18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Usuwanie nowo dodanych postów ?

BonusRPK • 2013-02-26, 11:29
Witam.

Dlaczego wszystkie moje nowo dodane posty po jakiś 5 minutach są usuwane i nie ma po nich śladu ?
Niedawno dodałem 2 po czym zaraz nie mogłem ich nigdzie znaleźć, po czym dziś dodałem 5 nowych tematów i po 5 minutach nie ma po nich śladu.
Nie dostałem także nigdy pw z jakimś info co się z nimi stało...

marna

2013-02-26, 11:31
BonusRPK, sprawdź posty. być może twoje tematy zostały scalone. w razie usunięcia tematu zwykle użytkownik dostaje pw z powiadomieniem.

~Angel

2013-02-26, 11:52
Przejrzałem logi z ostatnich 3 dni i nie ma w nich skasowanych Twoich postów.
Jeżeli ich nie masz w swoich postach to najprawdopodobniej temat w którym się wypowiadałeś został skasowany.

Jeżeli szukasz swoich tematów to:
- sprawdź profil - mogły zostać przeniesione do BYŁO lub SUCHARÓW
- nie otrzymałeś informacji o skasowanym temacie to podaj ich tytuły - może uda się coś ustalić

BonusRPK

2013-02-26, 12:10
Nigdzie w profilu nie ma tych postów/tematów.
Razem znikło mi chyba 8. Nie pamiętam tytułów, bo nie minęło 5 minut po dodaniu jak po tematach nie było śladu.

~Angel

2013-02-26, 12:11
to chociaż podaj godzinę dodania

~Conscribo

2013-02-26, 14:09
jak sie dodaje tematy na kwejka to one się tutaj nie dodają automatycznie :roll:

~Bambi~

2013-02-26, 14:10
Dostałes pw przy każdym temacie. Zostały skasowane, gdyż nie zawierały opisu wstawianego materiału, a także tagi, które wpisywałeś były delikatnie mówiąc słabe.

BonusRPK

2013-02-26, 14:24
Nie dostałem pw.

~Bambi~

2013-02-26, 14:45
Każdy dostaje pw od obsługi forum, a Ty nagle nie dostałeś żadnego :roll:

~tip.top

2013-02-28, 08:41
Obsługa forum to banda chamów... nie to co moderacja, która jak zawsze jest na najwyższym poziomie :krejzi:

St...........ke

2013-03-12, 23:44
Bambi~ napisał/a:

Każdy dostaje pw od obsługi forum, a Ty nagle nie dostałeś żadnego :roll:



Co powiesz na to, że "Żydowski Harlem Shake", który dzisiaj dodałem zniknął, a ja PW nie dostałem? Ponoć wcześniej też zniknął i na pewno też bez PW.

Żydzi przejęli Sadola?

raistpol

2013-03-13, 00:26
racja...nie ma pw....z 6 dni temu warna dostalem i tez brak pw

~Angel

2013-03-13, 11:03
SteelMike napisał/a:

Co powiesz na to, że "Żydowski Harlem Shake", który dzisiaj dodałem zniknął, a ja PW nie dostałem? Ponoć wcześniej też zniknął i na pewno też bez PW.



Żydzi przejęli Sadola?



Powiadomienia wysyłane są w przypadku:
- kasowania tematu
- większości komentarzy - osobiście nie wysyłam w przypadku komentarza zawierającego jedno słowo tylko emotkę
- jeżeli się nie mylę to również w przypadku otrzymania ostrzenia

Nie są wysyłane w przypadku:
- scalenia tematu
- przeniesienia do było
- przeniesienia tematu do działu technicznego widocznego tylko dla obsługi forum - tak było w przypadku Twojego HS

Pewnie zdarzają się przypadki, że ktoś nie wyśle powiadomienia ale to raczej sporadycznie się zdarza.

BonusRPK

2013-03-13, 13:30
Dziś też nie dostałem pw, ale post wyżej to wyjaśnia.