18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Usuwanie nowo dodanych postów ?

BonusRPK • 2013-02-26, 11:29
Witam.

Dlaczego wszystkie moje nowo dodane posty po jakiś 5 minutach są usuwane i nie ma po nich śladu ?
Niedawno dodałem 2 po czym zaraz nie mogłem ich nigdzie znaleźć, po czym dziś dodałem 5 nowych tematów i po 5 minutach nie ma po nich śladu.
Nie dostałem także nigdy pw z jakimś info co się z nimi stało...

raistpol

2013-03-19, 09:53
@Angel widocznie sie myslisz, bo 2 warna zgarnalem, i nie ma pw.

~Sunday

2013-03-19, 11:46
raistpol, po co Ci to PW skoro każdy w moment może sprawdzić co i jak.

Drugiego warna otrzymałeś za Post ID: #1948361, który łamał punkt 4.5 regulaminu.
- Wartość ostrzeżenia: 1
- Ostrzeżenia wygasają po 30 dniach

olbi13

2013-03-22, 22:46
doklejam.dzisiaj wstawiałem 3 razy temat "trochę inne hula hop"wszystkie zostawały usuwane bez podania jakiejkolwiek przyczyny.gdybym za pierwszym razem został poinformowany co źle robię nie robił bym tego w przyszłości.nie dostałem pw

~Angel

2013-03-22, 23:03
:roll:
2 razy wysyłałem powiadomienie o dublu

i od kiedy goliznę wrzucamy do poczekalni

olbi13

2013-03-23, 08:12
no fajnie tylko ze ja nic nie dostałem.do harda później wrzucałem i tez żadnego info

mjr

2013-03-24, 21:09
Kod:
Od:     Obsługa forum
Do:     mjr
Wysłany:     Dzisiaj 2:38
Temat:     Twój Post został usunięty    
Twój Post napisany przez Ciebie na: "Sadistic.pl", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.
Powód: Użytkownik, który odkrył ,,dubla" powinien wpisać w wątku link do jego poprzednika.

Link do tematu: http://www.sadistic.pl/viewtopic.php?t=184927Twój post:

Temat: "Manipulacja, taka sytuacja. Mariusz Max Kolonko"

[b:1][size=18:1][color=red:1]Panie Kolonko,

sp***alaj Pan![/color:1][/size:1][/b:1]


Na szczęście w przypadku omyłkowego usunięcia postu, jego treść nie jest bezpowrotnie tracona. Niemniej, należałoby staranniej pilnować ładu na forum , żeby ograniczyć takie przypadki. W końcu nie może być tutaj mowy o odkryciu "dubla" lub złamaniu jakichś zasad.

Mam nadzieję, że takie pomyłki są jednostkowymi przypadkami, a zwrócenie na nie uwagi dalej ograniczy ich występowanie.

~Angel

2013-03-24, 23:14
on nie był omyłkowo usunięty - jedynie powód jest błędny
powinno być: Post nic nie wnoszący do tematu.
Rozwinięcie:
Spamujesz tymi samymi wypocinami w każdym temacie z Cejrowskim i Kolonko - nie masz nic inteligentniejszego do powiedzenia się nie wypowiadaj idź się oprotestuj i skończ spamować.
Raz gdzieś Pener tak napisał to podłapałeś i klepiesz to na okrągło.
Stało się nudne i oklepane jak teksty o Hance, miotaniu, daj kamienia itp.
Chyba stać Ciebie na ambitniejsze wypowiedzi.
Bez odbioru.

mjr

2013-03-24, 23:36
No to wszystko jasne - w przypadku konstruktywnej krytyki, dołożę wszelkich starań do podniesienia poziomu dyskusji!

Jest ogromna różnica pomiędzy wpie**alaniem durnych tekstów tylko po to, żeby to zrobić, a moimi wypowiedziami. Moje działania wpisują się w akcję protestacyjną, którą prowadzę konsekwentnie od dn. 21 lutego 2012 r.

Nie powielam w sposób idiotyczny i bezkrytyczny zasłyszanych sformułowań. Wykorzystuję "złowrogi system", aby wskazać jego niedoskonałości. Dzięki jednemu z moderatorów, odkryłem lukę pozwalającą stosować zwrot "sp***alaj", z której z dziką radością korzystam! Przypomnę, że piętnowanie użycia określonego wyrazu bez jakiejkolwiek analizy kontekstu przy jednoczesnym deklarowaniu "braku cenzury" jest hipokryzją i głupotą, jeśli nie kurestwem.

W każdym razie, piłeczka znów jest po stronie Aparatu Opresji.

~Sunday

2013-03-25, 03:38
Osobiście dołączyłbym się do akcji protestacyjnej, bo nie uważam żeby moderatorskie "sp***alaj" było w czymkolwiek lepsze od tych, które serwują nam dzień w dzień użytkownicy i które są nagradzane ostrzeżeniami nierzadko o wartości 3.
Jednak mój ojciec skwitowałby to krótko - Co wolno wojewodzie...

I miałby rację, bo nic nie zmienisz, jeszcze Cię wyśmieją a i czasu szkoda...

~Bambi~

2013-03-25, 08:01
SundayGirll gdzie Ty się spotykasz na co dzień z moderatorskim sp***alaj u nas na forum? :wtf: Kazanie komuś sp***alać jest całkowicie jednoznaczne z wypie**alaniem, a oba te stwierdzenia są niskich lotów. Oczywiście trzeba też za[poznać się z kontekstem wypowiedzi, jak w przypadku mjr, ale skierowane do użytkownika takie stwierdzenie było jest i będzie niedopuszczalne i surowo karane. Zaznaczę tylko, że nie ma przymusu korzystania z sadistica jako zalogowany użytkownik, skoro się komuś zasady nie podobają, może nie korzystać w pełni z serwisu. A jeśli ktoś się zgadza na zasady tutaj panujące, to również ich przestrzega i liczy się z konsekwencjami za ich złamanie. Sądzę, że większość użytkowników jest na tyle inteligentna, że potrafi to zrozumieć.