18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Usuwanie dubli

ag...........th • 2019-01-16, 08:45
Mam kilka propozycji odnośnie dubli. Dużo rzeczy było, a sporo rzeczy co było, jest kompletnie nieodkopywanych i zapomnianych.

A gdyby tak na głównej, pomiędzy ramkami z poszczególnymi postami, wrzucić tą zieloną, z linkiem do tematu z informacją BYŁO, sam link, bez komentarzy, bez miniatury. Można zmienić kolor żeby po oczach nie walił, chodzi generalnie o to, że skoro już ktoś coś wrzucił, a część użytkowników tego nie widziała, to żeby miała do tego łatwiejszy dostęp. Nie mówię wszystkie, tylko te duble co wyszły z poczekalni, nie ma ich dużo, jeden dziennie może... Z 8 letniego doświadczenia na sadolu wiem że jak się coś pominęło, podczas urlopu przykładowo to, portalem z głównej dojść dalej niż 2-3 tygodnie wstecz jest ciężko.



Druga sprawa to duble z harda. Jak się coś kasuje to dlaczego kasować lepsze, skoro było gorsze? Edytować stary temat i podmienić link do video. Osoby stroniące od harda nie otwierać spoilera ;)

spoiler

~Velture

2019-01-16, 09:48
Hahahahahahaha

To żeś doj***ł z rana :roll:

~Angel

2019-01-16, 11:45
Dubel to dubel i leci w byłownie .

Nikt nikomu nie zabrania przeglądać starszych tematów i nikt ich nie kasuje.
Wiele materiałów i tak się dubluje gdyż od czasu wprowadzenia bezpośredniego odtwarzania z YT powstało kilka tysięcy tematów trupów które co jakiś czas wracają jako nowe a nie ma możliwości odnalezienia ich poprzednika.

Co do podmiany na lepszą jakość to tu się zgadzam, że można to to robić a nawet powinno ;-)