18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Usługi fryzjerskie w Brazylii

phrontch • 2020-07-02, 08:16
Chyba za bardzo podcięła jej końcówki




Halman

2020-07-02, 08:36
1:10 stare kryptolesby...

SpeedyG

2020-07-02, 08:46
Większość młodych kobiet z obciętymi na krótko włosami wygląda jak mali chłopcy z podstawówki.

jebacpisdy

2020-07-02, 12:27
Fajne cycki :mrgreen:
Powinna jej najpierw busz ogolić, taki zarost już nie jest modny.....

janlew

2020-07-02, 13:40
Jak patrze na baby niektóre co się k***ią, jeszcze z brudasami, wrzeszczą potem że chcą skrobanek, popierają wszelkich zboczeńców i wszelkie plugawe lewactwo, to popieram takie akcje. Zasłużony wpie**ol tak, prawa wyborcze nie!

Verano

2020-07-02, 15:57
Nie popieram w ogóle. Znęcanie się nad kimkolwiek to sk***ysyństwo i efekt zj***nego dzieciństwa - but na ryj tym wszystkim co robią to dla zabawy.

JolkiPolkiPL

2020-07-02, 16:54
Stanął mi ...........ja pie**ole Wincyj wincyj

łączemetale

2020-07-02, 18:05
Pani kochana włoski chciałam podciąć
jak pani sobie życzy
króciutko poprosze
10s da się rade

MalcolmX

2020-07-02, 21:42
„Czarodziejki – powiedział o nich Adam rano przy promie, kiedy dziewczynka może dwunastoletnia, z figlarnie opartą na biodrze ręką patrzyła na niego z żarem, przed którym nie ma ucieczki. To dobre słowo, czarodziejki. W Dajr al-Madinie odnalazłem wśród oblepiających mnie dzieci takie śliczne małe zwierzątka. Miałem w portfelu kilka banknotów. Może trzy funty. W hotelu dwudziestopięciofuntówki. Je uszczęśliwia funt, nawet dwadzieścia pięć piastrów. Przychodziły mi do głowy myśli występne, że za dwudziestkę mógłbym taką pachnącą miodem, śniadą dziewczynkę wziąć do swojego hotelu i pieścić przez wiele godzin. Świństwo, ale potworną miałem na to wówczas ochotę”

Marcin Kydryński "„Chwila przed zmierzchem"

BTW
Z Anny Marii Jopek też niezła ścierka, że puściła się z takim żydłakiem. Zdradzał ją kolejno z kilkoma babami, młodym Gudzowatym i pewnie nawet ze stadem orangutanów.