18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ursula Von Der Leyen - o wyborach we Włoszech

Indywidualista • 2022-09-23, 12:29
TEMAT JEST W DZIALE POLITYKA I RELIGIA, niestety dla niektórych jest widoczny a bardzo by chcieli go usunąć. Przepraszam.

Szmata j***na już nawet nie ukrywa że ma w dupie demokrację mówiąc, że jeśli wygra prawica ma narzędzia jak w przypadku Polski i Węgier, gdzie tu k***a praworządność????????

"We will see. If things go in a 'difficult direction' - I have spoken about Hungary and Poland - we have tools."




Halman

2022-09-23, 12:30
ale tak ci się trochę działy poj***ł, wiesz?

Indywidualista

2022-09-23, 12:34
Halman napisał/a:

ale tak ci się trochę dział poj***ł, wiesz?



na 100% zaznaczyłem "polityka i religia" sprawdzam poprzez "klikanie" wstecz w przeglądarce i na 100% jestem pewien że zaznaczyłem dobry dział.

Halman

2022-09-23, 12:37
Indywidualista napisał/a:

na 100% zaznaczyłem "polityka i religia" sprawdzam poprzez "klikanie" wstecz w przeglądarce i na 100% jestem pewien że zaznaczyłem dobry dział.



to ci mody przeniosą, nie pękaj, cierpliwości.

~tedwaha

2022-09-23, 12:39
kolejna żałosna próba siania dezinformacji, zaraz sprawdzimy źródła tych informacji i wyjdzie to co zawsze, sponsorowana przez kreml propaganda w twoim wydaniu.
Ten nick Indywidualista to widzę że ironicznie sobie nadałeś skoro tylko takie gówna publikujesz jak to https://www.sadistic.pl/16-procentowy-wzrost-zgonow-w-ue-media-cisza-vt563659.htm zresztą tam w komentarzu sobie przeczytaj jakie legitne źródła powielasz trollu ty jeden

podaj mi no te źródła tego filmu to ci pokaże jak się to robi

Murgrabia

2022-09-23, 12:40
Ona wygląda jak psychicznie chora.

Indywidualista

2022-09-23, 12:42
~tedwaha napisał/a:

kolejna żałosna próba siania dezinformacji, zaraz sprawdzimy źródła tych informacji i wyjdzie to co zawsze, sponsorowana przez kreml propaganda w twoim wydaniu.
Ten nick Indywidualista to widzę że ironicznie sobie nadałeś skoro tylko takie gówna publikujesz jak to zresztą tam w komentarzu sobie przeczytaj jakie legitne źródła powielasz trollu ty jeden



Po pierwsze: popełniasz znowu "Argumentum Ad Personam"
Po drugie: dobrze że wkleiłeś linka do drugiego tematu, ponieważ uzupełniłem dane abyś nie mówił że manipuluję i biorę "dane z dupy".

Dobra robota Towarzyszu!

~tedwaha

2022-09-23, 16:23
W Polsce jesteś mów po polsku, to że używasz obcych słów to nie znaczy że je rozumiesz co już ci udowodniłem, tym razem udało ci się go użyć prawidłowo, widzę że co krok cytujesz coś po łacinie i myślisz że twoja wypowiedz stanie się przez to inteligentniejsza, niestety to tak nie działa....

Jak to mawiali starożytni Rzymianie "Individualista est vetus meretrix"

Indywidualista

2022-09-23, 16:38
tedwaha napisał/a:

W Polsce jesteś mów po polsku, to że używasz obcych słów to nie znaczy że je rozumiesz co już ci udowodniłem, tym razem udało ci się go użyć prawidłowo, widzę że co krok cytujesz coś po łacinie i myślisz że twoja wypowiedz stanie się przez to inteligentniejsza, niestety to tak nie działa....
Jak to mawiali starożytni Rzymianie



myślę że jakbyś nie był trollem to byś nie pisał bzdur.