18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Urodziny Adolfa Hitlera

AbelardG • 2020-04-20, 00:10
20 kwietnia 1889 roku urodził się Adolf Hitler. Dla jednych mąż stanu i wielki przywódca, dla innych dyktator i morderca. Niektórzy historycy porównują go nawet z największym mordercą świata Józefem Stalinem, choć jest w tym trochę przesady.
Nie zmienia to faktu, że dzisiaj przypada rocznica urodzin, tego osobliwego i znienawidzonego człowieka.



Mały Adolfik



Kochał dzieci i zwierzęta, ale nie lubił pewnej nacji, która nawet w dzisiejszych czasach nie jest zbytnio lubiana :)




kcm

2020-04-20, 00:14
Wszystkiego najlepszego wujku Adolfie.

jur

2020-04-20, 00:14
Też chciałbym być tak znany jak on :)

Rozjebie

2020-04-20, 00:26
Nie porównujcie go ze Stalinem, Hitler nie mordował swoich, był patriotą i weteranem I Wojny Światowej. Za przegraną winił żydów trzymających wtedy łapę na niemieckich bankach i miał w tym trochę racji. A Stalin? j***na przebiegła glista, który nigdzie nie walcząc, a tylko podpie**alając kolegów dochrapał się wysokich stanowisk. Nawet Lenin, rosyjski patriota, nie ufał gliździe i na swojego następce mianował Lwa Trockiego

Gibonsq

2020-04-20, 00:45
Horst-Wessel-Lied

silwerbalk

2020-04-20, 00:59
No nie wiem mam do niego takie jakieś k***a mieszane uczucia w niektórych sprawach się z nim zgadzam a jednocześnie nasrał bym mu na czaszke..... :-/ i jak tu żyć herr furer

silwerbalk

2020-04-20, 01:01
Coordinator napisał/a:

Nie porównujcie go ze Stalinem, Hitler nie mordował swoich, był patriotą i weteranem I Wojny Światowej. Za przegraną winił żydów trzymających wtedy łapę na niemieckich bankach i miał w tym trochę racji. A Stalin? j***na przebiegła glista, który nigdzie nie walcząc, a tylko podpie**alając kolegów dochrapał się wysokich stanowisk. Nawet Lenin, rosyjski patriota, nie ufał gliździe i na swojego następce mianował Lwa Trockiego



Nie mordował swoich.......

:lol: a kto kazał zaj***ć niewygodnych z SD

AbelardG

2020-04-20, 01:06
silwerbalk napisał/a:

Nie mordował swoich.......
a kto kazał zaj***ć niewygodnych z SD



Raczej z SA

silwerbalk

2020-04-20, 01:17
AbelardG napisał/a:

Raczej z SA



A przepraszam SA schturm abtailung. Poj***ło mi się przepraszam najmocniej i doczytam main kampf...

8-)

czakalakax

2020-04-20, 01:56
Mógł zjednoczyć Europę a nie Niemcy, to by sukces odniósł. A podniósł rękę nie tam gdzie trzeba, niech gnije.

petru23

2020-04-20, 02:35
ale że co, mamy jego urodziny w jakikolwiek sposób celebrować, dyskutować o tym czy jaki inny ch*j?
ja się wypisuję...

Zygmundo

2020-04-20, 02:46
petru23 napisał/a:

ale że co, mamy jego urodziny w jakikolwiek sposób celebrować, dyskutować o tym czy jaki inny ch*j?
ja się wypisuję...



Wystarczy złożyć życzenia.

sa...........os

2020-04-20, 02:56
silwerbalk napisał/a:


:lol: a kto kazał zaj***ć niewygodnych z SD



Jak już to SA chyba... ;-) W przypadku Hitlera to była brutalna i bezwzględna polityka. Stalin był paranoikiem i totalnym mizantropem.
Przy takich ludziach jak właśnie Stalin, Pol Pol czy Mao Zedong, Hitler jako morderca i psychopata wypada dosyć blado. ;-)

DużyKutas

2020-04-20, 05:06
Coordinator napisał/a:

Nie porównujcie go ze Stalinem, Hitler nie mordował swoich, był patriotą i weteranem I Wojny Światowej. Za przegraną winił żydów trzymających wtedy łapę na niemieckich bankach i miał w tym trochę racji. A Stalin? j***na przebiegła glista, który nigdzie nie walcząc, a tylko podpie**alając kolegów dochrapał się wysokich stanowisk. Nawet Lenin, rosyjski patriota, nie ufał gliździe i na swojego następce mianował Lwa Trockiego



Przeciez Lenin byl niemieckim agentem... To szwaby stoja za upadkiem rodziny Romanowow, nawet Pilsudski wspolpracowal z Leninem w zamachach na Romanowa... Pilsudski tez byl niemieckim agentem...

:mrgreen:



:mrgreen:



:mrgreen:



:mrgreen: