18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Urodzinowy żart

CrazyEdek • 2018-05-04, 11:31
Pomyśl życzenie :lol:


TB303

2018-05-04, 15:52
A Wy co, myśleliście, że torty są do jedzenia? Phi... idioci :amused:

MadDave

2018-05-04, 16:05
Kurła możecie bronić typa ale ogarnijcie jaki zajebisty kij( raczej podkład kolejowy) w dupie ma ten łysy kolo. Widać że akcja jest zaplanowana bo ktoś to nagrywa i na początku nawet się śmieją zanim łysy przechodzi na tryb - wpie**ol. To wszyscy nagle zesrani że się wyda iż maczali w tym palce i boją się o swoje ryje.

Trochę dystansu do życia. Gdyby gość miał jaja i inteligencje umiałby tę sytuacje obrócić na swoją korzyść- czyli oni sprzątają (jeśli to w ogóle jego mieszkanie) kuchnie na błysk i ktoś leci po litr wódki a dziewczyny piorą ubrania. Wtedy od mógłby nagrać kontr- reakcję jak ekipa na kolanach szoruje podłogę i było by git. Chyba, nie wiem, może mam po prostu zj***nych kolegów i taki żart dało by się pociągnąć dalej tak żeby wszyscy to dobrze wspominali.

Ale zdaje sobie sprawę że są ludzie na świecie z ekstremalnie niskim poczuciem dystansu oraz z zajebistym ego którego będą bronić choćby miało by to ich kosztować zbłaźnienie się w necie. Znam kilku znajomych którzy będą się pół dnia pruli o jakąś pierdołę nawet jak była powiedziana w żartach albo sami nie zajarzyli o co chodzi i włącza im się agresor nawet jak się głupkom tłumaczy że nie o to chodzi co sobie pomyśleli. Za taki kawał pewnie by zabili. Dlatego nie warto utrzymywać z takimi ludźmi kontaktu.

krasnal_hałabała

2018-05-04, 16:08
A jak się wystraszył debil, faktem jest że jak byłem młodszy niż jestem teraz to też zdarzały mi się głupie pomysły dlatego pastwić się nad "studenciakiem"? eee... nie będę ale to co zrobił było głupie, chamskie i prymitywne a do tego nieprzyzwoite, lekki wpie**ol mu się należał.

czeret napisał/a:

Tego typu żarty powinny:

- być robione jeszcze na trzeźwo
- wykonujący jak i jubilat muszą być dobrymi ziomkami
- dobrze jakby nie było kobiet bo niektórym przeszkadza męska duma

Kiedyś na kuzyna urodzinach widziałem jak kuzyn wyj***ł typowi że ten skończył z odcięciem a kuzyn zakończył imprezę wychodząc z niej.
Trzy wyżej wymienione warunki nie były spełnione.




Tego typu żarty powinny:

- Nie zdarzyć się nigdy.
- Tyle.

Nie wyobrażam sobie żebym swojemu przyjacielowi miał zrobić coś takiego zwłaszcza że komuś mogło się coś stać a jeżeli ktoś jest zdolny żeby żartować sobie w ten sposób z przyjaciela to jego przyjaźń jest nic nie warta, dzisiaj morda w torcie a jutro co? odkurzacz w dupie?! Nie, taki żart jest po prostu gówniarski i chamski, tyle w temacie.

Lodi

2018-05-04, 16:36
To jest żart na poziomie wpie**olenia się cielskiem na stolik z alkoholem itp. To działa tylko w hameryce.

dertaz

2018-05-04, 16:39
@ no właśnie, słyszałem kiedyś historię z drugiej ręki, jak na popijawie dla żartu wsadzili koledze (który złapał zgona) butelkę w dupę, potem każdy się rozszedł do domu. A koleś z butelką nad ranem zmarł. Miałoby być śmiesznie, a skończyło się zgonem totalnym.

TB303

2018-05-04, 16:41
dertaz napisał/a:

jak na popijawie dla żartu wsadzili koledze (który złapał zgona) butelkę w dupę


Ta, "dla żartu" :amused:

djkrm1709

2018-05-04, 17:14
czy tylko mi wydaje się, że żartownisiowi złamał się nos po tym jak mu łysy tą tacką w łeb przywalił?

Piotru70

2018-05-04, 17:15
MadDave napisał/a:

Kurła możecie bronić typa ale ogarnijcie jaki zajebisty kij( raczej podkład kolejowy) w dupie ma ten łysy kolo. Widać że akcja jest zaplanowana bo ktoś to nagrywa i na początku nawet się śmieją zanim łysy przechodzi na tryb - wpie**ol. To wszyscy nagle zesrani że się wyda iż maczali w tym palce i boją się o swoje ryje.

Trochę dystansu do życia. Gdyby gość miał jaja i inteligencje umiałby tę sytuacje obrócić na swoją korzyść- czyli oni sprzątają (jeśli to w ogóle jego mieszkanie) kuchnie na błysk i ktoś leci po litr wódki a dziewczyny piorą ubrania. Wtedy od mógłby nagrać kontr- reakcję jak ekipa na kolanach szoruje podłogę i było by git. Chyba, nie wiem, może mam po prostu zj***nych kolegów i taki żart dało by się pociągnąć dalej tak żeby wszyscy to dobrze wspominali.

Ale zdaje sobie sprawę że są ludzie na świecie z ekstremalnie niskim poczuciem dystansu oraz z zajebistym ego którego będą bronić choćby miało by to ich kosztować zbłaźnienie się w necie. Znam kilku znajomych którzy będą się pół dnia pruli o jakąś pierdołę nawet jak była powiedziana w żartach albo sami nie zajarzyli o co chodzi i włącza im się agresor nawet jak się głupkom tłumaczy że nie o to chodzi co sobie pomyśleli. Za taki kawał pewnie by zabili. Dlatego nie warto utrzymywać z takimi ludźmi kontaktu.



Ja kiedyś kumplowi wpie**oliłem bo mówił mi że mnie widział jak szedłem za murkiem, kiedy ja mówiłem że szedłem przed. Doszło do rękoczynów, obiłem mu mordę. A najlepsze było to że kolo mówił prawdę, a ja ściemniałem. Wychodzi na to ze dostał wpie**ol za prawdomówność. :amused:

takamahi

2018-05-04, 17:47
@up, nie chwal się Sebix, takie wspominki robią wrażenie jedynie na twojej Karynie.

edek.bajzel

2018-05-04, 17:58
czekałem na taki film od dawna, bo może głupich hamburgerów ten oklepany żart śmieszy, niemniej myślącego Polaka NIE,
a rusek był po prostu za mało naj***ny, bo pewnie Putin podwyższył ceny alkoholu

Engineer

2018-05-04, 18:36
latino_lover napisał/a:

Śmieszek pewnie pomyślał sobie, że będzie jak na amerykańskich filmach, ale szybko mu rura zmiękła jak poczuł na sobie gniew Łysego. Mógł spróbować się wykręcić mówiąc "it's a prank bro" i zobaczyć co się stanie.
Ogólnie to tego typu żart jest zawsze ch*jowy. Bo przecież wszystko sprowadza się do tego, że obdarowany tortowym facialem musi się iść umyć i przebrać, super beka k***o.
Także popatrz studencino coś narobił, tort cały na podłodze, szklanki na podłodze, mało wpie**olu nie zebrałeś i jeszcze wszyscy mają cię za frajera :amused:



A ja znam ich osobiście i mimo wszystko, i łysy się uśmieł na końcu (chwile to trwało, zanim się uśmiał). Zemsta na czerwca zaplanowana.
6 rano, agresor ledwo stoi, kamera włączona 5 sekund za późno a czasu i fantów na drugie podejscie nie było) Jedne torcicho - jedna ofiara. Wpie**olu nie było - sam się dziwie,że bitki nie mieli.

Ale też nie chciałbym dostać takim pakunkiem.

...a ten stoicki spokój hultaja ... ale o soo chosiii...

No i po kilku dniach na głównej na joe, worlds star w ch*j i tak dla mnie ;)

MadDave

2018-05-04, 18:55
Piotru70 napisał/a:



Ja kiedyś kumplowi wpie**oliłem bo mówił mi że mnie widział jak szedłem za murkiem, kiedy ja mówiłem że szedłem przed. Doszło do rękoczynów, obiłem mu mordę. A najlepsze było to że kolo mówił prawdę, a ja ściemniałem. Wychodzi na to ze dostał wpie**ol za prawdomówność. :amused:



Widzę zbytnio was energia rozpiera. Za mało was na spacerniak wypuszczają czy jak? No i nie chce nawet wiedzieć gdzie trzymasz telefon z dostępem do internetu. Tak czy srak. Gówniana sprawa ziom.

ziomandrzej

2018-05-04, 22:03
Aż mi się przypomniał inny filmik z tortem, jak lasce koleś wyj***ł ze 2 zęby tak solidniej jej głową o stój pie**olnął.

Mendaszek

2018-05-04, 22:55
bigkaban1 napisał/a:

Zielonobluziasta p*zdus ma mine jakby jebnal kleksa w gaciach.. ale lysy widac, ze patola w ch*j...



Patola w ch*j, bo co? Ja tutaj nie widzę żadnej patoli... Wk***ił się (bo chyba większość by się wk***iła), ale nie zrobił awantury, nie wyj***ł kumplowi, poszedł się wyczyścić jak normalny gość. Gdzie tu patola?