18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Urodzinowy tort.

~_Yarko_ • 2019-09-10, 19:41
I trauma na całe życie. :shock:


L_Etranger

2019-09-10, 21:24
Co to za zj***na moda na pizganie głową o tort? Nie można go już po prostu zjeść czy ki ch*j?

Loaloa

2019-09-10, 21:30
Te drące ryje bachory tak mnie wk***iają, że czasami mam ochotę złapać takiego za giry i zaj***ć jego łbem o ścianę.

SupremeLeader

2019-09-10, 22:09
Loaloa napisał/a:

Te drące ryje bachory tak mnie wk***iają, że czasami mam ochotę złapać takiego za giry i zaj***ć jego łbem o ścianę.



Że twoja stara kiedyś na to nie wpadła.

Kamil3l

2019-09-10, 22:24
@up wpadła, dlatego jest taki

Belweder

2019-09-10, 22:42
Loaloa napisał/a:

Te drące ryje bachory tak mnie wk***iają, że czasami mam ochotę złapać takiego za giry i zaj***ć jego łbem o ścianę.



To wyobraź sobie jak bardzo Ty wk***iasz nas :mrgreen:

pve11

2019-09-11, 00:25
No niby można, tylko po ch*j?

Xs...........33

2019-09-11, 01:01
Belweder napisał/a:

To wyobraź sobie jak bardzo Ty wk***iasz nas



To wasza sprawa że dajecie się mu wk***iać, nikt wam nie każe czytać komentarzy i to jest wasz problem jak się obrazicie o coś.

SupremeLeader

2019-09-11, 02:23
Xson33333 napisał/a:

To wasza sprawa że dajecie się mu wk***iać, nikt wam nie każe czytać komentarzy i to jest wasz problem jak się obrazicie o coś.



A proszę pani oni się obrażają o cooooś...
oni nie mogą się obrażać o coooś...
Ja im powiedziałem żeby się nie obrażali o coooś...
I... I używają brzydkich słów proszę paniii...
-takim byłeś dzieckiem, prawda?

Hyyc

2019-09-11, 13:12
Po co męczyć sie z tortem skoro i tak go rozjebią ? lepiej juz nasrac na talerzyk i w niego przypie**olic

Fincher

2019-09-11, 21:46
L_Etranger napisał/a:

Co to za zj***na moda na pizganie głową o tort? Nie można go już po prostu zjeść czy ki ch*j?



W Meksyku jest taka tradycja - jak Cię lubią to wpie**alają Ci twarz w tort urodzinowy. A jak Cię nie lubią to albo tego nie robią albo robią tak że masz rozj***ny nos.

Xs...........33

2019-09-13, 02:57
SupremeLeader napisał/a:

A proszę pani oni się obrażają o cooooś...
oni nie mogą się obrażać o coooś...
Ja im powiedziałem żeby się nie obrażali o coooś...
I... I używają brzydkich słów proszę paniii...
-takim byłeś dzieckiem, prawda?



Jak sobie pomyślisz o tym trochę, to przyznasz mi rację, a jak nie to jesteś głupi i tyle.

Belweder

2019-09-16, 12:01
Xson33333, no Ty mądry to raczej nie jesteś. Nikt mądry nie da sobie spizganego brudasa na avatar. Komentarze po prostu są, i każdy je przeczyta. A, że Loaloa wypisuje często specjalnie bzdury to jest to już uciążliwe. Nie samą treścią a tym, że na siłę próbuje tutaj kogoś zirytować a niektórzy i tak po tak długim czasie się dają wkręcać. Także od przyznawania sobie racji to masz kwejka, tam Cie po pleckach poklepią albo sam się poklep, bo na takiego zalatujesz.