18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

T3RMINATOR

2019-01-04, 22:16
Ja bym rzekł że być może ma jaja nawet jak kwarc oblepiony tytanem :P

A co do tego co ma w głowie, to chyba nikogo w domu nie ma.

OpenStreetMaps

2019-01-04, 22:35
Na Polaka nie ma haka ! Spoko gostek!
Zasubskrybowałem sobie jego kanał

razak

2019-01-04, 22:53
Od samego patrzenia na filmik mam nogi z waty. Jeśli to kocha niech to robi kosztem wszystkiego do póki nie cięrpią inne osoby. Życie bez pasji jest puste i zj***ne :) Podeślij na priv gdzie kupujesz spodnie na takie duże jaja.

Dziad_Inżynier

2019-01-04, 22:58
Chopie jo żech dostoł sraki po drugim filmie ze strachu... :samoboj:

Hrabia Drapula

2019-01-04, 23:16
też kilka razy wlazłem na dość sporą wysokość, ale coś mam w głowi nie tak, może przez ten portal? ale za każdym razem zastanawiałem się jak by to było skoczyć,że to musiało by być fajne, nawet by nie bolało przecież, i bojąc się sam siebie przestałem to robić że by kiedyś nie dać krok do przodu i w locie się zastanawiać czemu to zrobiłem, wiem, wiem mam iść to zrobić, nagrać że by na harda był materiał

r061071

2019-01-04, 23:20
mlodo umrze chociaz

kuba7575

2019-01-05, 02:28
Zawsze mi sie dlonie poca jak ogladam takie wyczyny

Ho...........er

2019-01-05, 03:21
Niema to jak ryzykować życie dla licznika wyświetleń (bo z youtuba nie ma za h*j pieniędzy)
Szkoda że z tych 2000 tyś subskrybentów nawet jeden nie przyjdzie na jego pogrzeb
Bo na bank prędzej czy później się zajebie , bo tylko idiota wchodzi na metalowe konstrukcje w zimie kiedy są śliskie

madzia695

2019-01-05, 09:37
Chopie zaebisty żeś jest.

piotrekt1976

2019-01-05, 10:37
UP
Tak bardzo zajebisty ze jak sie kiedys sp***oli z opuszczonego komina czy starej wiezy to wlascicel gruntu bedzie mial przesrane za zle zabezpieczenie terenu. Nie doscc ze koles zdrowo pie**olniety to jescze nie uzywa mozgu. Jak dla mnie to najlepsze co mzoe zrobic to jechac na skałki i tam sie zgodnie z prawem sp***olic raz a porzadnie...
On nie ma jaj ze stali tylko powazny pie**olnik w glowie....

kardaszian1

2019-01-05, 10:42
Up , robi to co kocha i chwała mu za to. Może ty też będziesz miał kiedyś okazję

piotrekt1976

2019-01-05, 10:45
ps. Mysle ze to kwestia czasu kiedy zobaczymy tego osobnika na hardzie , skonczy jak parktycznie kazdy inny ktory sie tak " bawil"...

W kwestii robienia co sie kocha to jest argumenty z dupy wyjety ktory rowniez jest uzywany przez motop*zdy np na chabowce i dlatego nei widze zadnego powodu do chwaly dla tego przyjebaa. Gowno mnie obchodzi co gosc robi do momentu kiedy nei stwarza bezposredniego zagrozenia dla innych. Tutaj widze wlazenie na budynki w centrach miast i nie chciabym sie kiedys znalezc w sytuacji kiedy taki debil spada na mnie z 100 metrow. Jak widzisz on wiekszosc swoich akcji robi na przypale bo nei darmo zapie**ala non stop SP i Policja. Jesli twoje " hobby" szkodzi innym ( a to szkodzi czytaj moje posty wyzej) to jest ch*j nie hobby i rownei dobrze pedofil moglby napisac ze kocha to co robi.
Ja pie**ole jak jescze gdzies zobacze ze KOCHA CO ROBI to k***a zaczne zygac tecza...

ellsworth

2019-01-05, 10:50
za to mózg ma wielkości orzeszka