18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MadDave

2018-12-04, 19:53
[qoute]A na górze dla odmiany rodzina ortodoksyjnych katolików i wzorowych wolaków zarazem. Wiecznie napie**oleni, raz jak się zaj***li w trzy dupy, to straż pożarna przyjeżdżała, bo któryś z nich się nie mógł dostać do chałupy, a reszta spała. Co niedziela w kościółku, a przez resztę dni awantury i rozpie**ol. :-) O szóstej rano czasem krzesła i bluzgi napie**alały.
Życie w bloku jest niesamowite, kto nie doświadczył, ten nie zrozumie. [/quote]

k***a też mam takich :D niemalże codziennie awantury, hałasy, wyzwiska. Nie raz nad ranem jakieś trzaskanie drzwiami, coś spada, krzyki. Matka (jak mniemam) zdziera gardło drąc się na dzieci, już raczej nie krzyczy tylko dosłownie wyje. Ojciec wąsaty janusz z brzuchem i łysinką również daje do wiwatu. Oczywiście co niedziela pod krawatem wszyscy do kościoła na msze. k***a katole są niesamowici :D banda hipokrytów i degeneratów.

qw34rt

2018-12-04, 20:10
A czy osoby krytykujące tutaj potrafią czytać ze zrozumieniem? Czy świadomie pominęliście zdanie "BLOKUJE RANO WINDĘ, BO ZA DŁUGO ZAJMUJE JEJ ZJAZD Z CÓRKĄ NA WÓZKU INWALIDZKIM". Rozumiecie to debile? Za długo trwa zjazd z 8 piętra, czyli zdaniem debila (autora kartki) winda powinna jeździć do ~4 piętra, bo wyżej trwa to za długo. A reszta debili dopisze historyjkę o blokowaniu windy i ubieraniu kaleki... Owszem jeśli tak blokuje windę ktokolwiek to ch*j mu w dupę, ale z kartki wynika, że zwyczajnie i dosłownie za wysoko mieszkają z tą kaleką. Nie rozumiem Waszego zj***nego podejścia... Nie dość, że jesteście ułomni i nie potraficie czytać ze zrozumieniem, to jeszcze byle doj***ć komuś kto nie może się obronić, bo tak łatwiej nie? BANDA DEBILI ! ! !

szlovak

2018-12-05, 21:04
Przecież gościu jasno pisze, że ta kaleka mieszka na ósmym piętrze i trzyma niepotrzebnie windę. Ja na miejscu gościa codziennie chodziłbym na to ósme piętro i ostantacyjnie zjeżdżał na dół komentując to, że nie są sami i winda przyjedzie z powrotem na ich piętro szybciej niż się im wydaje. Oczywiście jakby normalnie nie potrafili zrozumieć po normalnej rozmowie , że odstają lekko od ogólnie przyjętych norm . Możemy się tylko domyślać, że trwa to trzymanie windy pewnie kilka minut, kiedy to winda najczęściej jedzie pewnie pół minuty- minutę maks z ostatnich pięter. Podejrzewam, że gdyby gościu mógł po prostu normalnie zejść po schodach to by to zrobił, ale mogą być jakieś niedogodności typu , że winda jedzie bezpośrednio tam którędy chce on wyjść, a tak to pewnie musi kluczyć jakimiś przejściami, drzwiami, schodami itp. w zależności jaka była inwencja twórcza architekta.

Bronienie tej rodziny z niepełnosprawnym za wszelką cenę to jak wpuszczanie emigrantów bo tacy biedni, dokładnie ta sama lewacka logika. No chyba że gościu napisał ten list, a tak naprawdę musiał czekać mniej niż te pół minuty, w co wątpię.

Wiewór

2018-12-06, 08:12
szlovak napisał/a:

Przecież gościu jasno pisze, że ta kaleka mieszka na ósmym piętrze i trzyma niepotrzebnie windę. Ja na miejscu gościa codziennie chodziłbym na to ósme piętro i ostantacyjnie zjeżdżał na dół komentując to, że nie są sami i winda przyjedzie z powrotem na ich piętro szybciej niż się im wydaje. Oczywiście jakby normalnie nie potrafili zrozumieć po normalnej rozmowie , że odstają lekko od ogólnie przyjętych norm . Możemy się tylko domyślać, że trwa to trzymanie windy pewnie kilka minut, kiedy to winda najczęściej jedzie pewnie pół minuty- minutę maks z ostatnich pięter. Podejrzewam, że gdyby gościu mógł po prostu normalnie zejść po schodach to by to zrobił, ale mogą być jakieś niedogodności typu , że winda jedzie bezpośrednio tam którędy chce on wyjść, a tak to pewnie musi kluczyć jakimiś przejściami, drzwiami, schodami itp. w zależności jaka była inwencja twórcza architekta.

Bronienie tej rodziny z niepełnosprawnym za wszelką cenę to jak wpuszczanie emigrantów bo tacy biedni, dokładnie ta sama lewacka logika. No chyba że gościu napisał ten list, a tak naprawdę musiał czekać mniej niż te pół minuty, w co wątpię.



Czuję unoszący się smród cebuli i polactwa. :roll:

qw34rt

2018-12-08, 13:19
@szlovak
Pokaż mi gdzie "gościu jasno pisze, że ta kaleka mieszka na ósmym piętrze i trzyma niepotrzebnie windę", bo jak post przed Tobą napisałem cytat z którego wynika co innego to olałeś mój wpis, bo był niewygodny. Jesteś debilem i analfabetą, a jeżeli sytuacja wygląda tak jak ją opisałeś, to autor karteczki również jest debilem i analfabetą, bo nie umie opisać adekwatnie sprawy w rzeczywistości.

@Abraxus
Cebula to bardziej pasuje do żydów, więc odpie**ol się od Polaków j***ny antysemito ;)

do...........ka

2018-12-09, 01:53
Każdą sprawę wygra tą czcionką :lol: