18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uparty bambo

CrazyEdek • 2022-03-20, 20:06
Ładnie go poprosił.


marcino_zly

2022-03-20, 20:11
Aaaassssaaaaaaarrrrrrrrrrhhhhhhhhhh thatbus not aaaaaaaaaa

35i

2022-03-20, 20:13
Typowy millenials. Teraz mam wnuczka w wieku "a dlaczego?", więc w pełni rozumiem zachowanie policjanta.

Znawca_Cipek

2022-03-20, 20:30
35i napisał/a:

Typowy millenials. Teraz mam wnuczka w wieku "a dlaczego?", więc w pełni rozumiem zachowanie policjanta.



A ja nie rozumiem. Czemu tak dlugo czekal i czemu nie bylo slychac strzalow?

LaChupacabra

2022-03-20, 20:49
Najpierw pewnie pie**olił z 5 minut, że nie musi nic pokazywać, że nie ma przy sobie prawa jazdy ani dowodu rej., potem cyk, kamerka, nagrywanie i "wHy dO YOu hAVe to Be likE ThiS, oFficEr?"

AdamBrown

2022-03-20, 23:57
A jakie konkretnie popełnił przestępstwo?
Bo takie szarpanie to musi być uzasadnione, a nie get out i get out.....

AtomicFeelings

2022-03-21, 00:49
AdamBrown napisał/a:

A jakie konkretnie popełnił przestępstwo?
Bo takie szarpanie to musi być uzasadnione, a nie get out i get out.....



W Polsce jak policja Cię "prosi" byś wysiadł z samochodu i tego nie zrobisz to zostaniesz potraktowany tak samo jak murzyn na filmie nawet jeśli to by była tylko zwykła rutynowa kontrola. Masz wykonywać polecenia policjanta i tyle, ale jeśli Ci powie że masz mu obciągnąć to to już możesz zignorować.

mazga50

2022-03-21, 02:53
Jaki głupek - użył tasera zamiast pistoletu...

AdamBrown napisał/a:

A jakie konkretnie popełnił przestępstwo?
Bo takie szarpanie to musi być uzasadnione, a nie get out i get out.....



Przestępstwo: smoluch w drogim aucie.

ojcieckogut

2022-03-21, 13:47

kompilacja porażeń murzynów teaserem powinna się nazywać: "Pan Prawnik Murzyn" :D

Czechos

2022-03-21, 14:30
AdamBrown napisał/a:

A jakie konkretnie popełnił przestępstwo?
Bo takie szarpanie to musi być uzasadnione, a nie get out i get out.....



"A jakie przestępstwo? A dlaczego? " - Ty to mógłbyś spokojnie zająć miejsce pasażera, bo jesteś tego samego pokroju

jebać_w_dupę_pis

2022-03-21, 16:47
AdamBrown napisał/a:

A jakie konkretnie popełnił przestępstwo?
Bo takie szarpanie to musi być uzasadnione, a nie get out i get out.....



Przestępstwo z najgorszego możliwego paragrafu: jest j***nym czarnym ścierwem które dyskutuje z białym człowiekiem zamiast grzecznie się podporządkować słowom białego pana. Nie ma gorszej zbrodni jak murzyn który dyskutuje. Dziwię się że policjant nie miał w ręku pistoletu i nie wyj***ł or dazu całego magazynka w to czarne gówno.

mesjans

2022-03-21, 17:04
Po oddaniu kilku strzałów z broni palnej dużo łatwiej się ich wyciąga.

matt_crew

2022-03-21, 18:30
j***ć_w_dupę_pis napisał/a:

Przestępstwo z najgorszego możliwego paragrafu: jest j***nym czarnym ścierwem które dyskutuje z białym człowiekiem zamiast grzecznie się podporządkować słowom białego pana. Nie ma gorszej zbrodni jak murzyn który dyskutuje. Dziwię się że policjant nie miał w ręku pistoletu i nie wyj***ł or dazu całego magazynka w to czarne gówno.



Twoja matka byla posluszna jak ja wyciagneismy z poloneza 9 miesiecy przed twoimi pierwszymi urodzinami. Sklonnosci do uleglosci masz po matce.
Nastepnym razem niech nie zaklada szminki na wargi bo mi zostawila tecze na ku*asie.

myron7

2022-03-21, 20:21
Haahahaha Hahahah "AAAAAAA" Hahahhaahha "AAAAAA" Hahahaha