18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Upadł i sobie głupi ryj rozj..."

gexio • 2017-09-02, 03:11
Witam drodzy sadole. Chciałam się podzielić z wami historią która przydarzyła mi się wczoraj w pracy.
Zacznijmy od tego, że pracuję w hotelu na recepcji i wczoraj miałam nockę.
Zaczęło się spokojnie jak zwykle przyszłam do pracy koło godziny 21, nie było wiele gości a hotel prawie miałam pusty. Na wieczór przyjechała jeszcze rodzinka i dwóch panów jeden koło 30-tki drugi koło 50-tki, jak zwykle było kombinowanie
-A ma Pani może jakiś większy pokój, bo kolega strasznie chrapie i chciał bym go jak najdalej od siebie?
Nie ma problemu, z resztą zajęte mam może 5 pokoi to umiejscowiłam szanownych panów w apartamencie.
Przyszła godzina 23 o tej porze zazwyczaj zamykam hotel na klucz i idę spać na kanapę na recepcji ale 3 pokoje były palące i co chwila papierosek, to stwierdziłam – a ch*j nie zamykam! CO MOGŁO BY SIĘ STAĆ?- i poszłam spać.
Budzi mnie ktoś krzykiem, patrzę na zegarek 3.00, podrywam się szybko na nogi patrze przed siebie a tam facet w samych slipach, ryj cały rozj***ny, z nogi mu krew leci, więc pytam się
-Co się panu stało??!
-Woody!
-Idź Pan tam za bar! ( Nie wyjde z recepcji może i krzywdę mi zrobi czy co?)
Ale ch*j tam idę zanim, tylko hotel zamkne… Jak mu ryj tak obili że faceta nie można poznać ( W sensie żadnych rysów twarzy) to lepiej zamknę bo mi tu jeszcze za nim wlecą z kijem i rozpieprzą pół hotelu.
-Co się Panu stało?
-Nie wiem! Gdzie ja jestem!- Krzyczy tak że mi te kilka pokoików na dół zaraz pozłazi.
-We Wrocławiu pan jest
-We Wrocławiu?! Co ja robię we Wrocławiu?!
-Zadzwonię na Policję i karetkę, zaraz będzie pomoc
-Nieee! Niech Pani nie dzwoni! – No chyba za mocno go stłukli jak myśli, że nie zadzwonie, pół ryła mu odpada i mam nigdzie nie dzwonić?
-To poszukam apteczki. – I poszłam zadzwonić, oczywiście od baby przez telefon usłyszałam srogim głosem że za cicho mówie i 4 razy powtarzałam adres i nazwę hotelu.
Chwila moment przyjechała policja razem z karetką chłopa zapakowali, zdążył wydukać imię, miejscowość(jakieś 300 km od Wrocka) i wiek (reszty nie wiedział) po czym zapakowali go do szpitala bo z 1,5 litra krwi mu ubyło.
Zostałam z Panami policjantami i teraz pytanie, skąd on się tu wziął?
Koło hotelu pełno krwi a najwięcej koło jednego busa, busa pewnej firmy, firmy z której było tych 2-uch Panów od papieroska. A okno od apartamentu otwarte hmm… to idę z policjantami do drzwi tego pokoju, pukamy i nic, chce otworzyć zapasowym kluczem ale z drugiej strony kluczyk wsadzony do zamka.
No to dzwonimy po strażaków, przyjechało siedmiu i wjeżdżają na górę przez okno. Taka myśl się pojawia, troszkę podsycana przez policjantów- A może w środku trup? – Kurde fajnie! Jeszcze nie widziałam ! Zanaczy te chrupki na drogach i na sadolu się nie liczą… Prawda?
Wjechali na góre ale gościu po prostu spał, na stole wóda stała i gościa dobudzić nie szło.
Jak już się obudził to się nie bardzo przejął amatorskim lataniem znajomego i stwierdził, że pojedzie po kolegę jutro i poszedł spać.
A mnie zostało zmywanie krwi i zbieranie skóry którą sobie poodrywał jak był w szoku, że upadł prosto na twarz z 2 piętra.

Pierwszy temat, jak słabe to wiadomo :lodowka:
i nie, nie będzie pokazywania cycków.

Cockandball

2017-09-02, 12:41
to był twój tata gexio buhaha

Szpilant

2017-09-02, 15:07
Jak się wstydzisz, to możesz tylko mnie pokazać cycki. Czekam na priv.

ProVVe

2017-09-02, 15:43
Zasłużony browarek za opis i za komenty :-D

Wiewór

2017-09-02, 15:56
Typowe polactwo. Hotel, luzik to wiadomo po maluszku. Przecież jak to tak na trzeźwo iść spać?
Oczywiście zamiast po maluszku to wóda się lała do odcięcia.
Taka już jest mentalność tego dzikiego narodu.

elfis

2017-09-02, 16:03
co wy z tymi cyckami ciągle, naprawdę fotki was jarają
odejdzcie od kompa, może wam też się kiedyś uda,
zobaczyć prawdziwe
i w realu

KlinikaAborcyjna

2017-09-02, 19:42
up
W Realu to nie widziałem ale w Leroy Merlin to tak, koleżanka mi pokazała :kawa:

elfis

2017-09-02, 20:53
KlinikaAborcyjna napisał/a:

up
W Realu to nie widziałem ale w Leroy Merlin to tak, koleżanka mi pokazała :kawa:


dobrze że nie w makro cash and carry

bobi140

2017-09-02, 21:08
Cycki każde dobre nawet te z biedronki, a ze recepcjonistki zwykle atrakcyjne to nie zgrywaj niedostępnej i dawaj te cyce.

zygmunt151

2017-09-02, 22:58
elfis napisał/a:


dobrze że nie w makro cash and carry


dobrze że nie w castoramie - jeszcze by się wprowadziła! :amused:

KlinikaAborcyjna

2017-09-02, 23:59
elfis napisał/a:


dobrze że nie w makro cash and carry



A wiesz była taka co za kesz chciała mi swoje makro zaprezentować, a ja jej mówię na to: "mała na pryszcze to oksykort" :kawa:

Daso69

2017-09-03, 07:53
Nie bądź taka, pokaz cycki :mrgreen:

Gimelord

2017-09-03, 08:31
Ile chcesz piw za pokazanie cycuchów?

dun

2017-09-03, 13:22
...i popracowac ciut nad ortografia ;) co do historii, to wlasciwie sciana tekstu o niczym :)