18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

baronturbina

2021-08-11, 19:35
Jak ja k***a tych pie**olwtów nie trawie ! k***a! Na Halmana narzekacie a wpirwrdala się tube. Co to jest na sadolu? Polscy kierowcy? Serio? Brakuje pronciocha, Fantastico i innych pojebow..,.,.,..,…

An...........20

2021-08-11, 19:41
Tak to jest gdy połączymy brak mózgu z hulajnogą... Kiedyś byłam świadkiem podobnej sytuacji. Dwie dziewczyny jechały razem na takim sprzęcie. W pewnym momencie przypie**oliły w krawężnik twarzami... :mrgreen:

Pajan

2021-08-11, 19:43
Nigdy nie zczaje, dwie osoby na jednej h*jajce. Face k***a palm.

voodoo_16

2021-08-11, 19:47
Za szyderczy śmiech piwko. Mam nadizeje że sobie głupie ryje rozj***li

Gazownik

2021-08-11, 20:00
baronturbina napisał/a:

Jak ja k***a tych pie**olwtów nie trawie ! k***a! Na Halmana narzekacie a wpirwrdala się tube. Co to jest na sadolu? Polscy kierowcy? Serio? Brakuje pronciocha, Fantastico i innych pojebow..,.,.,..,…

A swoją drogą to phrontchowi już ban się skończył, a coś cicho ..

Pajan

2021-08-11, 20:05
Gazownik napisał/a:

A swoją drogą to phrontchowi już ban się skończył, a coś cicho ..

Ostatnio coś skomentował pod jakimś filmem, z tydzień, dwa temu. Tak to cisza. Nie wychyla się.

OpenStreetMaps

2021-08-11, 21:00
Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy porzucili wygodne rowery dla jakiegoś modnego barachła które jeździ wolniej niewygodnie bo trzeba stać zamiast siedzieć i jeszcze uważać na najmniejszą nierówność oraz krawężniki bo barachło ma tak małe kółeczka że nie przejadą nawet po trawie lub piachu.

pro_avenger

2021-08-11, 22:05
Rekord wideło

OpenStreetMaps napisał/a:

Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy porzucili wygodne rowery dla jakiegoś modnego barachła które jeździ wolniej niewygodnie bo trzeba stać zamiast siedzieć i jeszcze uważać na najmniejszą nierówność oraz krawężniki bo barachło ma tak małe kółeczka że nie przejadą nawet po trawie lub piachu.

Ja to nigdy nie zrozumiem ludzi którzy kupili rowery elektryczne. Ani to rower ani motor, to nawet k***a kibel nie jest.

Jebac_pedalarzy

2021-08-11, 22:17
Ale to było fajne, pedalarze również są takimi debilami :mrgreen:

shiters

2021-08-11, 22:36
Inteligencja level k***a over 9000. Każda osoba, która ma rozumu na tyle by się samodzielnie ubrać wie, ze za ch*ja takim kółeczkiem pod taki krawężnik się nie da.

pro_avenger napisał/a:

Rekord wideło
Ja to nigdy nie zrozumiem ludzi którzy kupili rowery elektryczne. Ani to rower ani motor, to nawet k***a kibel nie jest.

lwia część elektrycznych rowerów to urządzenia, ktore wspomagają pedałowanie a nie robią to za Ciebie, więc z doświadczenia CI powiem, ze to zajebista sprawa. Przejedz się, a zrozumiesz o co chodzi.

RoboCat

2021-08-11, 23:10
juz bylem przygotowany na "rikord widjo" ale sie zawiodlem :/

merol

2021-08-12, 06:57
Pedały, pedały!!!

panar3

2021-08-12, 09:00
pro_avenger napisał/a:

Rekord wideło

Młody jesteś i głupi, na płaskowyżu mieszkasz to gówno wiesz. Rower elektryczny to nie srulajnoga, działać może jak zwykły rower a że cięższy to jeszcze lepszy efekt treningowy, za to jak masz pod górkę to gnasz z zakupami jak szatan.