18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pazzuzu

2018-11-14, 13:24
on plynie na ogromnej srajtasmie?

Br...........ar

2018-11-14, 13:36
śmiałem się głośniej niż nagrywający :/

latarnik

2018-11-14, 14:07
Ma śmiech jak świnia kaszel

Gymnorhinus

2018-11-14, 15:10
I wszystko przez Marlenkę :lol:

nowynick

2018-11-14, 15:16
Zawsze się dziwiłem, że faceci wiążą się z kobietą, która ich wk***ia. Nie wesołą, radosną, strzelającą loda na zawołanie fajną duperkę tylko zrzędliwe i narzekające coś z fochem. No i poślubiłem 12 lat temu wesołą, radosną, strzelającą loda na zawołanie fajną duperkę. Szybko się przestałem dziwić. One są k***a jak reklama fajnego samochodu. Kupisz, nacieszysz się kilka lat a potem się wszystko pie**oli... ;)

garota

2018-11-14, 15:34
Był wiatrak? Ni ma wiatraka. Był wioślarz? Ni ma wioślarza.

skywalker75

2018-11-14, 16:47
nowynick napisał/a:

Zawsze się dziwiłem, że faceci wiążą się z kobietą, która ich wk***ia. Nie wesołą, radosną, strzelającą loda na zawołanie fajną duperkę tylko zrzędliwe i narzekające coś z fochem. No i poślubiłem 12 lat temu wesołą, radosną, strzelającą loda na zawołanie fajną duperkę. Szybko się przestałem dziwić. One są k***a jak reklama fajnego samochodu. Kupisz, nacieszysz się kilka lat a potem się wszystko pie**oli... ;)



Urzekła mnie twoja historia, ale co to do cholery ma wspólnego z tym filmikiem ? :roll:

lvlaras

2018-11-14, 17:10
Ale syf zrobili na tym zbiorniku wodnym - wszędzie walają się kawałki tego czegoś na czym próbuje koleś pływać.

Mors_Nigra

2018-11-14, 17:39
@lvlaras obstawiam, że to już tam było. Chyba, że Ty zawsze chodzisz na chlanie czy tam grilla z gigantyczną srajtaśmą...

Zimmerman

2018-11-14, 17:48
lvlaras napisał/a:

Ale syf zrobili na tym zbiorniku wodnym - wszędzie walają się kawałki tego czegoś na czym próbuje koleś pływać.


Mamo spójrz jaka piękna pogoda, jedziemy nad zbiornik wodny?

nabukadnezar

2018-11-14, 23:05
@nowynick

Wiem o czym mówisz, moja jest radosna, uśmiechnięta i niezrzędliwa, ale jak na początku bzykanko było codziennie to teraz co drugi tydzień... Jestem zmuszony potajemnie, w ciszy i z dala od jej oczu grzesznie traktować swe członki z myślami nieczystymi połączone.

Black Pitt

2018-11-14, 23:21
nowynick napisał/a:

Zawsze się dziwiłem, że faceci wiążą się z kobietą, która ich wk***ia. Nie wesołą, radosną, strzelającą loda na zawołanie fajną duperkę tylko zrzędliwe i narzekające coś z fochem. No i poślubiłem 12 lat temu wesołą, radosną, strzelającą loda na zawołanie fajną duperkę. Szybko się przestałem dziwić. One są k***a jak reklama fajnego samochodu. Kupisz, nacieszysz się kilka lat a potem się wszystko pie**oli... ;)



To jest jak windows.
Przed ślubem wersja demo, nic ino brać bo "okazja panie" a po... ukryte opłaty, aktualizacje i awarie sprzętu

cuurniprime

2018-11-15, 01:20
nowynick napisał/a:

Zawsze się dziwiłem, że faceci wiążą się z kobietą, która ich wk***ia. Nie wesołą, radosną, strzelającą loda na zawołanie fajną duperkę tylko zrzędliwe i narzekające coś z fochem. No i poślubiłem 12 lat temu wesołą, radosną, strzelającą loda na zawołanie fajną duperkę. Szybko się przestałem dziwić. One są k***a jak reklama fajnego samochodu. Kupisz, nacieszysz się kilka lat a potem się wszystko pie**oli... ;)


Jak jest ch*jowa to zmień na nowszy model i nie narzekaj, to ty decydujesz która jest twoją ostatnią :kawa: