18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uno...

~DMT • 2020-02-05, 05:18
Dos, Tres...


jasypan

2020-02-05, 05:25
Szkoda, że mocniej nie przyj***ł potylicą to by im przeszły debilne żarty.

Juzwa

2020-02-05, 09:06
Panie chroń mnie od przyjaciół. Z wrogami poradzę sobie sam.

Driver19cm

2020-02-05, 10:35
ch*j z nim. W każdej szkole była, jest i będzie taka pie**olona ofiara losu, z której wszyscy dookoła mają beke. Widzę, że w tym zakresie się akurat nic nie zmieniło :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

sjp

2020-02-05, 10:40
Driver19cm napisał/a:

ch*j z nim. W każdej szkole była, jest i będzie taka pie**olona ofiara losu, z której wszyscy dookoła mają beke. Widzę, że w tym zakresie się akurat nic nie zmieniło



Jak sobie z tym radziłeś?

Musiało być ci ciężko, ofiaro...

olodis

2020-02-05, 10:45
lepiej mieć jedną koleżankę jak pięciu kolegów

Driver19cm

2020-02-05, 11:08
Cytat:



Jak sobie z tym radziłeś?

Musiało być ci ciężko, ofiaro...




No widzisz, ja byłem po tej drugie stronie barykady. Wyłapywaliśmy takie ameby umysłowe jak Ty, takie ofiary losu i dręczyliśmy je przez cały rok :ok:

Woopy

2020-02-05, 11:16
Driver19cm napisał/a:

No widzisz, ja byłem po tej drugie stronie barykady. Wyłapywaliśmy takie ameby umysłowe jak Ty, takie ofiary losu i dręczyliśmy je przez cały rok



Ciekawe jakim teraz człowiekiem jesteś.

ArczeS

2020-02-05, 12:04



Driver19cm napisał/a:

No widzisz, ja byłem po tej drugie stronie barykady. Wyłapywaliśmy takie ameby umysłowe jak Ty, takie ofiary losu i dręczyliśmy je przez cały rok





Woopy napisał/a:

Ciekawe jakim teraz człowiekiem jesteś.



On teraz tym "ameba" czysci kible i grzecznie mowi "Tak prosze Pana, dobrze prosze Pana" ;)

nwonigers

2020-02-05, 14:57
nie ma to jak chwalic sie ze w szkole bylo sie typowym cwaniakiem dopie**alajacym slabszym psychicznie, bo umowmy sie takie cos w pojedynke zawsze robi pod siebie.

PhantomMask

2020-02-05, 18:35
Driver19cm napisał/a:

No widzisz, ja byłem po tej drugie stronie barykady. Wyłapywaliśmy takie ameby umysłowe jak Ty, takie ofiary losu i dręczyliśmy je przez cały rok



Ale jak ci wujek kutalonga w dupę ładował to nie byłeś taki cwany, co ?

Aldous

2020-02-05, 19:16
Driver19cm napisał/a:

No widzisz, ja byłem po tej drugie stronie barykady. Wyłapywaliśmy takie ameby umysłowe jak Ty, takie ofiary losu i dręczyliśmy je przez cały rok



Ale wy łykacie wszystko jak pelikany, koleś się przypucował że niby taki groźny i w ogóle miał kolegów w szkole, bo ktoś wcześniej mu pocisnął i nie chciał wyjść na błazna. W rzeczywistości pewnie albo podpierał ściany, albo chował się przed większymi, względnie podlizywał się tym którzy okazywali chociaż cień uwagi bo tacy właśnie lubią wymyślać podobne historyjki co to, gdzie i z kim nie robili.


A debili z filmiku chłostać aż się zesrają, ani to śmieszne ani popisowe, gówniak który wylądował w ten sposób łbem na betonie ma sporą szanse na krwiaka mózgu, a wtedy albo warzywo albo wyciągnie kopyta, zero k***a wyobraźni. Domyślam się że to jakiś sp***olony czelendź, bo już gdzieś widziałem filmik jak w dokładnie ten sam sposób bawią się inne k***ie z niezdiagnozowanym FAS, ale tamci to robili przynajmniej na trawie.

Driver19cm

2020-02-05, 19:53
"Ale wy łykacie wszystko jak pelikany, koleś się przypucował że niby taki groźny i w ogóle miał kolegów w szkole, bo ktoś wcześniej mu pocisnął i nie chciał wyjść na błazna. W rzeczywistości pewnie albo podpierał ściany, albo chował się przed większymi, względnie podlizywał się tym którzy okazywali chociaż cień uwagi bo tacy właśnie lubią wymyślać podobne historyjki co to, gdzie i z kim nie robili."


Nie zesraj się

Belweder

2020-02-05, 22:12
Driver19cm napisał/a:

"
Nie zesraj się




Co Ty taki niedowartościowany chłopczyku jesteś? Swoją wcześniejszą wypowiedzą tylko potwierdziłeś, że jesteś na poziomie zwykłego głupka robola także na jakie podejście do Ciebie liczysz? Jak do człowieka inteligentnego? Na pewno im nie jesteś ;-) Nie radzisz sobie głową to próbujesz siła, typowe dla głupich ludzi.

xXPeinXx

2020-02-06, 05:20
Ta gra nazywa się Wawrzyniak zasady znacie, wygrywa osoba która nic już nie poczuje, nagroda to zero obowiązków w życiu, leżnie ch*jem do góry, obsługa domowa 24/h a to wszystko na koszt rodziców zapłakanych i wk***ionych, że nie wyskrobali go zawczasu. :)