18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Unikanie kul

S.Cat • 2022-11-12, 17:29
Reakcja jak najbardziej na miejscu, ale jak to baba musiała drżeć ryja.Portki pełne, zapas szczęścia wyczerpany.Jak u sióstr Wachowskich w Matrixie.


nowynick

2022-11-12, 17:32
tak z ciekawości, jest tu ktoś kto obejrzał tego nowego Matrixa?

Tobiahus96

2022-11-12, 18:28
Tylko czemu ona nosiła odbezpieczoną broń?

bartosh86

2022-11-12, 18:45
Tobiahus96 napisał/a:

Tylko czemu ona nosiła odbezpieczoną broń?



„Safe action” (Bezpieczne działanie). Są to zewnętrzny bezpiecznik spustowy oraz dwa bezpieczniki wewnętrzne: przednia i tylna blokada iglicy. System ten uniemożliwia oddanie strzału dopóty, dopóki nie zostanie wyciśnięty do końca język spustowy. Bezpieczniki wyłączają się automatycznie w miarę, jak wyciskany jest spust

BambiPMT

2022-11-12, 20:37
Tobiahus96 napisał/a:

Tylko czemu ona nosiła odbezpieczoną broń?



Czemu ona ją miała przy pasie a nie wycelowaną w drzwi?

Kriski

2022-11-12, 20:43
Tobiahus96 napisał/a:

Tylko czemu ona nosiła odbezpieczoną broń?



Widać że broń widziałeś tylko w TV. od siebie polecam parę sezonów z Kwiatkiem ze strzelnica.pl

~Velture

2022-11-12, 20:52
nowynick napisał/a:

tak z ciekawości, jest tu ktoś kto obejrzał tego nowego Matrixa?



Ja na hbomax w dniu premiery... ch*jowe jak sk***ysyn. Mam konto hbomax za darmo a i tak zastanawiałem się czy da się napisać o zwrot poniesionych kosztów łącza jakie na to zmarnowałem.

Baronessa

2022-11-12, 21:08
VeIture napisał/a:

zastanawiałem się czy da się napisać o zwrot poniesionych kosztów łącza jakie na to zmarnowałem.



To co ty, internet domowy na kilogramy masz? Zrób kolejną zbiórkę, to ci kopsniemy na porządnego neta bez limitów, "biedaku" ty...
;-)

smc

2022-11-12, 21:24
Kombinezon do wymiany...

dff58795

2022-11-12, 21:39
"sióstr Wachowskich" rzygnę zaraz. To coś nie mogło wyreżyserować jedynki.

Vinyl

2022-11-12, 21:41
j***niutka gdyby nóg nie podgiela to byłaby kaplica.
Przypomniała mi się scena z drugiego sicario, jak ta laska -Kate siedzi w autor i w lusterku widzi jak ktoś podchodzi z bronią od tyłu.

Insaner

2022-11-12, 22:51
nowynick napisał/a:

tak z ciekawości, jest tu ktoś kto obejrzał tego nowego Matrixa?



Niestety tak. Jeśli podobały Ci się 3 cześci Matrixa to czwartą odpuść żeby nie pozostawiać sobie niesmaku na dźwięk tego tytułu. Czwarta część jest po prostu głupia, nic nie wnosi do historii , do tego mam wrażenie że już przy montażu reżyser/ka zorientował się że wyszedł syf i w akcie desperacji poprzeplatano nową część z kilku/kilkunastosekundowymi fragmentami... poprzednich matrixów. Nawet wizualnie to nie pasuje, inny obraz, inna paleta barw - tak jakbyś na chwilę zmienił kanał telewizyjny i włączył inny film. Keanu też chyba miał to w dupie bo mógł się przynajmniej obciąć do tego filmu, a tak bardziej budzi skojarzenia z Johnem Wickiem niż Neo.

Jak widać zmiana płci braciom... pardon - "siostrom Wachowskim" wyszła bardzo dobrze. Jak byli facetami to wyszedł dobry innowacyjny film, a teraz? tylko prawdziwa kobieta mogła tak zj***ć ten film :amused:

Szary_Jeleń

2022-11-12, 23:27
nowynick napisał/a:

tak z ciekawości, jest tu ktoś kto obejrzał tego nowego Matrixa?



Słabe, lepiej obejrzeć Incepcję.

Kriski

2022-11-13, 01:02
nowynick napisał/a:

tak z ciekawości, jest tu ktoś kto obejrzał tego nowego Matrixa?




Szary_Jeleń napisał/a:

Słabe, lepiej obejrzeć Incepcję.




Słabe jak incepcja, lepiej oglądać schnącą farbę.

mazga50

2022-11-13, 01:57
Jak bym zobaczył smolucha w takim kombinezonie, to też bym pruł bez pytania.