18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Unijna moda także w Brazylii

phrontch • 2023-01-24, 09:41
Unia zachęca do jedzenia owadów, w Brazylii pojawiły się kanapki z tymi żyjątkami





A we Wrocławiu takie specjały




Legasov

2023-01-24, 09:46
W TVN tez juz sie nie ociągają.


Zulu-Gula

2023-01-24, 09:53
phrontch napisał/a:

Unijna moda


Francuzi od dawna wpie**alają żaby i ślimaki, a tu zaraz będzie olaboga, że Tusk chce Polaków karmić robakami.
Niech się dziwią Ci, co w dupie byli i gówno widzieli ;-)
Owady to najczystsze źródło białka i tłuszczu zwierzęcego, ale jak ktoś lubi to niech dalej je pasztetową, salcesony i smalec.
Co kraj, to obyczaj :lol:

Pizdus

2023-01-24, 10:11
Zulu-Gula napisał/a:

Francuzi od dawna wpie**alają żaby i ślimaki, a tu zaraz będzie olaboga, że Tusk chce Polaków karmić robakami.
Niech się dziwią Ci, co w dupie byli i gówno widzieli
Owady to najczystsze źródło białka i tłuszczu zwierzęcego, ale jak ktoś lubi to niech dalej je pasztetową, salcesony i smalec.
Co kraj, to obyczaj



No te se żryj te glizdy, ja tam tego nie rusze

Orli

2023-01-24, 10:17
Dziwne że za żarciem robactwa jest głównie socjaldemokracja i różnej maści zj***ne pojeby.Widać gówno do gówna ciągnie, niech wam ziemia lekką będzie a robaczek wchodzi wszędzie. :evil: :evil: :evil: :evil:

Zulu-Gula

2023-01-24, 10:18
p*zdus napisał/a:

No te se żryj te glizdy, ja tam tego nie rusze


A kto Cię zmusza @p*zdusiu?

envy13

2023-01-24, 10:21
p*zdus napisał/a:

No te se żryj te glizdy, ja tam tego nie rusze




dla tego nazwałeś swoje konto p*zduś

nowynick

2023-01-24, 10:25
1 wstaw na fb post o tym, że możecie zaserwować napój, którego i tak nikt normalny nie zamówi (pamiętaj o kilkukrotnym podkreśleniu nazwy knajpy).

2 post jest udostępniany, reklama knajpy trafia na wykop, sadistic, jm, wiochę itd.

3 po kilku dniach jest zauważony przez media, w studiach tv trwa poważna dyskusja z udziałem zaproszonych parazytologów

4 knajpa przeżywa oblężenie ciekawskich ludzi, którzy popijają zwykłą kawę za 25 zeta i wypatrują kto to wreszcie zamówi....

Leatherface

2023-01-24, 10:32
Jeszcze parę lat i unia będzie swoich lewaków zachęcać do jedzenia własnego gówna w imię postępu...

jbc_PO_lewakowTVNNiemcow

2023-01-24, 10:49
sk***ysyny chcą żeby istniały tylko korporacje. Nie będziesz miał nic i będziesz jadł robale

Misiek_KRK

2023-01-24, 11:13
W 2016 roku wpierdzielałem po raz pierwszy prażone mączniaki, świerszcze smażone i żywe w miodzie lub czekoladzie i jakieś inne karaluchy w miodzie. Przyznam ze smakowało to całkiem nieźle. Od tamtej pory zwiedziłem sporo krajów w których zjada się larwy, owady i nie widze w tym nic dziwnego.
To moje śniadanko





mauser

2023-01-24, 11:29
smacznego nofocesne lemingi . może schłodzić azotem drinka z jarmużu :shock:

Zulu-Gula

2023-01-24, 11:52
mauser napisał/a:

smacznego nofocesne lemingi . może schłodzić azotem drinka z jarmużu



Wzajemnie, "parówkowi skrytożercy".


pytolsky

2023-01-24, 12:30
Ludzie od setek lat na naszym kontynencie zjadają żaby, krewetki, małże itd. W innych kręgach kulturowych też nie mają z tych większych problemów. No, ale jak to nie jest parówka z biedry ze śladową ilością mięsa, to dumny potomek husarii tego nie tknie. Ja sam nigdy nie próbowałem, po prostu mam póki co dużo smacznych alternatyw dla owadów. Ale dobrze sobie zdaję sprawę z tego, że ludzi jest powoli zbyt dużo na bycie wybrednym w kwestiach zjadanej biomasy.

UrlichUrwich

2023-01-24, 13:39
Zaciukasz kurę, świnię, czy cokolwiek żywego, to musisz najpierw wypatroszyć. A robala tylko umyć i jeść ze wszystkim co ma w środku?
Rozumiem bieda itp, ale w sklepach półki pełne a ja mam jeść coś nienaturalnego w tym klimacie tylko dla cudzego wymysłu....?