18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Unijna moda także w Brazylii

phrontch • 2023-01-24, 09:41
Unia zachęca do jedzenia owadów, w Brazylii pojawiły się kanapki z tymi żyjątkami





A we Wrocławiu takie specjały




Andre1945

2023-01-25, 02:19
Gwoli ścisłości, to UE wydała pozwolenie na użycie robali jako składnika żywności i plusem jest to, że producenci będą musieli o tym informować na etykietach - obecnie tego nie robią. Na szczęście suszone owady kosztują dość sporo - 35 zł za 20 gramów. Mało kto się skusi, poza paroma lewakami.

CzerstWybut

2023-01-25, 03:33
Andre1945 napisał/a:

Gwoli ścisłości, to UE wydała pozwolenie na użycie robali jako składnika żywności i plusem jest to, że producenci będą musieli o tym informować na etykietach - obecnie tego nie robią. Na szczęście suszone owady kosztują dość sporo - 35 zł za 20 gramów. Mało kto się skusi, poza paroma lewakami.



PocZekaj aż teraz wywęszą w tym biznes i zrobia się tańsze od parówek ;) wcześniej sie je sprowadzalo jako egzotyk. Teraz jest zielone śwoatlo na farmy robactwa w EU ;)

Janko

2023-01-25, 08:33
A idź pan k***a w ch*j takie kurestwo jeść to trzeba być zjebem

MłotNaKacapów

2023-01-25, 09:23
Jak któraś k***a doda mi to do jedzenia bez poinformowania o tym. Zapie**ole!!!

jessjess

2023-01-25, 12:21
Kiedyś jak robale były w jedzeniu to było do wyj***nia. Teraz unia każe nam jeść.

Stob

2023-01-25, 13:40
Pamiętam czasy jak miałem agame brodatą. Raz u mnie na imprezie najedliśmy się tablet i moja uwczesna dziewczyna ze swoją koleżanką żarły robale którymi karmiłem bazyla. Hehe tak bardzo się do tego cieszyły. Ehhh piękne czasy :')

Policeman

2023-01-25, 14:54
Wiecie, robale, które obłażą trupy kojarzą mi się z zepsuciem i zgnilizną. Syf, brud i inne śmierdzące rzeczy. Jak chcecie, to żryjcie to, więcej wołowinka dla mnie, spadek popytu to niższa cena

Adae

2023-01-25, 15:02
Zulu-Gula napisał/a:

Francuzi od dawna wpie**alają żaby i ślimaki, a tu zaraz będzie olaboga, że Tusk chce Polaków karmić robakami.
Niech się dziwią Ci, co w dupie byli i gówno widzieli
Owady to najczystsze źródło białka i tłuszczu zwierzęcego, ale jak ktoś lubi to niech dalej je pasztetową, salcesony i smalec.
Co kraj, to obyczaj



po co klamiesz debilu? Wiekszosc tego bialka jest ciezko lub wcale nie przyswajalna, a same robale trzeba poddac obrobce chemicznej i termicznej z czernobyla zeby nie zarazic sie skrajnie groznymi dla czlowieka bakteriami i pasozytami.

Jest to jedzenie dla ludzi z trzeciego swiata, ktorzy nie maja innych zrodel pozywienia.

SlimShady

2023-01-25, 16:36
Zulu-Gula napisał/a:

Francuzi od dawna wpie**alają żaby i ślimaki, a tu zaraz będzie olaboga, że Tusk chce Polaków karmić robakami.
Niech się dziwią Ci, co w dupie byli i gówno widzieli
Owady to najczystsze źródło białka i tłuszczu zwierzęcego, ale jak ktoś lubi to niech dalej je pasztetową, salcesony i smalec.
Co kraj, to obyczaj



A co ma do tego Tusk? Nie decyzyjny pies Niemców bierny na j***nie Polaków. Co zrobił jak Nord Stream budowali? "Rządził" w UE. Ładnie gada, robi swoje. Kasę zarabia nic więcej.

quack

2023-01-25, 16:46
Lubie krwistego steka z sezonowanej wolowiny ale swierszcze tez jadlem, dawno temu żadna nowosc. Takie wasze pisanie cebulaczki jest biedą umysłowa. Krowy, kury, świnie - wszystkie wysmarowane gównem wpie**alacie aż miło a insekty hodowane laboratoryjnie to juz fuj. Takim jak wy zycze bezplodnosci zeby nie przekazywac tych zj***nych genow dalej.
Z drugiej strony czego sie spodziewac po zacnym elektoracie ktory zarabia nie wiecej jak 4k na łape i po swiecie nie jezdzi xD

OpenStreetMaps

2023-01-25, 20:27
Obejrzyjcie sobie o co chodzi z robaczywym biznesem i że wszyscy będziemy to musieli jeść. Jest to genialny biznes bo robaki nakarmi się byle czym jeszcze bardziej obrzydliwym niż same robale a robalami przetworzonymi w postaci mączki proteinowej dodawanej do wszystkiego będzie się karmić ludzi. I taniej będzie
https://youtu.be/n_V1xztb8GU?t=2256 I niech nikt się nie łudzi że będzie inaczej. Moderatorów proszę o nieusuwanie komentarza z linkiem bo na waszej stronie nie da się wstawić filmu z YouTuba zaczynającego się od konkretnej minuty.

yankers

2023-01-26, 04:50
UrlichUrwich napisał/a:

Zaciukasz kurę, świnię, czy cokolwiek żywego, to musisz najpierw wypatroszyć. A robala tylko umyć i jeść ze wszystkim co ma w środku?
Rozumiem bieda itp, ale w sklepach półki pełne a ja mam jeść coś nienaturalnego w tym klimacie tylko dla cudzego wymysłu....?



Jakiego nienaturalnego?
W Polsce, Francji czy Niemczech od XIII do XX wieku jadało się zupę z chrabąszczy majowych :)
Ba, w XX wieku owe skarmelizowane chrabąszcze były istnym przysmakiem.

Adae

2023-01-27, 16:45
OpenStreetMaps napisał/a:

Obejrzyjcie sobie o co chodzi z robaczywym biznesem i że wszyscy będziemy to musieli jeść. Jest to genialny biznes bo robaki nakarmi się byle czym jeszcze bardziej obrzydliwym niż same robale a robalami przetworzonymi w postaci mączki proteinowej dodawanej do wszystkiego będzie się karmić ludzi. I taniej będzie
I niech nikt się nie łudzi że będzie inaczej. Moderatorów proszę o nieusuwanie komentarza z linkiem bo na waszej stronie nie da się wstawić filmu z YouTuba zaczynającego się od konkretnej minuty.



Ja bede jadl lewakow zanim zaczne jesc robaki.

metyoo

2023-01-29, 00:34
Zulu-Gula napisał/a:

Francuzi od dawna wpie**alają żaby i ślimaki, a tu zaraz będzie olaboga, że Tusk chce Polaków karmić robakami.
Niech się dziwią Ci, co w dupie byli i gówno widzieli
Owady to najczystsze źródło białka i tłuszczu zwierzęcego, ale jak ktoś lubi to niech dalej je pasztetową, salcesony i smalec.
Co kraj, to obyczaj



też sobie naród na przykład wybrałeś!