18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Unieruchomić cham

~Velture • 2018-06-22, 08:46
No i standardowo - skoro pola nie chce pokazać cycków to znów promujemy konkurencję.


krzyks_11.0

2018-06-22, 08:51
Erutlev napisał/a:

No i standardowo - skoro pola nie chce pokazać cycków to znów promujemy konkurencję.


Biedny ty. Nie widziałeś cycków Poli :glasku: Łap na pociesznie. :cycki:
.
.
.
.
Ciesz się, masz większe, a pola to facet :mrgreen:

eclipse2012

2018-06-22, 12:30
2:0 za te miganie długimi też bym sk***ysyna przytrzymał
chłop wyprzedzał nie musiał tego robić przy 160/ h
za tego co mrugał długimi ch*j w dupę i blokada haha prawidłowo

dashadow

2018-06-22, 12:44
@up
na początku mrugał, potem już trzymał dłużej włączone i oślepiał. sk***ysyn i tyle.

wzl_1946

2018-06-22, 16:55
Brawa za "skasowanie" moczymordy!

nectovelius

2018-06-22, 17:36
A mnie zastanawia zachowanie przy wymuszeniu pierwszeństwa... Po kiego ch*ja od razu w klakson walą :?: Wymuszający się wystraszy i daje po hamulcach... a daj mu k***a jeszcze 3 sekundy i zobaczysz, że przeprosi awaryjnymi :!: Chyba, że p*zda, to mrugnąć długimi, po ch*j innych klaksonem straszyć.

Cz...........as

2018-06-22, 18:06
1:23 Jak mnie wk***iają tacy pośpieszalscy... Jak jadę akurat lewym pasem i widzę z daleka to zjeżdżam. Ale czasami nie ma możliwości żeby bezpiecznie zjechać z drogi, może za drugim autem dopiero. Ale jak cwe* mruga sto razy to mi się krew gotuję. I mówię tu o prędkościach powyżej dopuszczalnych a nie 90 na 120...

Kaszysz

2018-06-22, 21:59
@up

ale pie**olicie, koleś miał zawsze po 10-15 sekund żeby się schować i przepuścić auto, które chce go wyprzedzić. W Polsce obowiązuje ruch prawostronny i należy się do niego stosować.

Tutaj hejt na pośpieszalskiego, kilka postów niżej hejt na blokowanie lewego pasa. Zdecydujcie się.

~Velture

2018-06-22, 22:50
Kaszysz napisał/a:

@up

ale pie**olicie, koleś miał zawsze po 10-15 sekund żeby się schować i przepuścić auto, które chce go wyprzedzić. W Polsce obowiązuje ruch prawostronny i należy się do niego stosować.

Tutaj hejt na pośpieszalskiego, kilka postów niżej hejt na blokowanie lewego pasa. Zdecydujcie się.


Chłopie nie produkuj się bo to bez sensu. Panowie preferują PSJ (p*zdowaty styl jazdy) lewym pasem.
Ile razy w życiu człowiek się wk***iał jak jakaś p*zda jechała lewym wolniej niż prawy pas bo za 5 kilosów skręcała w lewo to nawet nie zliczę.

kamuha

2018-06-22, 23:36
1:25-2:05 zawsze znajdzie się jakaś nadgorliwa k***a która nie potrafi zachować kultury na drodze. Za takie miganie długimi należy się pałowanie wielkim czarnym brudnym i zasyfionym ku*asem prosto po bezmyślnym pysku.

Pinio1945

2018-06-23, 02:44
Skąd się biorą ludzie, którzy bronią typa z 1:25? Lekko mógł się schować i przepuścić gościa, który leciał szybciej. Ja nawet jak mi nikt nie mruga ale widzę, że jedzie szybciej to się chowam, choćbym nawet musiał przyhamować te kilka km/h a komuś może się akurat serio śpieszyć. Ludzie, trochę empatii :D A nie że gość mi mrugnął, to będę januszem cebulakiem blokującym za karę, no proszę was...

Dragonov

2018-06-23, 04:32
Cebulakiem to jest ten co oślepia, widać, że koleś co jedzie przed nim jedzie zauważalnie szybciej niż auta z prawego pasa, wyprzedza je, pierwsze auto, które wyprzedził, łyknął w miarę szybko. To nie jakaś ciężarówka, co się wyprzedza z drugą 10km. Ale pan wielki bonzo nagrywający musi jechać jak szalony, musi maltretować długimi, bo straci parę sekund. Mam nadzieję, że temu ku*asiarzowi kiedyś pojawi się jakieś szybsze sportowe auto z tyłu i będzie go oślepiać na lewym pasie, dokładnie tak samo. Też bym ch*jkowi przyhamował.

Aikawa

2018-06-23, 05:02
Napie**alał tymi długimi mimo że ten przed nim też wyprzedzał. Typowe zachowanie ludzi którzy uważają że tylko oni mogą wyprzedzać i inni mają jechać prawym pasem

saves

2018-06-23, 09:55
j***ć pijane k***y za kierownicą. Upie**alać łapy przy samej dupie.

Belweder

2018-06-23, 11:44
10:40 ktoś wie co ten warszafski gejozo mówi ? " Bo u nas w warszawie wszyscy są cwe*ami ?"