18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Umowa ze śmierdzielem

mariusz3pl • 2020-01-28, 21:20
Tak tak zgoda.




Ke...........nt

2020-01-28, 21:33
Jeszcze tylko komentarza Tadeusza Drozdy tu brakuje.
A filmiku jak ktoś na grabie staje nie masz?

T3RMINATOR

2020-01-28, 21:38
O k***a jaki brzydki pies. Nie ma piffa bo i za co?

shoe5maker

2020-01-28, 22:04
Pies w domu. Nie u poligona.

mygyry

2020-01-28, 22:06
Najbardziej ułomne psy ever, jęzora schować nie umie, ciągle kapie ślina z pyska, na zewnątrz kompletnie się nie nadaje, w większości nie oszczeni się bez pomocy, do tego ponad przeciętnie pierdzą i chrapią. Rasa wyhodowana żeby cieszyć właściciela upośledzonymi genami, przykład na znęcanie się nad zwierzakami to prokreacja tego tworu.

Mors_Nigra

2020-01-29, 00:48
Snore to chrapanie gościu...

mrfreak16

2020-01-29, 01:53
mygyry napisał/a:

Najbardziej ułomne psy ever, jęzora schować nie umie, ciągle kapie ślina z pyska, na zewnątrz kompletnie się nie nadaje, w większości nie oszczeni się bez pomocy, do tego ponad przeciętnie pierdzą i chrapią. Rasa wyhodowana żeby cieszyć właściciela upośledzonymi genami, przykład na znęcanie się nad zwierzakami to prokreacja tego tworu.



Nie rozumiem jak można takie psy lubić... Jest wiele pięknych psów i mądrych, nie jak te szczury i genetycznie ułomne paździerze...

Metyl30

2020-01-29, 07:31
~T3RMINATOR napisał/a:

O k***a jaki brzydki pies. Nie ma piffa bo i za co?



pie**olisz zajebisty piesior!!!

Xvier

2020-01-29, 13:51
Metyl30 napisał/a:

pie**olisz zajebisty piesior!!!



Tyle że dobierany przez pokolenia tak, że jeśli go nie zoperujesz to będzie chrapać. Kupił se chrapiącego psa, a teraz geniusz nagrywa filmiki w których narzeka że mu kurła pies chrapie...

karakal

2020-01-29, 16:39
mygyry napisał/a:

Najbardziej ułomne psy ever, jęzora schować nie umie, ciągle kapie ślina z pyska, na zewnątrz kompletnie się nie nadaje, w większości nie oszczeni się bez pomocy, do tego ponad przeciętnie pierdzą i chrapią. Rasa wyhodowana żeby cieszyć właściciela upośledzonymi genami, przykład na znęcanie się nad zwierzakami to prokreacja tego tworu.



Obok mojej chaty jakiś rurkowiec wlecze się wieczorami z takim spasionym czymś na smyczy. Moja dziewczyna jak zobaczyła, powiedziała, że ze świnią by lepiej wyglądał.

jebniętykrystian

2020-01-29, 17:07
mygyry napisał/a:

Najbardziej ułomne psy ever, jęzora schować nie umie, ciągle kapie ślina z pyska, na zewnątrz kompletnie się nie nadaje, w większości nie oszczeni się bez pomocy, do tego ponad przeciętnie pierdzą i chrapią. Rasa wyhodowana żeby cieszyć właściciela upośledzonymi genami, przykład na znęcanie się nad zwierzakami to prokreacja tego tworu.



k***a to tak jak ty :)

dariusy

2020-01-29, 23:05
karakal napisał/a:

Obok mojej chaty jakiś rurkowiec wlecze się wieczorami z takim spasionym czymś na smyczy. Moja dziewczyna jak zobaczyła, powiedziała, że ze świnią by lepiej wyglądał.



Bo wcześniej chodził z Twoją dziewczyną, ale wybra ł tego psa.

patryk00999

2020-01-30, 09:28
Co to za rasa? Nie znam się na psach

Chasm

2020-01-30, 11:17
Te psy mają najwięcej wad genetycznych, ja bym ich zakazał, jestem człwowiek spokoju bo w życiu za dużo zła przeżyłem to się nie denerwuje dlatego bez stresu wbiłbym w serce mu nóz powoli i każdym z ras z chorobami robionymi mnożonymi przez człowieka ch*jała, buldogi, wszystkimi wadami wrodzonymi taka czysta byłbym hitlerem dla tych mutantów, nie żebym był że był za kotami ale jak je sie miesza to dałna nie maja, a niektóre psy mieszane jak te cininie w gałkach ocznych za duże itp. Nie wiem jak stalin sowietów motywował ale co wam powiem zabijajcie w imie pana.