18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Umowa ojca z fryzjerem

Vast3r • 2015-11-04, 18:04
Mój ojciec dogadał się z fryzjerem mojej matki, przelewa mu regularnie raz w miesiącu jakąś skromną kwotę, ten za każdym razem kiedy zrobi mojej matce fryzurę dzwoni do mojego ojca i mówi dokładnie co było poprawiane. Kiedy matka wraca do domu jakby niby nic ojciec wali tekstem ''Wow kochanie byłaś u fryzjera? Super wyglądasz, naprawdę świetnie ci pasują lekko przyciemnione i odrobinę krótsze''. Każdy wygrywa. Tylko morda cicho.

saves

2015-11-04, 18:11
Lifehack z najwyższej półki. Piwo.

Bankracy

2015-11-04, 18:15
A potem żona się zastanawia, czy mąż nie jest aby jakiś homoniewiadomo :lol:

uho82

2015-11-04, 18:46
Prznajmniej nie musi słuchać, że nie zauważa zmian u żony

bleblebator1

2015-11-04, 18:57
Prawdziwy mąż zauważy dopiero drastyczną zmianę, np. z długich blond włosów na krótkie wściekle rude

davinci666

2015-11-04, 19:14
bleblebator1 napisał/a:

Prawdziwy mąż zauważy dopiero drastyczną zmianę, np. z długich blond włosów na krótkie wściekle rude



Tylko w sytuacji gdy w czasie robienia loda włosy byłyby za krótkie by za nie złapać

i7day

2015-11-04, 19:25
a czy ojciec wie, że fryzjer r*cha matkę ? :banany:

Co...........an

2015-11-04, 20:48
A na ch*j twój stary to robi? Aż tak go matka pod pantoflem trzyma?

Jak można się takimi rzeczami przejmować, ja pie**ole.

rz...........nu

2015-11-04, 21:00
@autor, to pantoflarz j***ny z Twojego starego.

pi...........ja

2015-11-04, 21:17
bleblebator1 napisał/a:

Prawdziwy mąż zauważy dopiero drastyczną zmianę, np. z długich blond włosów na krótkie wściekle rude

Ale weź to wytłumacz dziewczynie/żonie/kochance :-(

marcin1414

2015-11-04, 21:18
rzklanu napisał/a:

@autor, to pantoflarz j***ny z Twojego starego.


To pewnie twoją partnerką jest 'prawica', w końcu komplementów prawić nie trzeba..

Drz3wo

2015-11-04, 23:01
No k***a, szapoba :D

mati0

2015-11-05, 15:59
Do wszystkich co cisną autora że ma tatę pantofla, bardzo współczuję ich przyszłym Kobietą bo teraz najpewniej żadnej nie mają. Nie rozumiem skąd takie przekonanie że laskę trzeba obrażać, olewać i ch*j wie co jeszcze... Rozumiem robić sobie nawzajem żarty z siebie lub jakieś pranki. Mnie zawsze uczyli że Kobietę trzeba szanować i rodzina jest najważniejsza, jestem sadolem ale wk***ia mnie takie przekonanie później takie cwaniaki będą sobie pluć w brodę że nie umieją zatrzymać żadnej dziewczyny na stałe. Też se żartuje z lasek i tak dalej :D ostatnio swojej opowiadałem kawał z sadola że kobieta jest najlepszym przyjacielem człowieka zaraz po psie, no ale tak nie myślę. Jeśli przestaniesz szanować swoją dziewczynę i zaczniesz ją olewać jak długo ona z Tobą zostanie albo będzie Ci wierna?

rz...........nu

2015-11-05, 20:16
@mati0 pożyjesz troche to zobaczysz. Żonę trzeba trzymać krótko. Bo jak spuścisz ją z oczu, a tym bardziej, jak pozwolisz sie pindżyć to masz rogi jak w banku.

Jak ktos mądry kiedys zauważył: W kazdej kobiecie jest k***y dwie trzecie.