18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Umowa ojca z fryzjerem

Vast3r • 2015-11-04, 18:04
Mój ojciec dogadał się z fryzjerem mojej matki, przelewa mu regularnie raz w miesiącu jakąś skromną kwotę, ten za każdym razem kiedy zrobi mojej matce fryzurę dzwoni do mojego ojca i mówi dokładnie co było poprawiane. Kiedy matka wraca do domu jakby niby nic ojciec wali tekstem ''Wow kochanie byłaś u fryzjera? Super wyglądasz, naprawdę świetnie ci pasują lekko przyciemnione i odrobinę krótsze''. Każdy wygrywa. Tylko morda cicho.

Co...........an

2015-11-05, 20:28
mati0 napisał/a:

Do wszystkich co cisną autora że ma tatę pantofla, bardzo współczuję ich przyszłym Kobietą bo teraz najpewniej żadnej nie mają. Nie rozumiem skąd takie przekonanie że laskę trzeba obrażać, olewać i ch*j wie co jeszcze... Rozumiem robić sobie nawzajem żarty z siebie lub jakieś pranki. Mnie zawsze uczyli że Kobietę trzeba szanować i rodzina jest najważniejsza, jestem sadolem ale wk***ia mnie takie przekonanie później takie cwaniaki będą sobie pluć w brodę że nie umieją zatrzymać żadnej dziewczyny na stałe. Też se żartuje z lasek i tak dalej :D ostatnio swojej opowiadałem kawał z sadola że kobieta jest najlepszym przyjacielem człowieka zaraz po psie, no ale tak nie myślę. Jeśli przestaniesz szanować swoją dziewczynę i zaczniesz ją olewać jak długo ona z Tobą zostanie albo będzie Ci wierna?



To, że ktoś nie jest taką p*zdeczką jak ty, to nie znaczy, że nie ma kobiety. Jak ci baba w chałupie robi raban bo nie zauważyłeś jej nowej fryzury to jesteś żenujący.

I kto tu mówi o obrażaniu kobiet, ale po co się tym przejmować, że laska zmienia fryzure i trzeba ją pochwalić bo jak nie to coś tam.

Poza tym jak dziewczyna ma iść do fryzjera to minimum od tygodnia będzie o tym ględzić.

Gołyniemiec

2015-11-05, 20:47
Jak nie dasz mi skrzynki piwa to ch*ja, powiem twojej matce co robi twój ojciec i twój ojciec cofnie kieszonkowe, ch*ja.

mati0

2015-11-05, 23:06
Comedian napisał/a:



To, że ktoś nie jest taką p*zdeczką jak ty, to nie znaczy, że nie ma kobiety. Jak ci baba w chałupie robi raban bo nie zauważyłeś jej nowej fryzury to jesteś żenujący.

I kto tu mówi o obrażaniu kobiet, ale po co się tym przejmować, że laska zmienia fryzure i trzeba ją pochwalić bo jak nie to coś tam.

Poza tym jak dziewczyna ma iść do fryzjera to minimum od tygodnia będzie o tym ględzić.



Jeżeli dla ciebie jestem p*zdeczką bo szanuje sobie dziewczyne to przech*j gość jesteś i mama musi być dumna. Nie mam baby tylko dziewczyne jak masz jakąś wieśniare co sobie barwi włosy na czarno robi tipsy i chapie ci co dzień dzide po same bile i poźniej bierze to na twarz to nie dziwie się skąd u ciebie takie maniery.

rzklanu napisał/a:

@mati0 pożyjesz troche to zobaczysz. Żonę trzeba trzymać krótko. Bo jak spuścisz ją z oczu, a tym bardziej, jak pozwolisz sie pindżyć to masz rogi jak w banku.

Jak ktos mądry kiedys zauważył: W kazdej kobiecie jest k***y dwie trzecie.



Możesz mi wierzyć pod tym względem jestem aż za bardzo cięty bo wychodzę z założenia że ufać można w życiu co najwyżej sobie, zaufanie zaufaniem ale tu pewien dystans trzeba zachować co nie zmienia faktu że nie mam swojej Lubej szanować i sprawiać żeby ze mną było jej najlepiej w łóżku też :banany:

Co...........an

2015-11-06, 23:13
mati0 napisał/a:

Jeżeli dla ciebie jestem p*zdeczką bo szanuje sobie dziewczyne to przech*j gość jesteś i mama musi być dumna. Nie mam baby tylko dziewczyne jak masz jakąś wieśniare co sobie barwi włosy na czarno robi tipsy i chapie ci co dzień dzide po same bile i poźniej bierze to na twarz to nie dziwie się skąd u ciebie takie maniery



ch*jowe wnioski wyciągasz i słabo dedukujesz Szerloku. W ogóle to jakoś mało rozumny się wydajesz.

Idź dalej noś na rękach swoją loszke, codziennie przynoś jej kwiatki, w ogóle jak dla mnie to możecie nawzajem sobie lizać c*pki.

Pewnie prawiczyłeś przez całe życie i nagle ci się trafiła jakaś dziewczyna, zamoczyłeś, pierwszy związek, pierwsze miesiące, zauroczenie, wielka miłość, zrobiłbyś dla niej wszystko, już widzisz jak się razem starzejecie i macie wnuki, ubóstwiasz ją, najchętniej spędzałbyś z nią każdą chwilę. Ale to minie chłopie, potem sobie przypomnisz ten temat i stwierdzisz, że ktoś inny miał tu rację. A potem do kolejnej dziewczyny podejdziesz już zupełnie inaczej.

To, że facet nie zauważa fryzury swojej partnerki nie oznacza braku szacunku.

Zresztą nie zdziwiłbym się gdybyś to ty tej swojej tą fryzure robił.

rz...........nu

2015-11-11, 08:04
@mati0 , współczuję, albo nie...nie współczuję, Twoja królewna na 100% Cie zdradza. Masz zbyt pipkowaty charakter żeby utrzymać kobietę. Pierwszy z brzegu brutal co zaoferuje Twojej laluni porządne r*chanie dorobi Ci rogi.

a1lp2ha3

2020-12-08, 12:42
Jak twoja matka albo zona chodzi do fryzjra zamiast fryzjerki to wiedz ze cos sie dzieje