18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Umilanie życia żydowskim okupantom...

Halman • 2023-05-10, 13:46

jak nie lubię arabów tak ich rozumiem...

jasypan

2023-05-10, 14:01
No i dobrze pejsatym ścierwom.

Kriski

2023-05-10, 14:01
Teraz nie jestem pewny, czy chodzi o wybuch czy jakieś babce było dobrze?

mynameisgod

2023-05-10, 14:43
przecież to wszystko to samo jedno plemię semickie bogowybranych-obrzezanych....
/
zawsze tych sąsiadów maksymalnie skłócą = przy czym robią to ich przywódcy celowo i regularnie, na pewno jakieś ostatnie 109 lat
//
„Wojna to rodzaj akcji, dzięki której ludzie, którzy się nie znają, zabijają się nawzajem dla chwały i korzyści ludzi, którzy się znają i nie zabijają”.

Vindizel

2023-05-10, 15:17
za wcześnie odpalone, mogło mu najwyżej lakier porysować

OdbytBiskupa

2023-05-10, 16:10
Miałem nieprzyjemność poznać i Żydów z Izraela, i Palestyńczyków. Jedni i drudzy są siebie warci. Nie widzą innego rozwiązania jak tylko pozabijać tych drugich, mają tak samo zrypane mózgi. Dlatego mam zero sympatii do nich wszystkich, niech się pozabijają.

pis_to_chuje

2023-05-10, 16:51
OdbytBiskupa napisał/a:

Miałem nieprzyjemność poznać i Żydów z Izraela, i Palestyńczyków. Jedni i drudzy są siebie warci. Nie widzą innego rozwiązania jak tylko pozabijać tych drugich, mają tak samo zrypane mózgi. Dlatego mam zero sympatii do nich wszystkich, niech się pozabijają.



Nie wiem co masz do żydów, tam większość ma w dupie całą tą religię i są zupełnie normalni, za to palestyńcy to j***ne bydło z całym tym pie**olonym allahem. Ja to bym całą palestynę zlał najpierw napalmem a co zostanie to zbombardował a na koniec zorał i posiał wszędzie rdest

OdbytBiskupa

2023-05-10, 17:00
pis_to_ch*je napisał/a:

Nie wiem co masz do żydów, tam większość ma w dupie całą tą religię i są zupełnie normalni, za to palestyńcy to j***ne bydło z całym tym pie**olonym allahem. Ja to bym całą palestynę zlał najpierw napalmem a co zostanie to zbombardował a na koniec zorał i posiał wszędzie rdest


No to ja poznałem takich religijnych, co mi pie**olili, że to ich ziemia bo dał im ją Bóg. Bo tak mówi Biblia i ch*j! I jeszcze mówi, że jacyś biblijni bracia będą ze sobą walczyć całą wieczność, a ci bracia to dzisiaj Żyd i Arab. Więc wojna musi być! Bo tak jest w Biblii. I to nie jest umysłowe sp***olenie? Normalni też jacyś są ale dziś nikt ich nie słucha. Swoje pięć minut mieli na początku lat 90-tych, aż żydowski fanatyk stuknął premiera Rabina.
Palestyńczycy są tacy sami. Autentycznie wierzą, że uda im się wykopać Żydów do morza i zapanuje raj na ziemi po wieczność. Bo Allah jest po ich stronie i da im zwycięstwo.
Idźcie w ch*j z nimi wszystkimi!

PsikutaBezS

2023-05-10, 17:44
Palestyńczycy lubią wysyłać dzieci z tornistrami wyładowanymi TNT - bo są poj***ni jak te wszystkie islamskie pedofile... ze swoją "świętą" wojną...

slavcis

2023-05-10, 17:56
arabów j***ć, ale uważam, że należy stanąć po ich stronie

maxkulczyk

2023-05-10, 18:54
ch*jowo bo nie trafili

Suczka_Stefana

2023-05-10, 21:39
Zawsze mnie dziwią takie filmiki. Baba sobie z okna ulicę nagrywa a tu przypadkiem taka atrakcja. Pełno jest takich filmów. Nagrywaliście kiedyś ulicę z okna? No jeszcze się tak nigdy nie nudziłam, bez kitu.

JanJankowski

2023-05-10, 21:45
Zajebisty awatar hehe. I zgadzam się z tym co napisałeś. Jeć obu
OdbytBiskupa napisał/a:

Miałem nieprzyjemność poznać i Żydów z Izraela, i Palestyńczyków. Jedni i drudzy są siebie warci. Nie widzą innego rozwiązania jak tylko pozabijać tych drugich, mają tak samo zrypane mózgi. Dlatego mam zero sympatii do nich wszystkich, niech się pozabijają.


DużyKutas

2023-05-10, 22:01
Halmani napisał/a:

Umilanie życia żydowskim okupantom...



Zasadniczo, opierając się na źródłach historycznych, faktach i ogólnie tego całego zamieszania w Izraelu i Palestynie to okupantami sa palestyńczycy. Żydzi to inaczej Judejczycy, czyli ludy wywodzące się z Judei, czyli opecnego Izraela. Zostali oni represjonowani przez muzułmanów. Teraz po prostu odzyskali swoje ziemie a j***ne kozojebcy nie moga się z tym pogodzić bo k***a przecież islam. Nie?

kryptonowa_laska

2023-05-11, 08:59
Chwila, kamera w odpowiednim miejscu i czasie? Zwykle internetowi napinacze stwierdzają, że to fejk.