18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Umiejętne parkowanie

flaszka • 2017-05-09, 14:18
No ja bym tak nie potrafił...



Brawa dla tej Pani! Pewnie było za ciasno

janlew

2017-05-09, 14:28
No po co wyrwała się z kuchni...

qhash

2017-05-09, 14:36
dla mnie ta głupia c**a kwalifikuje się do natychmiastowego zabrania prawa jazdy, podobnie jak większości bab

nowynick

2017-05-09, 14:59
flaszka napisał/a:

No ja bym tak nie potrafił...



A co trudnego jest w przypie**oleniu pojazdem w ścianę, po czym wjechaniu w zaparkowany pojazd? ;)

mygyry

2017-05-09, 16:07
szukała miejsca w cieniu :amused:

Essent

2017-05-09, 18:04
Niech ktoś wytłumaczy po ludzku: Jak można pomylić pedały dwa razy?k***a nie ogarniam,może za głupi jestem....może jednak głupi jestem i nie ogarnę nigdy w życiu kobiecego myślenia podczas prowadzenia przez nie auta.

Takafura

2017-05-09, 18:08
Czepiacie się. Za pierwszym razem prawie w drzwi trafiła, a nie był to łatwy manewr. A to drugie to przypadek...

Thetus

2017-05-09, 20:40
...no i jeszcze ta spontaniczna teleportacja.

crazyhavoc

2017-05-09, 22:36
jebła to jebła, mąż otrzyma najlepszą gałę w swoim życiu do czasu aż znów milady skasuje auto...

prezio87

2017-05-09, 22:44
jak juz sie wycieraczki włączyły to gorzej niż jak zlecą buty. Na pewno śmierć na miejscu.

starystulejarz

2017-05-10, 01:02
Dobrze że wyszła i popatrzała czy sie zmieści...

BigCohones

2017-05-10, 10:33
Ja nawet nie potrafię pomyśleć o tym, jak można odj***ć dwa takie następujące manewry po sobie....

zairland

2017-05-10, 20:34
orisuniek napisał/a:

Niech ktoś wytłumaczy po ludzku: Jak można pomylić pedały dwa razy?k***a nie ogarniam,może za głupi jestem....może jednak głupi jestem i nie ogarnę nigdy w życiu kobiecego myślenia podczas prowadzenia przez nie auta.



Można!- Tłumaczenie" jak działa kobieta": {wystarczy się zestresować, teraz dajesz się opanować ciśnieniu że musisz się zmieścić między autami tak żeby żadnego nie uderzyć, ale nie umiesz korzystać z lusterek bo stres i możesz się pomylić, pamiętaj- w lusterkach się przeglądasz, ale ich działanie w aucie to czarna magia. Wysiadasz, auto ustawione 0,5° w stosunku do pozostałych aut. Mówili żeby było prostopade, a tu 0,5° odchyłu co daje wynik- "że nie jest prostopadle!". Wsiadasz ale stres mocno daje o sobie znać, kręcisz kierownicą żeby było prosto, ale w rzeczywistości kręcisz już w przeciwną stronę bo nie myslisz jak to działa tylko "omg jak długo mi schodzi", gazujesz żeby było szybciej i "JEB" ściana! Stres daje ciśnienie 240/140 więc gaz do dechy żeby wyjechać i wyjść jak najszybciej z opresji, liczy się tylko stres i czas, a nie myślenie- i "JEB" auto 4 metry przed tobą, teraz nie wiesz co się stało bo zdawałaś 4 razy i uważnie słuchałaś, ale wyszło inaczej...}

flaszka

2017-05-11, 07:00
zairland napisał/a:



Można!- Tłumaczenie" jak działa kobieta": {wystarczy się zestresować, teraz dajesz się opanować ciśnieniu że musisz się zmieścić między autami tak żeby żadnego nie uderzyć, ale nie umiesz korzystać z lusterek bo stres i możesz się pomylić, pamiętaj- w lusterkach się przeglądasz, ale ich działanie w aucie to czarna magia. Wysiadasz, auto ustawione 0,5° w stosunku do pozostałych aut. Mówili żeby było prostopade, a tu 0,5° odchyłu co daje wynik- "że nie jest prostopadle!". Wsiadasz ale stres mocno daje o sobie znać, kręcisz kierownicą żeby było prosto, ale w rzeczywistości kręcisz już w przeciwną stronę bo nie myslisz jak to działa tylko "omg jak długo mi schodzi", gazujesz żeby było szybciej i "JEB" ściana! Stres daje ciśnienie 240/140 więc gaz do dechy żeby wyjechać i wyjść jak najszybciej z opresji, liczy się tylko stres i czas, a nie myślenie- i "JEB" auto 4 metry przed tobą, teraz nie wiesz co się stało bo zdawałaś 4 razy i uważnie słuchałaś, ale wyszło inaczej...}



to co napisałeś jest logiczne a tutaj przeciez kobieta prowadzi ;-)

JK_STG

2017-05-18, 19:28
Nigdy nie zrozumiem kobiet...
Inna tego typu sytuacja.
-K: Kochanie urwałam lusterko...
- A jak to się kotek stało?
-K: Dachowałam...