18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ulubiony austriacki malarz

~Faper Noster • 2022-01-26, 09:13
Ciekawe wyniki ankiety wśród miłośników sztuki :hitler:


Jesse.Pinkman

2022-01-26, 09:17
Ten Karl von Białas to był gość. Polecam jego rasistowską sztukę.

SlimShady

2022-01-26, 09:25
Musi być dobry ten Other

Autor

2022-01-26, 09:45
Adi w tamtych czasach był jak Łysy z Leroy Merlin, we wszystkich domach olejną malowało się na wskazaną wysokość.


nowynick

2022-01-26, 13:03
Właściwie to świat powninien być wdzięczny za Hitlera. Niemcy mieli najlepiej wyszkoloną armię, rewelacyjne uzbrojenie, najlepszych naukowców. Świetnych generałów gotowych zdobyć świat i... totalnego nieudacznika za sterem, za słaby był do ASP a
próbował ogarnąć wojnę na wszystkie możliwe fronty :D Żydom i Polakom i tak by się dostało czy Hitler czy nie, ale pomyślcie jak wyglądał by dziś świat gdyby zamiast rozhisteryzowanego wodzunia rozkazy niemcom wydawał ktoś naprawdę ogarnięty...

baronturbina

2022-01-26, 13:26
Hahahahaah ja mam takiego Polaka co jest lekiem na całe zło dla wszystkich katoli. Nie jest austyyjakiem ale z przyjacielem był prawdziwym geniuszem.


saves

2022-01-26, 13:55
Bardziej prawdopodobne jest 88. Sprawdźcie znaczenie. ;)

nowynick

2022-01-26, 14:04
baronturbina napisał/a:

Hahahahaah ja mam takiego Polaka co jest lekiem na całe zło dla wszystkich katoli. Nie jest austyyjakiem ale z przyjacielem był prawdziwym geniuszem.



ja to się zastanawiam jakim torem biegną myśli ludzi takich jak Ty?

"o temat o austryjackim malarzu, to skomentuje wstawiajac zdjęcie nieaustryjackiego nie malarza i napiszę jedno zdanie łamaną polszczyzną a drugie łamaną logiką" Serio konia z rzędem temu co rozszyfruje co w drugim zdaniu miałeś na myśli, "...z przyjacielem był prawdziwym geniuszem...", Dawaj namiar na dilera...

aaaaaaaaaaaaaa

2022-01-26, 14:13
Autor napisał/a:

...Łysy z Leroy Merlin...



Kiedyś wykonywałem usługę na realizacji, gdzie łysy był projektantem. Co przyjeżdżał, to zmieniał koncepcję...
Zaprojektował tak, chłopaki zrobili wg projektu, a on stwierdzał, że jednak inaczej... koleś zakręcony w h*j.

35i

2022-01-26, 16:16
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Kiedyś wykonywałem usługę na realizacji, gdzie łysy był projektantem. Co przyjeżdżał, to zmieniał koncepcję...
Zaprojektował tak, chłopaki zrobili wg projektu, a on stwierdzał, że jednak inaczej... koleś zakręcony w h*j.



Mój syn handluje glazurą i potwierdza, że wszyscy projektanci to idioci. Skończy taka (taki) jakieś ASP i już uważa się za artystę.

NataliaW

2022-01-26, 17:50
nowynick napisał/a:

Właściwie to świat powninien być wdzięczny za Hitlera. Niemcy mieli najlepiej wyszkoloną armię, rewelacyjne uzbrojenie, najlepszych naukowców. Świetnych generałów gotowych zdobyć świat i... totalnego nieudacznika za sterem, za słaby był do ASP a
próbował ogarnąć wojnę na wszystkie możliwe fronty Żydom i Polakom i tak by się dostało czy Hitler czy nie, ale pomyślcie jak wyglądał by dziś świat gdyby zamiast rozhisteryzowanego wodzunia rozkazy niemcom wydawał ktoś naprawdę ogarnięty...



Co ty rozumiesz ... Wojna z Rosją była nieunikniona, przeczytaj Main kampf, a potem lodołamacz suworowa.
To nasze dowództwo było głupie bo powinno było mieć takich szpiegów żeby wiedzieć o pakcie Ribbentrop Mołotow (Anglicy zataili a wiedzieli). Beck i reszta kretynów powinni pozwoli Hitlerowi zbudować ta autostradę do Prus wschodnich i oddać ten sk***ialy i tak w 90procentach niemiecki Gdańsk szwabom. Hitler chciał iść na wschód do Rosji, a Polska była na drodze.

baronturbina

2022-01-26, 20:20
nowynick napisał/a:

ja to się zastanawiam jakim torem biegną myśli ludzi takich jak Ty?
"o temat o austryjackim malarzu, to skomentuje wstawiajac zdjęcie nieaustryjackiego nie malarza i napiszę jedno zdanie łamaną polszczyzną a drugie łamaną logiką" Serio konia z rzędem temu co rozszyfruje co w drugim zdaniu miałeś na myśli, "...z przyjacielem był prawdziwym geniuszem...", Dawaj namiar na dilera...


Tak

Dwóch pedofili. Uznanych za świętych i ten na biało za geniusza przez kościół. Nie ma filozofii ale jp100% wszędzie pasuje.
Tyle
I aż tyle.

nowynick

2022-01-26, 22:48
NataliaW napisał/a:

Co ty rozumiesz ... Wojna z Rosją była nieunikniona, przeczytaj Main kampf, a potem lodołamacz suworowa.
To nasze dowództwo było głupie bo powinno było mieć takich szpiegów żeby wiedzieć o pakcie Ribbentrop Mołotow (Anglicy zataili a wiedzieli). Beck i reszta kretynów powinni pozwoli Hitlerowi zbudować ta autostradę do Prus wschodnich i oddać ten sk***ialy i tak w 90procentach niemiecki Gdańsk szwabom. Hitler chciał iść na wschód do Rosji, a Polska była na drodze.



Beck i reszta kretynów od 1936 dostawała propozycje wspólnego ataku na Ruskich i do dziś nie rozumiem czemu nie skorzystaliśmy? Najwyżej bylibyśmy postrzegani niczym Słowacy - kolaboranci Niemiec. Tylko kto do k***y nędzy do dziś o tym poza Polakami i Czechami pamięta?