18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ulubieniec sadola ma..

ElManiure • 2018-11-08, 20:01
...niestety ale raka :-(



bądźmy wszyscy dobrej myśli bo jest dla niego szansa na pomyślne życie.

Tłumacząc:

Kod:
9 marca 2018 roku powiedziano mi że mam raka jelita grubego. W połowie kwietnia otrzymałem wyrok śmierci, lekarz powiedział, że rak zaszedł zbyt daleko. Chirurg, który mnie przyjmował, powiedział, że wyrok śmierci był błędny i że istnieją dobre szanse na przeżycie. 27 czerwca byłem operowany, dostałem torbę na gówno (przylepioną) na brzuchu, muszę to nosić do końca życia. Nie dostałem raka z powodu mojego stylu życia, ale z powodu zapalnej choroby jelit, wrzodziejącego zapalenia okrężnicy, które miałem od wielu lat.


Ślijcie mu powrotu do zdrowia!

djted

2018-11-09, 00:42
Cierpiące bezbronne zwierzeta/dzieci = cierpiacy Apetor :cry:

sa...........os

2018-11-09, 01:54
W dupie ma tego raka. Dosłownie i w przenośni.

orelikon

2018-11-09, 05:31
Będzie miał podpięty worek stomijny nie wiem czy dobrze to nazywam. Raczej z tym to już nie po hasa sobie. Poza tym wiecznie będzie walić gownem od niego.

Touch_Of_Madness

2018-11-09, 06:58
Marek_0485_pol napisał/a:

Tylko pie**olona modyfikowana żywność. Nie pamęietam by któryś z moich dziadków , wujów ... Umarł na raka jelit przez picie alkoholu ? Może serce i wątroba , ale żeby kiszki siadały !?



Warto też zauważyć ,że z pokolenia naszych dziadków przeżywały tylko najsilniejsze jednostki. Te słabsze umierały już na starcie.

pikaczju

2018-11-09, 10:01
Może i jest pie**olniety ale żyje po swojemu, pełnią zycia. I nie sposób mu odmówić odwagi-nie każdy się przyzna, że sra sobie na brzuch ;-)

~_Killa_

2018-11-09, 10:04
o masz, nie spodziewalam sie ze cos sie stanie takiemu czlowiekowi jak apator, strasznie mi go szkoda. Mam nadzieje ze sie wykaraska z tego :cry:

Stajan

2018-11-09, 10:23
djted napisał/a:

Cierpiące bezbronne zwierzeta/dzieci = cierpiacy Apetor :cry:



Co k***a? I ty siebie sadolem nazywasz? To jest jedyna słuszna i poprawna wersja:

Cytat:

Cierpiące bezbronne zwierzeta/dzieci < cierpiacy Apetor :cry:


skywalker75

2018-11-09, 10:26
olo1990pl napisał/a:

@Marek_0485_pol
Bo w latach wcześniejszych niż '90 w Polsce ludzie w wieku >65 lat umierali na serce lub ze starości.
Nie robiono tak jak teraz badań przesiewowych (kolonoskopie u mężczyzn oraz mammografie u kobiet 50+) oraz po samym zgonie nie robiono sekcji zwłok.
Po prostu aktualnie poprawiły się możliwości diagnostyczne.
Na zachodzie i w Japonii (pionierzy gastro i kolonoskopii jako, że ich dieta i piętno rasy żółtej powoduje bardzo dużą zachorowalność na raka przewodu pokarmowego) niektóre techniki diagnostyczne obecne były już od lat '70-'80 gdzie u nas stały się ogólnie dostępne w połowie lat '00.
Aktualnie jesteśmy diagnostycznie na poziomie zachodu - nie licząc tego, że NFZ daje tak śmieszne limity, że trzeba czekać czasami kilka miesięcy na TK/MR/endoskopię) gdzieniegdzie lekko ustępując lub wyprzedzając resztę krajów.




Czyli uważasz że nie ma wzrostu zachorowalności ? a wszstko jest wynikiem słabej diagnostyki ? Na pewno tak nie jest. Cały czas zastanawia mnie jedna informacja która usłyszałem w programie Sonda ( zajebisty program popularnonaukowy z lat 80) Wtedy własnie Kamiński z Kurkiem zastanawiali się jak bedzie wygladał XXI wiek i prognozowali, że ludzkość poradzi sobie z wirusem HIV natomiast nowotwory właśnie, będą taką dżumą XXI wieku, jak na razie wszytko się sprawdza

KSK97

2018-11-09, 13:47
Szkoda chłopa :/

Clarx

2018-11-10, 05:13
orelikon napisał/a:

Będzie miał podpięty worek stomijny nie wiem czy dobrze to nazywam. Raczej z tym to już nie po hasa sobie. Poza tym wiecznie będzie walić gownem od niego.



Od ciebie wali już teraz bo wypowiadasz się a nie obejrzałes filmiku. Skacze z tym workiem do wody i na gdzieś twoje wywody :idzwch*j:

Co do zachorowalności na raka - myślę, że ma też wpływ to, iż selekcja naturalna nie działa bo jej przeszkadzamy i przekazujemy sobie swobodnie slabe geny.

Ktoś wcześniej mówił, że kiedyś tego nie było i że nie znał nikogo kto walił wódę i dostał raka jelit.

Mój wujek walił wódę i dostał raka jelit. Też otrzymał woreczek. A później umarł krótko po 50.

BialyNigger

2018-11-10, 12:19
O ironio typ który w kółko chleje dostaje raka odbytnicy... ciekawe dlaczego