18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

uliczny sąd

Gdzio90 • 2018-06-10, 13:56
Czy to smutne? chyba nie
spoiler



eclipse2012

2018-06-10, 13:59
zwierzęciem to jesteś ty Bydlaku

Gdzio90

2018-06-10, 14:00
skoro tak sądzisz... kto wie co zrobił może to jakiś śmieć. Może to byc tez po prostu zwykły rasizm, jesli tak to z deka smutne.

Halman

2018-06-10, 14:00
i teraz biały dobija strzałem z pistoletu nieszczęśnika z litości by skrócić jego cierpienia i... wśród czarnych wybuchają rozruchy.

Pantilion

2018-06-10, 14:20
ch*j wie o co tam chodziło. Nie ma żadnej informacji ... Czarne ścierwa to śmiecie, ale jeżeli ten biały ch*jek odj***ł coś typu obnażanie się przed dziećmi czy kobietami to w niczym się od tego gówna nie różni. U nas niedawno też był przypadek gościa co na żwirowni na "plaży" chodził z ku*asem na wierzchu. Weekend gorąco, a ten paradował między rodzinami z fiutem na wierzchu. Najbardziej wk***iające jest to, że faceci się śmiali zamiast reagować. Chociaż były tam ich własne dzieci. Dopiero kiedy 2 kobiety zadzwoniły po policję to zbok się ewakuował.

KlinikaAborcyjna

2018-06-10, 15:54
Pantilion napisał/a:

ch*j wie o co tam chodziło. Nie ma żadnej informacji ... Czarne ścierwa to śmiecie, ale jeżeli ten biały ch*jek odj***ł coś typu obnażanie się przed dziećmi czy kobietami to w niczym się od tego gówna nie różni. U nas niedawno też był przypadek gościa co na żwirowni na "plaży" chodził z ku*asem na wierzchu. Weekend gorąco, a ten paradował między rodzinami z fiutem na wierzchu. Najbardziej wk***iające jest to, że faceci się śmiali zamiast reagować. Chociaż były tam ich własne dzieci. Dopiero kiedy 2 kobiety zadzwoniły po policję to zbok się ewakuował.



widział ktoś ostatnio loaloę? :kawa:

A co do tematu to cholera go wie bez informacji za co, ale sądząc po tych dzikusach może być i za darmo.

Gdzio90

2018-06-10, 15:56
@up czytałem o podobnym przypadku całkiem niedawno na wp

Noside

2018-06-10, 18:58
"Daj kamienia" to zbyt oklepane, co?

sh...........ns

2018-06-11, 01:02
Pantilion Obanażanie się ??? a kobiety jak chodza z gołą dupą to jest wszystk ook ??/ czyl iwedług ciebie muzłumanie mają racje mordując europejki ??/

~Velture

2018-06-11, 10:09
W RPA i wielu krajach afrykańskich dochodzi do takich zdarzeń coraz częściej. Rasistowskie czarne ścierwo atakuje, gwałci i morduje białych.
Powinni się biali stamtąd zabrać, zabrać całą technologię, wiedzę naukową, medycynę jaką bambusom pokazali i zostawić to gówno samym sobie.
Niech to zdycha w p*zdu skoro tak białego nienawidzą j***ne nygry.

Cały świat pozwala na rasizm wobec białych i to pokazuje upadek białego człowieka.
Nie byłem nigdy rasistą i wielokrotnie o tym wspominałem ale przez takie akcje i to jak media propagują wciskanie nam na siłę wszystkiego i mówienie, że to jest normalne człowiek zaczyna naturalnie odczuwać niechęć do pewnych grup ludzi.

Jakby mi codziennie ktoś pluł w ryja mając na sobie zieloną koszulkę to po jakimś czasie bym nie znosił zielonych koszulek.
Chyba dość prosto to wyjaśniłem.

100Burned

2018-06-11, 10:39
Wiadomo jak jestem ustosunkowany do czarnych i innych tego typu, jednak...

Jest coś takiego jak seksturystyka, to znaczy często biali mężczyźni jeżdżą do krajów trzeciego świata żeby r*chać dzieci.

Dziecko czarne wiadomo, wyrośnie na negra i będzie odpieradalać wygibasy, może nawet ubogacać kulturowo Szwedki ale dopóki nie wyrośnie jest dzieckiem i jest nietykalne, zwłaszcza ku*asem.

Zatem jeśli ten biały spustakowany koleś pojechał do RPA i molestował jakieś dziecko to jak najbardziej pustak w śledzionę mu się należał. :kawa:

Justynka99

2018-06-11, 14:32
No jak są takie filmiki z bitym, czy kamieniowanym murzynem, to zawsze jest dopisek, że złodziej, albo pedofil. A jak jest odwrotnie to nagle nie wiadomo, bo przecież biały nie może być ani pedofilem, ani złodziejem. W to, żeby to był atak wyłącznie rasistowski to wątpię, bo jednak w RPA jest bardzo dużo białych, są różne tarcia rasowe, ale mimo wszystko jakoś się ze sobą dogadują.

100Burned

2018-06-11, 14:40
Justynka99 napisał/a:

No jak są takie filmiki z bitym, czy kamieniowanym murzynem, to zawsze jest dopisek, że złodziej, albo pedofil. A jak jest odwrotnie to nagle nie wiadomo, bo przecież biały nie może być ani pedofilem, ani złodziejem.



Przyznaj się, nie czytasz komentarzy tylko piszesz co Ci się wydaje

~Velture

2018-06-11, 14:57
Cytat:

W to, żeby to był atak wyłącznie rasistowski to wątpię, bo jednak w RPA jest bardzo dużo białych, są różne tarcia rasowe, ale mimo wszystko jakoś się ze sobą dogadują


Poczytaj inne media czasem a nie tylko opierasz się na tvnie i Polsacie.
W RPA i innych krajach afrykańskich jest ogromna eskalacja przemocy wobec białych.

100Burned

2018-06-11, 14:59
Erutlev napisał/a:


Poczytaj inne media czasem a nie tylko opierasz się na tvnie i Polsacie.
W RPA i innych krajach afrykańskich jest ogromna eskalacja przemocy wobec białych.



Odbytlev ma rację. Co nie zmienia faktu że biały mógł coś odj***ć przy użyciu swojego krasnoluda.