18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uliczna walka

phrontch • 2019-12-25, 10:05
Da Silva znalazł godnego siebie przeciwnika




iShaman

2019-12-25, 10:20
Jeszcze dodaj filmik jak zrywa się trawę bo ten mało drastyczny.....

dennissliwa

2019-12-25, 10:25
Ale cwe* przykozaczył przy swoiem chłopaku :D

T3RMINATOR

2019-12-25, 10:32
Karate kid scena ztym jdak młody kobi piszczelem w bambus aż do krwi.

mygyry

2019-12-25, 10:46
Podobno wisiała mu kokosy za towar

saves

2019-12-25, 11:35
Jak mnie wk***iają takie ch*je. Szwagierka w Ratuszu pisze projekty na różne fajne rzeczy dla mieszkańców. Ale... Kładki przez tereny podmokłe w lesie, dla wygody spacerowiczów. To już k***y deski powyrywali. Plac zabaw dla dzieci? Żaden problem. Trzeb poobrywać huśtawki i połamać zjeżdżalnie. Park? Jeszcze nie skończony, a już rośliny wykopane. Ludzie to k***y, które nie zasługują na poprawienie wyglądu ich okolicy. Gdy mieszkańcy pytają kiedy zostanie naprawione, co słyszą? Że nigdy, bo już było naprawiane kilka razy i zawsze szybko demolowane.

nwonigers

2019-12-25, 12:10
up to nie tak ze ludzie to k***y tylko jest taki procent spoleczenstwa patologiczny, ktory zawsze bedzie niszczyc bo jest zepsuta tkanka, spoleczenstwa ktorej nikt nie wycial i taka tkanka bedzie sie rozrastac na inne narzady szerzac zgorszenie(niszczac). I tutaj niestety dochodzimy do tego, ze albo beda wszedzie kamery dla naszego "bezpieczenstwa itd", albo to sie nigdy nie zmienii.

i7day

2019-12-26, 00:09
Liczyłem na to, że się odbije od tego drzewka i gość się wyjebie i połamie kręgosłup.

Matix1982

2019-12-26, 03:28
Pies go j***ł w chorą dupę. Co za pedał

venez77

2019-12-26, 09:08
Gość już odchodził. Ale niepotrzebnie palma w 0:11 coś mu odpysknęła, ten usłyszał, wrócił się i dokończył dzieła zniszczenia.
Mam nadzieję, że kiedyś jakiś bambus zrobi z nim to samo.

pankruk

2019-12-26, 22:41
saves napisał/a:

Jak mnie wk***iają takie ch*je. Szwagierka w Ratuszu pisze projekty na różne fajne rzeczy dla mieszkańców. Ale... Kładki przez tereny podmokłe w lesie, dla wygody spacerowiczów. To już k***y deski powyrywali. Plac zabaw dla dzieci? Żaden problem. Trzeb poobrywać huśtawki i połamać zjeżdżalnie. Park? Jeszcze nie skończony, a już rośliny wykopane. Ludzie to k***y, które nie zasługują na poprawienie wyglądu ich okolicy. Gdy mieszkańcy pytają kiedy zostanie naprawione, co słyszą? Że nigdy, bo już było naprawiane kilka razy i zawsze szybko demolowane.



Brak takich projektów to najlepszy środek do wyeliminowania przyczyny problemu. Dana populacja zirytowana brakiem ławek czy placów zabaw sama wyłoni sprawcę zniszczeń, a potem tylko rok i 3 miesiące procesu i 150 godzin prac społecznych. W imię wolności słowa i demokracji.

saves

2019-12-27, 10:39
kienzler napisał/a:

Brak takich projektów to najlepszy środek do wyeliminowania przyczyny problemu. Dana populacja zirytowana brakiem ławek czy placów zabaw sama wyłoni sprawcę zniszczeń, a potem tylko rok i 3 miesiące procesu i 150 godzin prac społecznych. W imię wolności słowa i demokracji.



Mieszkam w miejscu, gdzie (szacuję) 60-70% mieszkań jest na kredyt. Myślisz że robią to ci, którzy się pozadłużali do emerytury? Wątpię. Okoliczna menelia tak się "bawi". To co podałem, to tylko moja okolica. Ona robi projekty w całym mieście i mogłaby przykładami sypać całe popołudnie.

pankruk

2019-12-27, 14:10
saves napisał/a:

Mieszkam w miejscu, gdzie (szacuję) 60-70% mieszkań jest na kredyt. Myślisz że robią to ci, którzy się pozadłużali do emerytury? Wątpię. Okoliczna menelia tak się "bawi". To co podałem, to tylko moja okolica. Ona robi projekty w całym mieście i mogłaby przykładami sypać całe popołudnie.



Świadczy to tylko o tym, że całokształt społeczeństwa nie dorósł jeszcze do posiadania obiektów użyteczności publicznej.