18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uliczna magia

Prezioo • 2013-03-08, 23:49
Prezent dla bezdomnego :ok:

kanal YT

Mom and Death

2013-03-09, 14:17
Pele15 napisał/a:

Szacunek dla tego chłopaka. Widać że nie przeszedł obojętnie obok potrzebującej osoby. Mały gest a ciszy a to już nie wina tego faceta że los jest taki a nie inny i że jest bezdomny.



chyba cię poj***ło, zrobił to dla pr'u/fejmu/parcia na szklo zeby pozniej wystawic filmik na jewtube byc "fajnym"

abdul

2013-03-09, 14:25
scigniete z d.blaine'a. denko sie uchyla, ale gimber zj***l i sie kasa posypala. zesral sie, ze wszystko wyleci kiedy oddawal zulowi kubek

Koniec Świata

2013-03-09, 14:26
Akcja fajnie zrobiona, ale to nie jest żaden piękny gest. Kiedyś słuchałem w radiu o wolontariuszach, którzy w zimę chodzą po różnych opuszczonych ruinach, sprawdzają czy ci bezdomni tam nie zamarzają, noszą im jedzenie kupione za własne pieniadze, koce itp. Nie nagrywają tego i nie wrzucają na YT dla fejmu. Bezdomni, bez względu na to z jakiego powodu wylądowali pod mostem, to też ludzie i nie można ich tak po prostu olać. Wielu z nich wcale nie oczekuje tej pomocy, ale jeśli ktoś już do nich przyjdzie to bułką z serem i ciepłym kocem nie pogardzą.

Gdzie się podziało nasze człowieczeństwo?

Halibut

2013-03-09, 14:50
Polacy są poj***ni, zresztą nie tylko Polacy, cały j***ny Świat jest poj***ny.
Normalni ludzie wzruszyliby się na widok człowieka, który daje śmierdzielom pracę za 800zł ale nie k***a wy się podniecacie dawaniem ryby zamiast wędki.
Przypomina mi się historia pewnego amerykańskiego kolesia, który nie trafił z inwestycją, zbankrutował i wylądował na ulicy. Podszedł wtedy do jakiegoś gościa i poprosił o 5 centów. Ten go jedynie wyśmiał. Okazało się, że koleś do końca życia był wdzięczny temu człowiekowi, że nie dał mu pieniędzy bo to zmotywowało go do cięższej pracy i zostania milionerem.
Tak więc lepiej było przyj***ć żulowi w pysk niż dać mu 5zł w oczekiwaniu na kobiece oklaski (w tym przypadku oklaski zniewieściałych sadoli)

czak27

2013-03-09, 15:37
e-dubble w tle ale tytułu nie pamiętam,sprawdzćie sobie jak chcecie/

taos

2013-03-09, 15:42
Prosze o więcej takich akcji. Wy zyskacie sławe na internetach a tacy ludzie trochę pieniążków!

LORD_MAJOR_SDMF

2013-03-09, 16:07
Kolejny qrwa idiota który bawi się w dynamo itd.. nauczył się kilku sztuczek gąbeczka wciągneła kawe a monety były w środku...

kilas88

2013-03-09, 16:19
wspomógł żula, będzie na flaszkę; mogli kręcić przez kolejnych kilkanaście minut, do czasu zakupu przez żula magicznego soku z gumijagód - byłoby dwóch magików, zaczarowany gimbus i menel na pełnej k***ie

Resterwers

2013-03-09, 16:26
Strasznie słaba sztuczka. kilka minut wcześniej jakiś kumpel podrzucił żulowi kawę z drobniakami w środku, po chwili przyszedł on i wypuścił kawę. Ja rozumiem, żeby tam chociaż złotówki wrzucili do kubka ale tam przecież same gówno warte grosze były! Po zliczeniu tego nawet na dobrą bułkę by mu nie wystarczyło... Nie lubię oglądać takich ludzi, którzy na siłę chcą się upodobnić do znanych osób. Czy na prawdę żaden z nich nie zauważa, że do oryginału to mu lat świetlnych brakuje?

__FRIX__

2013-03-09, 17:09
http://www.goodtricks.net/coffee_cup_magic_trick.html

oto solucja, niestety to nie magia, Mikołaja też nie ma :(

Bardzo pozytywne :)

Ja nigdy nie daję pieniędzy bezdomnym, a w szczególności cyganom.
3 razy dałem po 5 złotych, 3 razy w przypadku jak ów bezdomny podszedł i rzekł "na wino/alkohol", a nie że na jedzenie. Nie lubię jak ktoś mnie k***a okłamuje w żywe oczy, zatem prędzej dam za szczerość na alkohol niż na cokolwiek innego.

kokroucz

2013-03-09, 17:11
QKLUX napisał/a:

Szacun!

Smark zaimponował biedakowi, kubek "Chińczykami" (małe, żółte i gówno warte) zapełnił, przebił kubek coby kawka wypłynęła dołem a ten biedak cieszy się jakby mu kto w kieszeń nasmarkał.
Chciałbym zobaczyć jego minę za 5 minut, jak się okaże że ten kubek kasy to 1,50

Browar dla gimbusa-magika, pomysł i wykonanie super.
TO JEST PRAWDZIWY SADISTIC !!!


chłopie, masz 35 lat zastanów się i zadum nad tym co napisałeś

Ji^HaD

2013-03-09, 22:28
normale napisał/a:



Większość wylądowała tam gdzie jest przez alkohol. Tyle




a gowno prawda jest tyle przeciwnosci losu ktorych ty oczywiscie nie dostrzegasz i nie dostrzezesz dopoty cie to nie dotknie , skoncz pie**olic znawco zywotow tyle

skwarkomen1

2013-03-09, 23:48
/watc h?v=SotjJA20y-c&feature=youtu.­be link to triku

SirZgred

2013-03-10, 01:12
QKLUX napisał/a:

Szacun!

Smark zaimponował biedakowi, kubek "Chińczykami" (małe, żółte i gówno warte) zapełnił, przebił kubek coby kawka wypłynęła dołem a ten biedak cieszy się jakby mu kto w kieszeń nasmarkał.
Chciałbym zobaczyć jego minę za 5 minut, jak się okaże że ten kubek kasy to 1,50

Browar dla gimbusa-magika, pomysł i wykonanie super.
TO JEST PRAWDZIWY SADISTIC !!!



A jak by się komuś nie chciało szukać jak to zrobił... TADA !!!

http://www.filmiki.jeja.pl/7972,wyjasnienie-sztuczki-z-kawa.html