18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ulice san francisco...

Halman • 2022-04-22, 07:05

murzyn nie może zrozumieć dlaczego urodził ale nie widzi młodszego brata...

baronturbina

2022-04-22, 09:11
Miał maseczkę a to ważne w tych czasach. Grzecznie zesrał się w swoje gacie. Nie na ulicę! Postawa obywatelska godna naśladowania.

AndrzejDuda

2022-04-22, 10:28
Jedno jest pewne, że jak będą chcieli go wj***ć do klatki i wywieźć do ZOO to nie będzie sp***alał.

Kriski

2022-04-22, 10:35
Ale że co? że udaje hydrant i czeka na podłączenie?

M_A

2022-04-22, 10:59
Oglądanie murzynów to strata czasu

sesz

2022-04-22, 11:07
Rzućta okiem na to : Philadelphia, Kensington Avenue


baronturbina

2022-04-22, 12:10
M_A napisał/a:

Oglądanie murzynów to strata czasu


Oglądanie straty czasu to murzyny.

35i

2022-04-22, 12:49
On tylko wzoruje się na naszym mistrzu, Adamie Małyszu.

kapelan_szturmowy

2022-04-22, 15:35
Pierwsza, święta i niepodważalna zasada srania: ściągnij spodnie i majty.

piotrszymek

2022-04-22, 16:52
niestety ale tak wyglądają stany w dużej mierze.Byłem w San Francisko to widziałem podobne sceny.Syf,kiła i mnóstwo czarnych osobników.Strach chodzić wieczorami po ulicy.
Generalnie taki są stany.

Insaner

2022-04-22, 17:55
piotrszymek napisał/a:

niestety ale tak wyglądają stany w dużej mierze.Byłem w San Francisko to widziałem podobne sceny.Syf,kiła i mnóstwo czarnych osobników.Strach chodzić wieczorami po ulicy.
Generalnie taki są stany.



Bez przesady. Takie są tylko duże (wielomilionowe) miasta głównie w stanach w których przez cały rok jest ciepło np. w Kaliforni (przodują Los Angeles, San Francisco czy San Diego). Bezdomni w promieniu kilku tysięcy kilometrów migrują tam ze względu na wyższe świadczenia socjalne plus dobrą pogodę dzięki której mogą wegetować na ulicy bez ryzyka odmrożeń.
Jest jeszcze jedna rzecz, która te lokalizacje łączy - koszmarne ceny najmu mieszkań. Wśród totalnej patologii na ulicach można spotkać także normalnie pracujących zwykłych ludzi, którzy żyją w namiotach na chodniku bo nie stać ich na czynsz, albo zadłużyli się na ogromne pieniądze z powodów medycznych.

Te największe metropolie najlepiej omijać, w USA jest ogrom mniejszych spokojniejszych i ładniejszych miasteczek w których problem bezdomnych prawie nie istnieje. Dodatkowo nie śmierdzi tam jakby ktoś nasrał ci pod nos. Taki jest los wielkich miast, w Polsce na prowadzenie wysuwa się Warszawa w której oficjalnie mieszka około 2 mln ludzi, a nieoficjalnie pewnie z 2,5mln. Ceny mieszkań przez inflację poszybują w górę, kredyty staną się nieosiągalne, czynsze nieopłacalne i też będziemy mieli taki syf u siebie w kraju na ulicach

yunkie

2022-04-22, 18:03
Może to reklama Subaru Outback? Czarny humor :)

Stwórca

2022-04-22, 18:26
Mmm opioidy xD