18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukrzyżowanie złodziejaszka

Je...........ik • 2020-10-13, 17:55
Ukradł i teraz wisi na krzyżu aby odkupić swoje winy, Kongo


Halman

2020-10-13, 17:58
nierozwiązywalny problem z postawieniem krzyża... :amused: Przecież oni samej idei zderzacza hadronów to za 750 miliardów lat nie ogarną.. .

do...........ka

2020-10-13, 18:00
Ukrzyżowanie karą za złodziejstwo? Pewnie dlatego Polskę nazywa się Chrystusem Narodów.

Halman

2020-10-13, 18:01
dobra.wróżka napisał/a:

Ukrzyżowanie karą za złodziejstwo? Pewnie dlatego Polskę nazywa się Chrystusem Narodów.


chyba cię chłop dawno nie blocował.. jak ta maryjka dziewica...

KebabRemover

2020-10-13, 18:03
przed chwilą ktoś w innym temacie mi napisał o anglikach (bo pisał wczesniej ze to zawsze byly cioty to zapytalem ile koloniii mieli anglicy a ile polacy) to mi napisal ze polacy nigdy nie znizyli by sie do poziomu strzelania do bambusow z patykami mieszkajacymi w domach z guwna. czy nadal podtrzymujesz stanowisko bo gdyby to ode mnie zalezalo to do dzis takie bydlaki byly by kolonizowane, zniewalane lub eksterminowane

dobra.wróżka napisał/a:

Ukrzyżowanie karą za złodziejstwo? Pewnie dlatego Polskę nazywa się Chrystusem Narodów.



dobra wruzka lukru struzka a skad masz ten lukier, skad on cieknie

do...........ka

2020-10-13, 18:04
Halman napisał/a:

chyba cię chłop dawno nie blocował..



Pytasz, bo chcesz wymienić doświadczenia? Może zamiast tego poproś swojego o chwilkę pieszczoty.

Halman

2020-10-13, 18:07
dobra.wróżka napisał/a:

Pytasz, bo chcesz wymienić doświadczenia? Może zamiast tego poproś swojego o chwilkę pieszczoty.


kochanie.. zdobyłaś kiedyś giewont w szpilkach? to nie próbuj bo cię do zimy nie znajdą...

do zimy 2568 roku.

KebabRemover

2020-10-13, 18:07
dobra.wróżka napisał/a:

Pytasz, bo chcesz wymienić doświadczenia? Może zamiast tego poproś swojego o chwilkę pieszczoty.



a wrzucalas juz cycki do zbiorczego temaciku z cyckami?

Je...........ik

2020-10-13, 18:13
KebabRemover napisał/a:

przed chwilą ktoś w innym temacie mi napisał o anglikach (bo pisał wczesniej ze to zawsze byly cioty to zapytalem ile koloniii mieli anglicy a ile polacy) to mi napisal ze polacy nigdy nie znizyli by sie do poziomu strzelania do bambusow z patykami mieszkajacymi w domach z guwna. czy nadal podtrzymujesz stanowisko bo gdyby to ode mnie zalezalo to do dzis takie bydlaki byly by kolonizowane, zniewalane lub eksterminowane
dobra wruzka lukru struzka a skad masz ten lukier, skad on cieknie



Polska posiadała kolonie, po raz kolejny namawiam Cię do nauki nie tylko ortografii, ale i też Historii

TRQPL

2020-10-13, 18:21
Usypali nawet Golgote, brakuje jeszcze rzymian oraz żydowskich płaczek i mamy pełną inscenizację.

KebabRemover

2020-10-13, 18:34
TRQPL napisał/a:

Usypali nawet Golgote, brakuje jeszcze rzymian oraz żydowskich płaczek i mamy pełną inscenizację.



i na koniec wbić dzidę w wątrobe az poleje sie woda

ProVVe

2020-10-13, 18:39
Oby ten nie zmartwychwstał :-D

luja27

2020-10-13, 18:58
Te durnie z pewnej partii p. W Polsce mieli by tam ciężko za to co ukradli :!:

ruddie

2020-10-13, 21:57
Niby 2 tys. lat temu. a wszyscy mają telefony - dziwne.

maddog77

2020-10-13, 22:17
Nie żebym narzekał ale jakby rozpalili ogień pod krzyżem spektakl nabrałby wigoru.