18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukrzyżowanie

~LegendarnyZiom • 2019-04-21, 07:55


Jezus upada po raz czwarty. :amused:

Halman

2019-04-21, 08:20
O Jezus...!!! :krejzi:

JADARO

2019-04-21, 08:33
Kto wie czy tak naprawdę nie było.

~Velture

2019-04-21, 09:19
Czasem się zastanawiam czy głupsze jest wierzenie w 72 dziewice za zamordowanie innowiercy czy wiara w żyda spłodzonego przez kochanka Maryi wmawiającej wszystkim, że bóg ją zgwałcił czy może ssanie ku*asa dziecku przez rabina podczas obcinania mu napletka...

aaaaaaaaaaaaaa

2019-04-21, 09:40
Velture napisał/a:

Czasem się zastanawiam...



Może po śmierci się dowiesz...

Wiewór

2019-04-21, 09:43
Religia czyni czuba.

~Velture

2019-04-21, 10:01
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Może po śmierci się dowiesz...



Raczej się nic nie dowiem po śmierci...
Zresztą dla mnie absurdalne jest to całe życie wieczne po śmierci... No wyobraźmy sobie żyć w nieskończoność i nic z tym nie możemy zrobić i tak k***a 100 lat, 1000 lat, 10000lat... milion lat... miliard lat... Bez kitu k***a to brzmi dla mnie jak piekło a nie jak niebo.

aaaaaaaaaaaaaa

2019-04-21, 10:12
Velture napisał/a:

Raczej się nic nie dowiem po śmierci....



Ale to nie kwestia istnienia Boga. Uważasz, że umierasz i przestajesz istnieć zupełnie?
I nie mieszajmy w to jakiejkolwiek wiary, jakiegokolwiek Boga. Rodzisz się, umierasz i koniec?

Bo...........er

2019-04-21, 10:12
Cytat:

Czasem się zastanawiam czy głupsze jest wierzenie w 72 dziewice za zamordowanie innowiercy czy wiara w żyda spłodzonego przez kochanka Maryi wmawiającej wszystkim, że bóg ją zgwałcił czy może ssanie ku*asa dziecku przez rabina podczas obcinania mu napletka...



Po twoich wypowiedziach też sie zastanawiam w jakim chlewie zostałeś wychowany. Z takim bałaganem w głowie ... :roll:

siwybis

2019-04-21, 11:08
Zrobili po taniości, nie to co u nas :)


kaziolord

2019-04-21, 11:33
@~Velture to może reinkarnacja ? :P

mygyry

2019-04-21, 11:38
~Velture napisał/a:

Raczej się nic nie dowiem po śmierci...
Zresztą dla mnie absurdalne jest to całe życie wieczne po śmierci... No wyobraźmy sobie żyć w nieskończoność i nic z tym nie możemy zrobić i tak k***a 100 lat, 1000 lat, 10000lat... milion lat... miliard lat... Bez kitu k***a to brzmi dla mnie jak piekło a nie jak niebo.



Kwestia percepcji, w swojej wychodzisz z założenia, że to istnienie jest maksimum świadomości a co jeżeli to jest minimum? Jesteśmy we wszechświecie mniejsi, niż nawet 1 atom, zwykły nieistotny pył, nie wiemy co nas otacza, jakie siły stworzyły ten bezmiar w okół, skąd wzięła się każda cząsteczka, nic nie wiemy i w tym życiu się tego nie dowiemy, większość ludzi zarówno tych którzy wierzą jak i tych co nie wierzą nie potrafią nawet zdefiniować czym miałby być bóg, pomijając dziecinne bajki o starcu w niebiańskim tronie...
Ignorowanie ewentualnej siły wyższej jest takim samym egoizmem jak mówienie, że życie inteligentne jest tylko na ziemi.

dżonyłojlker

2019-04-21, 11:39
Gówno burza się zaczęła. Wioskowi wyznawcy żyda zombie w natarciu :mrgreen:

WeZr

2019-04-21, 12:27
Szfajceneger napisał/a:

Gówno burza się zaczęła. Wioskowi wyznawcy żyda zombie w natarciu



Mieszkam na wsi . I mam wyj***ne na koścół, księży i dziada wiszącego na kiju. Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora .