18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukryty znaczek

Deadlyo • 2018-08-30, 16:06
Niemcy mają to dalej we krwi

traf

2018-08-30, 16:14
taki ch*j :)

du...........ck

2018-08-30, 18:37
Mnie to nie śmieszy, sukinsyny mordowali nas milionami, zarabiają na tym żydokomuniści, my jesteśmy przegranym europy... Dwumetrowy, murzyński, zahiviony wszystkim volksdojczom, szwabom i hazarom.

PS: na wiosce może nie być kościoła, remizy, szkoły czy nawet utwardzonej ulicy, ale volkswagena i bmw w każdej znajdziecie. Dlatego wolał bym już lans na składaka niż w/w samochody.

peniseusz

2018-08-30, 19:00
Cytat:


Po wielu zbudowanych prototypowych modelach (konkretnie było ich 9) zatwierdzono w 1938 roku do produkcji seryjnej w przyszłej fabryce VolkswagenWerk GmbH projekt „Porsche typ 60”. O prawdziwości tych zapowiedzi miała świadczyć oficjalna uroczystość państwowa, jaka odbyła się 26 maja 1938 roku w Fallersleben (Dolna Saksonia). Wtedy to położono kamień węgielny pod budowę przyszłej fabryki KdF-wagena (Kraft durch Freude-wagen), a Adolf Hitler ochrzcił pojazd tytułem: „niemiecki samochód ludowy”.
Oficjalna produkcja KdF-wagena (późniejszego Volkswagena) w wersji cywilnej („garbusa”) rozpoczęła się 11 lipca 1941 roku i zakończyła 7 sierpnia 1944 roku. Zakłady wykorzystywały robotników przymusowych i więźniów obozów, w tym Arbeitsdorf.



https://pl.wikipedia.org/wiki/Volkswagen

poza tym fake

jo...........at

2018-08-30, 19:07
nie fake tylko w złą stronę kręci

emperorzbigniew

2018-08-30, 19:14
Efekt na pierwszym filmie wynikać może z faktu, że obraz rejestrowany jest z jakąś częstotliwością, a nie jest ciągły (tak jak my go widzimy). Analogicznie jest ze śmigłami helikopterów, samolotów na filmach.

black88

2018-08-30, 19:21
Owszem niemcy mają to dalej we krwi - PERI - niemiecka firma zajmująca się dzierżawą/sprzedaża deskowań itd wzór na sklejce to napewno przypadek :D


Dr0mg

2018-08-30, 19:33
@peniseusz ehhh a widziałeś kiedyś synchronizację łopat śmigłowca z ilością klatek/s danej kamery? albo synchronizację stroboskopu przy 9k.rpm?

peniseusz

2018-08-30, 19:44
emperorzbigniew napisał/a:

Efekt na pierwszym filmie wynikać może z faktu, że obraz rejestrowany jest z jakąś częstotliwością, a nie jest ciągły (tak jak my go widzimy). Analogicznie jest ze śmigłami helikopterów, samolotów na filmach.



a filmik na yt nie ma częstotliwości odświeżania ?

rok333

2018-08-30, 20:16
@peniseusz a co ma to do tego jeśli film został tak nagrany to możesz sie bawić do woli tymi częstotliwościami odświeżania najwyżej powielisz albo pominiesz klatki?

licho_nie_spi

2018-08-30, 20:48
no....to jest przej***ne.... BAYER,KODAK, HUGO BOSS, BMW, etc. To coś z filmiku, to wszystko nazistowskie firmy.

radek225

2018-08-31, 13:26
ja pie**olę.... FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE Z NAZISTAMI k***a jego mać.... Wyobraźcie sobie lata '30 - posiadacie zakład produkujący powiedzmy sobie buty. Przychodzi ktoś z ministerstwa odpowiedzialny za umundurowanie. Mówi, że w hurtowych ilościach zapłaćmy powiedzmy 10 marek za parę butów (1000 marek kosztował wtedy Garbus), i podpisuje z Wami kontrakt na 5 milionów par. Zgodzilibyście się? Właśnie tak pi razy oko tak wyglądała współpraca Wehrmachtu, Luftwaffe i Kriegsmarine z braćmi Dassler. Po wojnie jeden drugiego oskarżał o sympatyzowanie z nazizmem. Panowie się pokłócili, Adolf Dassler swoją firmę nazwał Adidas, Rudolf Dassler swoją nazwał RuDa, a potem Puma. Analogicznie wyglądało to z Hugo Bossem produkującym mundury oraz z BMW produkującym silniki lotnicze. Była wojna, machina wojenna potrzebowała wszystkiego - od chleba, mięsa, broni, amunicji, śrubek, po arkusze blachy odczynniki chemiczne, kable i ch*j wie jeszcze co. Rząd Hitlera pozwracał się do najprzeróżniejszych zakładów i sypnął hajsem. Hugo Boss, Adidas, Puma, BMW w głównej mierze dzięki wojnie te firmy istnieją do dziś i są potęgą, ponieważ na II WŚ zbiły BAJOŃSKIE fortuny, bo były finansowane przez Hitlera i NSDAP. Nie wiem, jak z BMW, ale Hugo Boss i Daslerowie nie korzystali z niewolniczej pracy więźniów, z kolei AEG, czy Siemens już tak. Więc skończcie pie**olenie z FIRMAMI WSPÓŁPRACUJĄCYMI Z NAZISTAMI, bo ja gdybym miał zakład, fabrykę, przyszedł by Tusk, Kaczyński, Hitler, PolPot, Stalin, Miś Uszatek z teletubisiami, czy Motomyszy z Marsa i rzucili by mi górę hajsu za moje usługi, to by mnie j***ło, kto mi płaci. Czy moje wyroby pomagałyby mordować ludzi na froncie, czy pomagałyby w badaniach nad lekarstwem na raka, miałbym to w dupie. Hajs ma się zgadzać i ch*j.

krasnal_hałabała

2018-08-31, 20:38
Nie ma to jak Hitler na Sadolu, Hitler zawsze w modzie.

@up, Nie obrażaj Misia Uszatka sk***ysynu pie**olony, to był porządny Miś i nigdy by się nie zadawał z tymi dewiantami z powyginanymi ch*jami na czubkach łbów. :-P :mrgreen:

emperorzbigniew

2018-09-01, 16:12
peniseusz napisał/a:



a filmik na yt nie ma częstotliwości odświeżania ?



Chodzi o to, że był rejestrowany z jakąś liczbą klatek na sekunde - wystarczy, że zgrało się to z obrotami znaczka i efekt jest taki, że widać co innego, niż widział ludź ten filmik kręcący.