18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukryte pozdrowienia od allegro

idymy • 2020-02-14, 13:23
Przeglądałem dziś allegro i moją uwagę przyciągnęła mistrzowska grafika - ukryte pozdrowienia od działu marketingu :mrgreen:


T3RMINATOR

2020-02-14, 14:09


LOL Jaś też nie wiedział.

Verano

2020-02-14, 17:27
Gówno znalazłeś a nie pozdrowienia z działu marketingu. Jakaś randomowa grafika która nawet nie znajduje się na serwerze allegro.

Idź już lepiej na wieczorynkę i spać, po 5 dniach w przedszkolu już ci się miesza życie realne z wirtualnym.

kampton

2020-02-14, 17:44
Chyba nawiązują do tego ;)



idymy

2020-02-14, 17:51
Verano napisał/a:

Gówno znalazłeś a nie pozdrowienia z działu marketingu. Jakaś randomowa grafika która nawet nie znajduje się na serwerze allegro.
Idź już lepiej na wieczorynkę i spać, po 5 dniach w przedszkolu już ci się miesza życie realne z wirtualnym.



ty sam jesteś randomowy no ale tak to jest jak rodzicie tylko wieczorynkę pozwalają ci oglądać to co ty możesz wiedzieć co się dzieje w świecie, jak chcesz zabłysnąć to się obwieś lampkami bo twoje komentarze są żałosne.

35i

2020-02-14, 19:44
Ten fakulec jest z Wykopu.

T0B1

2020-02-14, 22:42
idymy napisał/a:

ty sam jesteś randomowy no ale tak to jest jak rodzicie tylko wieczorynkę pozwalają ci oglądać to co ty możesz wiedzieć co się dzieje w świecie, jak chcesz zabłysnąć to się obwieś lampkami bo twoje komentarze są żałosne.



Gość cię merytorycznie wyczyścił a ty jeszcze jakieś sapy masz :lol: Grafika pochodzi z serwerów wykopu i po prostu znajduje się pod tagiem allegro albo OCRy Googla zrobiły robotę. Tak czy inaczej to Tobie radzę zluzować zamiast łykać wszystko jak pelikan - internet jest pełen trollingu i kłamstw.

niemamskarpet.

2020-02-14, 22:47
ja mam wrażenie, że allegro celowo zraża ludzi do siebie, mam pół piwnicy gratów które normalnie bym już wystawił i sprzedał ale jak myślę o tym allegro lokalnie i tych 10% prowizji to mi się odechciewa i wolę żeby to tam zgniło

Angevil

2020-02-14, 23:07
niemamskarpet. napisał/a:

ja mam wrażenie, że allegro celowo zraża ludzi do siebie, mam pół piwnicy gratów które normalnie bym już wystawił i sprzedał ale jak myślę o tym allegro lokalnie i tych 10% prowizji to mi się odechciewa i wolę żeby to tam zgniło



Na olx nie ma prowizji...

Verano

2020-02-14, 23:26
idymy napisał/a:

ty sam jesteś randomowy no ale tak to jest jak rodzicie tylko wieczorynkę pozwalają ci oglądać to co ty możesz wiedzieć co się dzieje w świecie, jak chcesz zabłysnąć to się obwieś lampkami bo twoje komentarze są żałosne.



Google odkryłeś i wiesz co się w świecie dzieje? To ci powiem coś, tylko weź z tego wyciągnij jakąś lekcje : gówno wiesz...gówno.

DzidaZawodnik

2020-02-14, 23:35
T0B1 napisał/a:

Gość cię merytorycznie wyczyścił a ty jeszcze jakieś sapy masz Grafika pochodzi z serwerów wykopu i po prostu znajduje się pod tagiem allegro albo OCRy Googla zrobiły robotę. Tak czy inaczej to Tobie radzę zluzować zamiast łykać wszystko jak pelikan - internet jest pełen trollingu i kłamstw.



On to wystawił, żeby ktoś rtą pisiorke dał w komentarzach. Lewica się gryzie między sobą, a tutaj kampania trwa.

alogram

2020-02-14, 23:38
j***ć PO/PSLowskie dz**ki! Promocja! :D

Eramod

2020-02-15, 00:40
No i poszedł srodkowy w opozycje i na chooj drążyc temat, jak tusk zaj***ł 150 mln to cisza, głupie to społeczeństwo jak nie wiem. chory psychicznie naród.Jak kidawa popiera wyzywanie dudy to jest dobrze. Nie jestem za pisem ale wystarczy ze jak z ekipy pisiorów coś wyskoczy niedobrego to ci wszyscy co za opozycją to by gówno zjedli zeby tylko wykrzyczec ze cos złego zrobili, pis nie lepszy ale nie rzucaja tak miesem w tv jak opozycja .

ritu4l

2020-02-15, 02:13
Eramod napisał/a:

No i poszedł srodkowy w opozycje i na chooj drążyc temat, jak tusk zaj***ł 150 mln to cisza, głupie to społeczeństwo jak nie wiem. chory psychicznie naród.Jak kidawa popiera wyzywanie dudy to jest dobrze. Nie jestem za pisem ale wystarczy ze jak z ekipy pisiorów coś wyskoczy niedobrego to ci wszyscy co za opozycją to by gówno zjedli zeby tylko wykrzyczec ze cos złego zrobili, pis nie lepszy ale nie rzucaja tak miesem w tv jak opozycja .



Wszędzie wcisniecie tę j***ną politykę, nie opluj się tylko pionku.

Oponka

2020-02-15, 09:42
Angevil napisał/a:

Na olx nie ma prowizji...



jeszcze