18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ukrainskie zlodziejki przylapane w sklepie

Dzisiaj • 2022-04-13, 10:12
banderowska patologia bije sie z ochroniarzem... staraly sie wyniesc alkohol ze sklepu - zapewne dla dziecka.




baronturbina

2022-04-13, 10:58
Grubą powinni dystrybutorem nakryć bo wierzga jak locha w obronie młodych.

John-Flopp

2022-04-13, 11:30
A teraz pomyślcie jak by zmasakrowali złodziejstwo gdyby to było dwóch typów..

nowynick

2022-04-13, 11:39
"chętni proszę wysłać cv i podanie stopnia niepełnosprawności"

htp

2022-04-13, 14:14
W Odessie mieszka 30% Rosjan, ale to wszystko kryształowo uczciwi ludzie.

Dzisiaj

2022-04-13, 16:55
htp napisał/a:

W Odessie mieszka 30% Rosjan, ale to wszystko kryształowo uczciwi ludzie.



co ma piernik do wiatraka? w Polsce jest kilka milionow ukrów i w ch*j patologii (wliczajac tych z wiezien, ktorych wypuscili niedawno)

Na filmiki patologia banderowska, scierwo a Ty z ruskami wyjezdzasz? Po ch*j? Argument na zasadzie : a w Ameryce to murzynów bija :D

Jokerd

2022-04-13, 17:40
U
Dzisiaj napisał/a:

co ma piernik do wiatraka? w Polsce jest kilka milionow ukrów i w ch*j patologii (wliczajac tych z wiezien, ktorych wypuscili niedawno)
Na filmiki patologia banderowska, scierwo a Ty z ruskami wyjezdzasz? Po ch*j? Argument na zasadzie : a w Ameryce to murzynów bija



Hola hola, nie z ruskami. Prawidlowo zwie sie ta sk***iała nacja smieciarzy: ruskie k***y.

rufusso

2022-04-13, 17:44
Jokerd napisał/a:

U
Hola hola, nie z ruskami. Prawidlowo zwie sie ta sk***iała nacja smieciarzy: ruskie k***y.



ja Poznałem jednego ruska ktory za mnie wskoczył w mega akcje z Marokancami i nie pozwole obrazac kazdego z Rosji, są zwierzetami w wiekszosci ale to jakby gadac,ze kazdemu polakowi puszczała się matka a robiła to tylko Twoja. siądz a dupie i poczekaj do konca konfliktu jak cywilizowany człowiek a nie jak małpa ktora wbiegnie w paszcze krokodyla bo ktos tam wrzucił banana.

htp

2022-04-13, 17:54
Dzisiaj napisał/a:

co ma piernik do wiatraka? w Polsce jest kilka milionow ukrów i w ch*j patologii (wliczajac tych z wiezien, ktorych wypuscili niedawno)
Na filmiki patologia banderowska, scierwo a Ty z ruskami wyjezdzasz? Po ch*j? Argument na zasadzie : a w Ameryce to murzynów bija



Widać to było za trudne co napisałem. Wprawdzie nie widzę sensu dyskusji, ale wyjaśnię - napisane na czole mają, że banderowcy (wiesz co to w ogóle znaczy?)? Mówią po rosyjsku, czy ukraińsku?

tolek01

2022-04-13, 17:55
Jokerd napisał/a:

U
Hola hola, nie z ruskami. Prawidlowo zwie sie ta sk***iała nacja smieciarzy: ruskie k***y.



pewnie nawet zadnego nie znasz pajacu , zaduzo telewizji sie chlopczyku naoglądałeś

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-04-13, 17:59
Mieszkam w Polsce i to jest właśnie największa patologia. Mógłbym być Niemcem i r*chać k***y z Polski :D ale nie k***a!!!! W następnym wcieleniu będę Diabłem i ch*j ave 666. Na ten temat muszę z żydkiem pogadać tzn z jezusem

mycek_90

2022-04-13, 19:13
żaden grubej nie chciał łapać xD

TorkilKoval

2022-04-13, 19:42
Dzisiaj napisał/a:

co ma piernik do wiatraka? w Polsce jest kilka milionow ukrów i w ch*j patologii (wliczajac tych z wiezien, ktorych wypuscili niedawno)
Na filmiki patologia banderowska, scierwo a Ty z ruskami wyjezdzasz? Po ch*j? Argument na zasadzie : a w Ameryce to murzynów bija



się prujesz ruska onuco! Szkoda, ze w UA tacy twardzi nie jesteście. a nie sorry jesteście - do kobiet i dzieci.

mocnymarcin5

2022-04-13, 21:05
Tak jak na Ukrainie, przywiązać taśmą do latarni z gołą dupą

pentlik

2022-04-13, 21:08
Dziecko nie wielbłąd, też pić musi.