18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ukraińskie rolniki

amator • 2021-04-17, 17:40
Pod Lwowem dwóch mężczyzn ciągnęło martwą krowę przez całą wieś


Ko...........ah

2021-04-17, 18:07
Kto pił taką krowę od rolnika ten jest gość :)
0,7 około 130 zł :D muuuu


dadar123

2021-04-17, 18:40
W sumie to... mieli ją pchać przez wieś?

Silverface

2021-04-17, 19:30
Może to jakaś ichniejsza tradycja żeby virusa odgonić czy coś. Ciapaci to się ostatnio gównem rzucali.

#takasytuacja. ;)

luxpiotr

2021-04-17, 20:00
A niech tam ruskie ich odjebią

Zewłok666

2021-04-17, 20:18
dadar123 napisał/a:

W sumie to... mieli ją pchać przez wieś?



Niestety intelekt niektórych osobników nie pozwala im pojąć, że ci rolnicy coś musieli z tym truchłem zrobić, a trochę ciężko przewieść martwą krowę w bagażniku sedana.

dogip

2021-04-17, 20:52
j***ni UPA-owcy pamiętają jak Polaków tak ciągali po wioskach. Mają to we krwi

ququa

2021-04-17, 21:16
Zewłok666 napisał/a:

Niestety intelekt niektórych osobników nie pozwala im pojąć, że ci rolnicy coś musieli z tym truchłem zrobić, a trochę ciężko przewieść martwą krowę w bagażniku sedana.



Jeszcze z 15 lat temu truchło padłej sztuki, rolniki wywozili do lasu ....lisy, wilki, dziki opierniczyły i nie było trzeba zakopywac

Teraz w czasach "łuni" takie coć nie przejdzie trzeba oddac do utylizacji i oczywiscie zaplacic...w zeszłe lato u sasiada jałówka sie zadusiła i k***a tydzień czasu leżała

na słoncu..ja pie**ole j***ło na 50 m ...ale j***ło zgodnie z przepisami.

Asuritta

2021-04-17, 21:48
ququa napisał/a:

Jeszcze z 15 lat temu truchło padłej sztuki, rolniki wywozili do lasu ....lisy, wilki, dziki opierniczyły i nie było trzeba zakopywac
Teraz w czasach "łuni" takie coć nie przejdzie trzeba oddac do utylizacji i oczywiscie zaplacic...w zeszłe lato u sasiada jałówka sie zadusiła i k***a tydzień czasu leżała
na słoncu..ja pie**ole j***ło na 50 m ...ale j***ło zgodnie z przepisami.



chodzi o to by zwierzęta nie przychodziły do wsi zawsze miały jakieś resztki, a teraz nie ma dokarmiania należy UTYLIZOWAĆ i zwierzęta wchodzą do miast... odczują to wasze wnuki gdy dzik lub wilk żywcem je będzie zjadać, psy owce cielaki itd już są zagryzane jak ich zabraknie ....

dżonyłojlker

2021-04-17, 23:42
ququa napisał/a:

Jeszcze z 15 lat temu truchło padłej sztuki, rolniki wywozili do lasu ....lisy, wilki, dziki opierniczyły i nie było trzeba zakopywac
Teraz w czasach "łuni" takie coć nie przejdzie trzeba oddac do utylizacji i oczywiscie zaplacic...w zeszłe lato u sasiada jałówka sie zadusiła i k***a tydzień czasu leżała
na słoncu..ja pie**ole j***ło na 50 m ...ale j***ło zgodnie z przepisami.



Byłem jesienią na grzybach i natknąłem się na truchło niedawno wyrzuconego dużego psa. Za równy tydzień też pojechałem na grzybki w to samo miejsce, myślałem, że będzie tam j***ć jak sam ch*j tym gnijącym psem. Okazało się, że została z niego tylko żuchwa i trochę futra, wszystko pięknie wyczyszczone. Jeszcze nawet dwie kanie wyrosły w tym miejscu :-)

Sznita

2021-04-18, 00:03
Mentalnie to ukry bliżej Azji są niż Europy...

user84

2021-04-18, 00:06
Może nie wiedzieli że ta krowa padła.