18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ukrainski Strażak

djted • 2021-06-23, 19:15


"Agresywny mężczyzna chciał w poniedziałek przejechać 7-letniego chłopca, który szedł ze swoim ojcem po chodniku w Warszawie. Gdy nadjechała policja, 36-letni Ukrainiec zaatakował mundurowych, spryskując ich gaśnicą. Zatrzymanie sprawcy trwało kilka minut, a w kulminacyjnym momencie trzymało go ośmioro policjantów. W szpitalu zerwał krępujące go pasy. Policja czeka na wynik badań toksykologicznych."

Ta babka powinna grac w reprze Polski . Biega i kopie :D

Machol

2021-06-23, 22:28
Prawie ameryka, szybko nadjechało więcej do trzymania :D
Policja to ma u nas przej***ne, jak by nie było, to będzie źle. Wyciągnie broń albo sklepie gościa jak Najman matę, to policyjna brutalność, uuu, następna będzie kobieta, starzec i niepełnosprawny a w ogóle to narzędzia w rękach władzy, MO i w ogóle. Jak się cackają żeby dojechał na komendę w jednym kawałku to ośmiu z jednym sobie nie radzi itd.

gogi9

2021-06-23, 22:46
Misia w paszport i wypie**olić z powrotem na wschód. Szkoda czasu i kasy na sprawy w sądzie. Zakaz wjazdu do PL nauczy ich porządku.

Swooniak

2021-06-23, 22:47
Zawsze jak widzę filmik z interwencji polskiej policji, wiem że będzie k***a długi XD

grabuzzi

2021-06-23, 23:02
co by nie mowic... to laska dala rade :] lamala typa i nawet wyprowadzila kopniaka . Nie mozna tego powiedziec o jej p*zdowatym partnerze. Az dziwo , ze nie wyjal telefonu i nie zaczal krecic :D

Mietek7567

2021-06-24, 00:07
remi1982 napisał/a:

To w jakim celu PP posiada broń, bo za ch*ja tego nie ogarniam. Jeśli mam klamke a koleś mnie psika gaśnicą, ch*j wie czy noża nie ma. Odpie**alam go profilaktycznie. p*zdowate czasy, p*zdowate prawo, p*zdowata policja.



Ogólnie to ch*j wie czy każdy na ulicy noże nie ma i co z tego?

twentyfree

2021-06-24, 00:36
35i napisał/a:

Profilaktycznie wyj***ć całe to ścierwo z Polski. I Czeczenów też.



Ukrainki mogą zostać

Bl3BL3

2021-06-24, 00:37
co jak co ale k***a nie rozumiem czemu nasza policja jaka ch*jowa by nie byla ale nie budzi ani jednego punktu respektu k***a. W ameryce taki chlop by od razu kulkę zarobił ew. 5 a u nas policja boi się użyć 1 naboju no k***a !!!!

Ogórek

2021-06-24, 02:48
Bl3BL3 napisał/a:

co jak co ale k***a nie rozumiem czemu nasza policja jaka ch*jowa by nie byla ale nie budzi ani jednego punktu respektu k***a. W ameryce taki chlop by od razu kulkę zarobił ew. 5 a u nas policja boi się użyć 1 naboju no k***a !!!!



Bo takie zj***ne prawo narosło przez lata w tym kraju że więcej praw ma ten zjeb z gaśnicą który dostał by kulkę niż policjant !!!

KrystekKrystek

2021-06-24, 03:46
Angevil napisał/a:

A będziesz mi siedział na kasie w biedrze czy podawał piwa w barze? Jeśli tak to pomogę ci wypędzać.



Dać pińcetplusy, ale w nieco innej formie i już problem rozwiązany. Masz np 3 dzieci to z wypłaty płacisz o 1500 zeta podatku lub zusu mniej. Swoją inteligencje już pokazałeś swoim komciem, więc opinie o Tobie zostawie dla siebie.

UkrytaPodNickiem

2021-06-24, 05:20
Angevil napisał/a:

A będziesz mi siedział na kasie w biedrze czy podawał piwa w barze? Jeśli tak to pomogę ci wypędzać.



w biedrze od ponad roku nie pracuje nawet jeden Ukrainiec, a na kasie to może co najwyżej twoja stara siedzieć

Cz...........as

2021-06-24, 07:34
remi1982 napisał/a:

To w jakim celu PP posiada broń, bo za ch*ja tego nie ogarniam. Jeśli mam klamke a koleś mnie psika gaśnicą, ch*j wie czy noża nie ma. Odpie**alam go profilaktycznie. p*zdowate czasy, p*zdowate prawo, p*zdowata policja.



Za dużo filmów się naoglądałeś.

baronturbina

2021-06-24, 08:44
35i napisał/a:

Profilaktycznie wyj***ć całe to ścierwo z Polski. I Czeczenów też.


Racja ! I j***nych cyganów oraz szmatogłowycch!!!!

JMWagner

2021-06-24, 11:12
35i napisał/a:

Kto Ci każe w biedrze kupować? Ja bojkotuje sklepy i inne lokale, gdzie jest upaińska obsługa. Poza tym pracodawca, nie mając alternatywy w postaci taniej siły roboczej ze Wschodu powinien wyskoczyć z większej kasy, żeby znaleźć pracownika.



To wtedy nie zostanie mu kasy na socjal dla twojego bombelka

Wiewór

2021-06-24, 14:18
35i napisał/a:

Profilaktycznie wyj***ć całe to ścierwo z Polski. I Czeczenów też.



Ciekaw kto wtedy zarobi na twój zasłużony socjal bo Polaków do roboty się nie da znaleźć.