18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ukraiński nazista dostaje w pysk...

~DMT • 2018-02-04, 10:54
Jeden z członków "prawego sektora" dostaje w pysk na wczorajszej manifestacji w kijowie. Elegancko.




doopa

2018-02-04, 10:57
j***ć ukraińców

emperorzbigniew

2018-02-04, 11:05
Jaką p*zdą trzeba być, aby przy rodzinie, dzieciach robić takie akcje :/

tranzystor

2018-02-04, 11:12
Cytat:

Jaką p*zdą trzeba być, aby przy rodzinie, dzieciach robić takie akcje :/




Jaką p*zdą trzeba być, żeby propagować nazizm przy rodzinie i dzieciach na wiecach.
Krytykujemy upowców, słusznie, ale nie zauważamy, że u nas rodzi się też prawy sektor i nie ma nic wspólnego z patriotyzmem. Bo jak ktoś w Polsce propaguje AH i swastykę, to nie jest patriotą - taka informacja dla kucy.

krzyks

2018-02-04, 11:23
Dziecko ryczy, bo tata dostał w ryj, ale pewnie z wypiekami na twarzy słucha opowieści, jak jego dziadkowie dzielnie i "honorowo" pozbawiali życia Polaków na Wołyniu :kawa:

adriano8908

2018-02-04, 11:47
Nie no zajebiscie jakas manifesracja a flaga upa powiewa na wietrze. To tylko potwierdza moje domysly że ten kondom stefan bandera jest propagowany w dniu codziennym na wysypisku zwanym ukainom. Mam nadzieje że pewnego pieknego dnia wejdzie ustawa ktora bd na rowni traktowala nazistow komunistow i upowcow. I wtedy zaczna się jajca lepsze niż z amerykanami zydowskiego pochodzenia.

elfis

2018-02-04, 11:53
wbrew propagandzie ruskiej na naszych forach, nacjonalizm na ukrainie nie jest bardziej powszechny niż u nas,
po prostu każdy przykład tej skrajności jest odpowiednio nagłośniony, a podsycanie nienawiści do ukraińców sprzyja po prostu ruskim

a tej k***ie się należało

maciuch2

2018-02-04, 11:56
Za ukraińskiego nazistę, który dostaje w pysk zawsze piwo

tarcer123

2018-02-04, 12:02
Szkoda że mocniej nie oberwał. :kawa:

hardfall

2018-02-04, 12:04
Kokoszka, a potem łokieto piekne :D

qwerty1234567890

2018-02-04, 12:06
Się podniecają tym Hitlerem, a gdyby trafili kilkadziesiąt lat wstecz to zdychali by w obozach koncentracyjnych albo robili za nawóz gdzieś w lesie czy rowie. Zastanawia mnie jedna rzecz, co by było, gdyby dziś powstał jakiś konflikt. Ilu Polaków z zj***nym deklem mordowało by i gwałciło swoich "nie chciałaś mi k***o dać to masz"...

Szpilant

2018-02-04, 12:21
Ok 18 rozumiem - A.H; 88 też - H.H; ale 14 - A.D.?

SaveTheTrees

2018-02-04, 12:38
elfis,

Gówno prawda. Pojedź choćby na watrę łemkowską - pełno tam tego ścierwa przyjeżdża.
Pisałem o tym już w temacie, który zdaje się usunęło podczas ostatniego błędu.

Trafiłem tam do pomocy w organizacji, bo mnie prosił znajomy - on mi pomagał wcześniej, to głupio byłoby odmówić.
Pierwsze, co rzuca się w oczy, to flagi. Ukraińskie i czarno-czerwone UPA. Po paru minutach mija mnie koleś z wytatuowanym godłem ukrainy w barwach UPA.
Gość, z którym szedłem miał bluzę z orłem (nie jakaś przegięta - prosta, szara bluza z orłem na przodzie) - do przejścia mieliśmy max. 200 metrów, po drodze dopie**olił się jakiś dziad ze słowami "A AK też mordowało!" i dwóch cwe*i pie**olących coś z oburzeniem w tym swoim języku.

No k***a mać. Żeby w Polsce nie można było przejść dwustu metrów bez dopie**alania o polskie godło? Coś tu chyba jest nie halo.

PS.: No i pozostaje jeszcze sprawa ogólnego zachowania. Kiedyś dorabiałem w lokalu. Zazwyczaj spokój, rzadko trzeba było wzywać ochronę. Ale jak już ktoś robił bydło, to był to ukrainiec. Wszystkie moje wezwania ochrony były do ukraińców.
PS2.: O czymś takim jak napiwek też oczywiście u nich nikt nie słyszał, no ale to jeszcze jestem w stanie zrozumieć.

Diux

2018-02-04, 12:42
Ukraińcy strajkują bo chcą normalnego życia... Pytanie co zrobili w tym kierunku przez ostatnie 30lat?