18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ukraiński nazista dostaje w pysk...

~DMT • 2018-02-04, 10:54
Jeden z członków "prawego sektora" dostaje w pysk na wczorajszej manifestacji w kijowie. Elegancko.




elfis

2018-02-05, 00:02
RedIsGood napisał/a:


Przepraszam, że ośmieliłem się skrytykować twoich przyjaciół. Sporo tu chętnych do napie**alania ukraińskich nazioli ale jakoś wymiękacie jak chodzi o polskich nazioli. Ciekawostka ;-)
Wasi chłopcy są na Marszu Niepodległości, w kościółku, na urodzinkach Adiego w ciemnym lasku oraz na stadionach. Nikt nic nie widzi. Nic się nie dzieje. To się nazywa hipokryzja.


typowe pie**olenie, a byłeś kiedykolwiek na marszu niepodległości bo ja tak
za czasów PO i ,,wiarygodnej telewizorni TVN,, ale nawet nie chce mi się opisywać machloj medialnych, gazowania rodzin z dziećmi, starszych ludzi idących spokojnie, zastawiania drogi ewakuacyjnej przez milicjantów itd.
za komuny też chodziłem i pamiętam np. 3 maja..
cholercia
do kogo ja wogóle piszę...............

RedIsGood

2018-02-05, 00:35
SKINHEAD napisał/a:

Moja babcia zawsze mi powtarza: Pamiętaj żeby ukraincowi nie ufać, bo każdy ukrainiec łże jak pies i ma czarne podniebienie... na dzień dzisiejszy babcia ma 105 lat i jest najstarszą mieszkanką mojego województwa.... W nienawisci do ukrainców wychowany !!! :)



Skoroś ty White Power Skinhead toś z Ukrami jak brat :hitler:
Szczególne z Azovem i Prawym sektorem.
Skomplikowane te wasze zamiłowania....

elfis napisał/a:


typowe pie**olenie, a byłeś kiedykolwiek na marszu niepodległości bo ja tak
za czasów PO i ,,wiarygodnej telewizorni TVN,, ale nawet nie chce mi się opisywać machloj medialnych, gazowania rodzin z dziećmi, starszych ludzi idących spokojnie, zastawiania drogi ewakuacyjnej przez milicjantów itd.
za komuny też chodziłem i pamiętam np. 3 maja..
cholercia
do kogo ja wogóle piszę...............



Ja wiem, że kłamię, TVN kłamie i w ogóle wszyscy kłamią co nie z wami. Masz jeszcze kilka kłamliwych zdjęć:








A tu kłamliwe zdjęcia gości, których polscy narodowcy zaprosili do sejmu:



Pamiętaj i powtarzaj sobie głośno przed lustrem: to są same kłamstwa i to się nigdy nie wydarzyło. Ganiaj nazioli z Ukrainy bo tamci są :mrgreen: prawdziwi

Gimelord

2018-02-05, 02:08
Wiadać, zlot historyków na sadolu, co jeden to mądrzejszy.

Filogyna

2018-02-05, 03:25
tranzystor napisał/a:




Wytłumaczę Ci na prostym przykładzie, bo widzę, że nie ogarniasz trudniejszych spraw. Był kiedyś Adolf H., który zbudował potęgę Niemiec, technologiczną i gospodarczą(tutaj się nie będę zagłębiał w szczegóły, bo zgubisz wątek). Dla wielu Niemców, w głębi serca (choć żaden o tym otwarcie nie powie) to był w pewnym sensie bohater. Ale Niemcy mają świadomość, że był to też zbrodniarz. Właśnie z tego względu nie stawiają mu pomników, a propagowanie jego zbrodniczej organizacji jest zabronione prawnie.
Teraz wróćmy do ukrainy. Wprawdzie nigdy nie była potęgą, cały ich przemysł stworzyli Ruscy w czasach ZSRR (dlatego większość jest na wschodzie ukrainy), ale mają swojego bohatera zbrodniarza. Historycy na całym świecie nie mają wątpliwości, że organizacja Bandery była zbrodniczą. To nie przeszkadza ukraińcom, żeby stawiali Banderze pomniki, zapewne za kasę, którą ciągną jako pomoc finansową z zachodu.
Rozumiesz różnicę?



Coś ci się zdrowo poj***ło, kolego, albo czytasz alternatywną historię... Historię konspiracyjną...


III rzesza, delikatnie mówiąc, nie była potęgą gospodarczą... A jeśli chciałbyś ją tak widzieć, nazwij i II RP potęgą - średni standard życia był podobny w III rzeszy i II rp (ta, i w jednym, i w drugim kraju istniał problem ubóstwa, powszechnego analfabetyzmu i nawet gdzieniegdzie głodu).

Ale jeśli za miarę sukcesu uznajesz włożenie 30% PKB w wojsko, to... Prawda, III rzesza była potęgą :krejzi: Co jednak w takim wypadku powiemy o ZSRR? Najbogatszy kraj ówczesnego świata :D ?


Ukraina nie była potęgą :D ? Gdzie to wyczytałeś, szerloku? Może na mapie świata, na której zwyczajnie Ukrainy nie było w historii nowożytnej przed 1991? Jak mieli "stworzyć" jakikolwiek przemysł, geniuszu :D ?

SKINHEAD napisał/a:

Moja babcia zawsze mi powtarza: Pamiętaj żeby ukraincowi nie ufać, bo każdy ukrainiec łże jak pies i ma czarne podniebienie... na dzień dzisiejszy babcia ma 105 lat i jest najstarszą mieszkanką mojego województwa.... W nienawisci do ukrainców wychowany !!! :)



Wiesz, że skinheadzi w istocie wywodzą się od Jamajczyków?

(Podpowiedź: true skinheadzi byli czarni :*)

Piotru70

2018-02-05, 07:36
doopa napisał/a:

j***ć ukraińców



Niemcy szepczą Ukraińcom do ucha "j***ć Polaków".
Polakom szepczą do ucha "j***ć Ukraińców".
Divide et impera... debile...
Przecież rzeź wołyńska to było arcydzieło niemieckiego wywiadu a cebule dalej krzyczą swoje...

Wiewór

2018-02-05, 08:32
@up a tobie głosy nie szepczą, że jesteś popie**olony?

SKINHEAD napisał/a:

Moja babcia zawsze mi powtarza: Pamiętaj żeby ukraincowi nie ufać, bo każdy ukrainiec łże jak pies i ma czarne podniebienie... na dzień dzisiejszy babcia ma 105 lat i jest najstarszą mieszkanką mojego województwa.... W nienawisci do ukrainców wychowany !!! :)


Jak ty jesteś skin to ukry naziolki to twoi bracia. Jak możesz pluć na swoich przyjaciół.
Możecie sobie pociągnąć po fajce pokoju.

krasnal_hałabała

2018-02-05, 14:48
@up, Zapomniałeś dodać "polaczku cebulaczku robaczku".

eMJay8086

2018-02-05, 16:45
@krasnal_hałabała

No niestety Krasnal, przez wydarzenia tamtego wieku ma w Europie i w sporej pozostałej części świata już zupełnie inny wydźwięk. To nie jest tak że symbol ma od powstania do końca świata jakieś dane znaczenie.
Znaczenie i kontekst swastyki zmieniło się.

krasnal_hałabała

2018-02-05, 18:22
@up, No... w sumie możesz mieć rację, przemyślę to jednak uważam że nie powinno się zakazywać pokazywania swatyki, może z szacunku do ofiar nazizmu nie należy propagować tego symbolu jako coś sympatycznego (pomijając fakt że są różne rodzaje swastyki), ale całkowite zakazanie jej umieszczania w mass mediach to już przesada nie sądzisz? Niektórzy tutaj jak józekdeluxe wzięli mnie za nazistę, nie jestem nim zważywszy na to że mój dziadek był w Oświęcimiu (nie tylko żydów tam zamykano ale i polaków) moje oburzenie wynika bardziej z zafascynowania kulturą Indii (pomijając wszelkie defekty tego narodu to jednak zalet również mają dużo). Oczywiście możesz mieć rację, przemyślę to jednak chciałbym zaapelować żeby nie pieprzyć że swastykę wynalazł Hitler. I dziękuję za konstruktywną krytykę zamiast opluwania i atakowania mojej osoby.

ellsworth

2018-02-05, 18:37
RedIsGood napisał/a:


oraz inspiracje:
Obrazek
Obrazek


No k***a, aż mnie zatkało! :shock:
Tych sk***ysynów powinni powywieszać na latarniach za takie rzeczy.

Filogyna

2018-02-06, 00:52
krasnal_hałabała napisał/a:

@up, No... w sumie możesz mieć rację, przemyślę to jednak uważam że nie powinno się zakazywać pokazywania swatyki, może z szacunku do ofiar nazizmu nie należy propagować tego symbolu jako coś sympatycznego (pomijając fakt że są różne rodzaje swastyki), ale całkowite zakazanie jej umieszczania w mass mediach to już przesada nie sądzisz? Niektórzy tutaj jak józekdeluxe wzięli mnie za nazistę, nie jestem nim zważywszy na to że mój dziadek był w Oświęcimiu (nie tylko żydów tam zamykano ale i polaków) moje oburzenie wynika bardziej z zafascynowania kulturą Indii (pomijając wszelkie defekty tego narodu to jednak zalet również mają dużo). Oczywiście możesz mieć rację, przemyślę to jednak chciałbym zaapelować żeby nie pieprzyć że swastykę wynalazł Hitler. I dziękuję za konstruktywną krytykę zamiast opluwania i atakowania mojej osoby.



Kto ci powiedział, że Hitler "wynalazł" swastykę? Czy ty przypadkiem nie kłócisz się sam ze sobą? To znaczy nie wymyślasz sam dla siebie odpowiedzi, by później z nią dyskutować?


Każdy, k***a każdy, wie, że swastyka ma korzenie bardzo długie i stare. Konotacje swastyki w kulturze europejskiej związane są już na stałe z Hitlerem, geniuszu... Czego ty nie rozumiesz?


Enyłej, jeszcze raz: Hitler czerpał z tradycji Imperium Rzymskiego - symbolu potęgi imperialnej.


I w dupę możesz sobie wsadzić swój symbol szczęścia, jeśli ludzie w nim widzą symbol nazizmu. Znaczenie znaku zawsze związane jest z podmiotem, nie przedmiotem. Jak k***a literka "A" nie oznacza dźwięku "A" dla kogoś, kto nie zna alfabetu łacińskiego.

Ba...........yk

2018-02-07, 15:52
Dexterous napisał/a:



Ohoho uwaga, mamy tu złodupca!

Polaczkowy naród wyklęty, w czyścicieli unijnych kibli zaklęty :amused:




Miejsce czyścicieli jest już zajęte, obstawione na wieki wieków, Amen. :loldev:

Dexterous

2018-02-07, 23:39
Basia_Stańczyk napisał/a:



Obrazek
Miejsce czyścicieli jest już zajęte, obstawione na wieki wieków, Amen. :loldev:



Powtarzasz się czyścicielko velturowej lancy :amused:

Ba...........yk

2018-02-08, 00:05
Dexterous napisał/a:



Powtarzasz się czyścicielko velturowej lancy :amused:


Taka prawda. Nic na to nie poradzę. UPAdlińcy mogą jedynie sprzątać kible. Kolory kostki to tylko potwierdzają. Nie ma przypadków.

To dla mnie
spoiler

a to dla ciebie
spoiler


spoiler