18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

ukraiński nazista dostaje w pysk...

~DMT • 2018-02-04, 10:54
Jeden z członków "prawego sektora" dostaje w pysk na wczorajszej manifestacji w kijowie. Elegancko.




Dzisiaj

2018-02-04, 20:34
tyle komentarzy a nikt nie wspomnial, ze naziole to idole lewaków, narodowi SOCJALISCI.

józekdeluxe

2018-02-04, 20:38
Przyjaciel mojego dziadka stracił wzrok na wojnie. Cudem przeżył i został wyciągnięty spod stosu trupów. Dożył prawie 100 lat. Jest pochowany na cmentarzu w Poznaniu. Wątpie, abyś był w stanie opowiedzieć mu w twarz o obronie zajebistego znaku swastyki w kontekście hailującego neonaziola z Ukrainy. Nie obrażaj się. Staram się chronić cię przed twoją własną głupotą. To może ci się kiedyś przydać.

krasnal_hałabała

2018-02-04, 20:50
@up, Nie usprawiedliwiam nazistów, mówię jedynie że swastyka nie jest wynaleziona przez nazistów, nie dlatego że chce się pochwalić wiedzą ale dlatego żeby inni nie mówili że "To Hitler wymyślił swastykę, on ją zaprojektował i narysował w swojej książce", bo później się takie smaczki trafiają w internecie, nie chronię nazistów, staram się chronić wiedzę bo wierz mi lub nie ale dojdzie do tego co doszło w filmie "Agora" i to w wielu miastach. I niby w jaki sposób mnie chcesz ochronić? Może i jestem głupi ale kto jest uczciwszy? głupi który stara się z całych sił przekazać wiedzę czy mądry który próbuje ogłupić innych by ich wykorzystywać a wiedzę nazywa herezją? wiesz że działasz jak inkwizycja? Inkwizycja działała tak Inkwizytor (I) Przesłuchiwany (P) (I) "Przyznaj się, znasz zielarstwo!", (P) "Ale ja pomagam ludziom bo lekarze tylko się modlą a jak modlitwa nie pomaga to umierają!" (I) "A to źle że się modlą heretyku?!"

Dexterous

2018-02-04, 20:51
elfis napisał/a:


a tobie wyj***ć



Ohoho uwaga, mamy tu złodupca!

Polaczkowy naród wyklęty, w czyścicieli unijnych kibli zaklęty :amused:

Dexterous

2018-02-04, 21:25
elfis napisał/a:


szukaj dalej pedale



Ale swoją miarą, to mnie nie mierz. Kolegów do miłości analnej to ty szukaj gdzie indziej. A może kiedyś sami cię znajdą i zafundują niezapomnianą przygodę. Mam nadzieję, że będą to jacyś Ukraińcy :amused:

elfis

2018-02-04, 21:43
Dexterous napisał/a:



Ale swoją miarą, to mnie nie mierz. Kolegów do miłości analnej to ty szukaj gdzie indziej. A może kiedyś sami cię znajdą i zafundują niezapomnianą przygodę. Mam nadzieję, że będą to jacyś Ukraińcy :amused:


putek was wyr*chał na kasę że tak piszecie na akord, szkoda mi was,choć są jeszcze dwie możliwości kto ciebie i podobnych dyma, ale szkoda mi czasu,
tacy jak ty nie odwracają głowy, bo im wszystko jedno

Pakower

2018-02-04, 22:09
Dzisiaj na Mariackiej w Krakowie jeden darł mordę "czytając" jakieś ichniejsze gówno... Może ktoś ma ochotę "wrzucić" mu pieniążek? :D

RedIsGood

2018-02-04, 22:59
Polacy też czerpią ciekawe wzorce:





oraz inspiracje:


elfis

2018-02-04, 23:01
RedIsGood,
tacy jak ty piszą ,,polaczki,,
nie wyłamuj się bo dostaniesz kulkę w potylicę

wciazszukam

2018-02-04, 23:14
Jaki k***a prawy sektor. Media wam wmawiają że lewica to prawica, a wy wierzycie. Nie macie pojęcia co te hasła znaczą i jak kiedyś pojawi się na scenie politycznej partia prawdziwie prawicowa, czyli szansa na normalność, to hasło prawica będzie obrzydzone do tego stopnia, że nikt na nią nie zagłosuje.

Macie tu ściągawkę:



Teraz się dokładnie zastanówcie, gdzie na tym diagramie plasują się nasze polskie partie i dlaczego w dobie postępu socjalizmu i autorytarnego traktowania społeczeństwa, wmawia się nam, że rządzi prawica.

PIS wPISuje się idealnie w te samy ramy polityczno-gospodarcze co narodowi socjaliści, nie znaczy to jednak, że obecny nazizm w polityce, to to samo co prześladowanie mniejszości, eugenika, obozy pracy, obozy zagłady itp. świństwa realizowane przez nazistowskie Niemcy w czasie II WŚ.

Tak samo komunistyczna Norwegia, nie charakteryzuje się tym, czym charakteryzowała się komuna pamiętana z czasów żelaznej kurtyny (cenzura, prześladowanie jednostki, nierentowne przedsiębiorstwa państwowe itd.).

To że komunizm i nazizm są zakazane, a mimo to większość światowych potęg brnie w te ustroje polityczne to swoisty paradoks.

Te hasła służą dzisiaj podJudzaniu społeczeństwa i naganiania jednych na drugich, podczas gdy tylnymi drzwiami wszyscy jak jeden mąż jesteśmy umieszczani, bez naszej świadomości, w tych "znienawidzonych" ustrojach. Trochę wygładzonych, trochę zakamuflowanych przez media, ale nadal tych samych.

RedIsGood

2018-02-04, 23:19
elfis napisał/a:

RedIsGood,
tacy jak ty piszą ,,polaczki,,
nie wyłamuj się bo dostaniesz kulkę w potylicę


Przepraszam, że ośmieliłem się skrytykować twoich przyjaciół. Sporo tu chętnych do napie**alania ukraińskich nazioli ale jakoś wymiękacie jak chodzi o polskich nazioli. Ciekawostka ;-)
Wasi chłopcy są na Marszu Niepodległości, w kościółku, na urodzinkach Adiego w ciemnym lasku oraz na stadionach. Nikt nic nie widzi. Nic się nie dzieje. To się nazywa hipokryzja.

Dexterous

2018-02-04, 23:38
elfis napisał/a:


putek was wyr*chał na kasę że tak piszecie na akord, szkoda mi was,choć są jeszcze dwie możliwości kto ciebie i podobnych dyma, ale szkoda mi czasu,
tacy jak ty nie odwracają głowy, bo im wszystko jedno



No ciebie r*chają koledzy z bloku i jakoś mi cię nie szkoda :amused:
Ale że szukasz jeszcze dodatkowych bolców, to szacun za wytrwałość.

SKINHEAD

2018-02-04, 23:39
Moja babcia zawsze mi powtarza: Pamiętaj żeby ukraincowi nie ufać, bo każdy ukrainiec łże jak pies i ma czarne podniebienie... na dzień dzisiejszy babcia ma 105 lat i jest najstarszą mieszkanką mojego województwa.... W nienawisci do ukrainców wychowany !!! :)

tranzystor

2018-02-04, 23:50
Filogyna napisał/a:



Skoro rosyjska propaganda przekonała większość rusków, że Putin to mąż stanu, nie zdefraudował kilkuset miliardów publicznych dolarów, nie jest odpowiedzialny za rzeź w Czeczenii, to jakże miałoby mu się nie udać przekonać polskiego marginesu społecznego do tego, że Ukraińcy jako ogół to faszyści (taka też była linia propagandowa podczas ataku na Krym)?


Nikt nie zaprzecza, że wśród Ukraińców są zwolennicy Bandery. Jest ich jednak równie dużo, jak w Polsce zwolenników mordów na Ukraińcach.




Wytłumaczę Ci na prostym przykładzie, bo widzę, że nie ogarniasz trudniejszych spraw. Był kiedyś Adolf H., który zbudował potęgę Niemiec, technologiczną i gospodarczą(tutaj się nie będę zagłębiał w szczegóły, bo zgubisz wątek). Dla wielu Niemców, w głębi serca (choć żaden o tym otwarcie nie powie) to był w pewnym sensie bohater. Ale Niemcy mają świadomość, że był to też zbrodniarz. Właśnie z tego względu nie stawiają mu pomników, a propagowanie jego zbrodniczej organizacji jest zabronione prawnie.
Teraz wróćmy do ukrainy. Wprawdzie nigdy nie była potęgą, cały ich przemysł stworzyli Ruscy w czasach ZSRR (dlatego większość jest na wschodzie ukrainy), ale mają swojego bohatera zbrodniarza. Historycy na całym świecie nie mają wątpliwości, że organizacja Bandery była zbrodniczą. To nie przeszkadza ukraińcom, żeby stawiali Banderze pomniki, zapewne za kasę, którą ciągną jako pomoc finansową z zachodu.
Rozumiesz różnicę?

Dexterous

2018-02-04, 23:53
SKINHEAD napisał/a:

Moja babcia zawsze mi powtarza: Pamiętaj żeby ukraincowi nie ufać, bo każdy ukrainiec łże jak pies i ma czarne podniebienie... na dzień dzisiejszy babcia ma 105 lat i jest najstarszą mieszkanką mojego województwa.... W nienawisci do ukrainców wychowany !!! :)



To nieźle ją musieli sowieci przer*chać, że taka harda :amused: