18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ukraiński nazista dostaje w pysk...

~DMT • 2018-02-04, 10:54
Jeden z członków "prawego sektora" dostaje w pysk na wczorajszej manifestacji w kijowie. Elegancko.




elfis

2018-02-04, 16:28
Dexterous napisał/a:



j***ć polaczków :amused:


a tobie wyj***ć

Ba...........yk

2018-02-04, 16:49
Dexterous napisał/a:



j***ć polaczków :amused:


Yoł yoł yoł proUPAdlińskie łajno łapa, prawda cię wyzwoli.



A do tych co to różnicy w swastach nie widzą, to macie:


TB303

2018-02-04, 16:53
Dexterous napisał/a:



j***ć polaczków :amused:



Już się dwóch złapało :amused:

Ba...........yk

2018-02-04, 16:59
TB303 napisał/a:


Obrazek
Już się dwóch złapało :amused:


Już ty cwe*iku nie tłumacz waszej głupoty "bajtami"
Was na prawdę trzeba zacząć zgłaszać na Policję.
j***ne śmierdzielki.

Tu przykład UPAdlińca co pod przykrywką walki ze "swastykowcami"
hajluje w tą samą stronę co reszta swołoczy za wschodniej granicy.

Cytat:

EvilDog napisał/a:

"Boshe niby tacy wszyscy na Sadolu ogarnięci, a łykają każdy artykuł z internetów.
Ten "Prawy sektor" jest zbiórką downów z kosmosu których nikt nie traktuje poważnie..."




Cytat:


Tak? A to jak wyjaśnisz?

Garstka z kosmosu... :idzwch*j:



EvilDog czemu usunąłeś wpis? Zdałeś sobie sprawę że bzdury piszesz i wstyd się zrobiło?

TB303

2018-02-04, 17:17
Bla bla bla, płaczcie dalej. Moja wina, że dajecie się łapać na tak tanie, proste hasła? Ja po prostu lubię się śmiać z ludzi, którzy są tak podatni na prowokację.

Ba...........yk

2018-02-04, 17:21
TB303 napisał/a:

Bla bla bla, płaczcie dalej. Moja wina, że jesteście tak głupi, że dajecie się łapać na tak tanie, proste hasła?


Jedyne co jest prostackie, głupie, niskich lotów wręcz prymitywne to twoje zachowanie. j***ć cię. :dead:

TB303

2018-02-04, 17:24
Basia_Stańczyk napisał/a:

Jedyne co jest prostackie, głupie, niskich lotów wręcz prymitywne to twoje zachowanie


Basia_Stańczyk napisał/a:

j***ć cię. :dead:


Ta... :amused:

elfis

2018-02-04, 17:29
TB303 napisał/a:



Ta... :amused:


cztery piwka robią swoje,
sorry

nudzimisiexd

2018-02-04, 17:34
Basia_Stańczyk napisał/a:


Już ty cwe*iku nie tłumacz waszej głupoty "bajtami"
Was na prawdę trzeba zacząć zgłaszać na Policję.
j***ne śmierdzielki.

Tu przykład UPAdlińca co pod przykrywką walki ze "swastykowcami"
hajluje w tą samą stronę co reszta swołoczy za wschodniej granicy.Obrazek

EvilDog napisał/a:

"Boshe niby tacy wszyscy na Sadolu ogarnięci, a łykają każdy artykuł z internetów.
Ten "Prawy sektor" jest zbiórką downów z kosmosu których nikt nie traktuje poważnie..." [/quote]

Ehh, studiuje tą wojne od 4 lat. Pułk Azow to jest banda zwyroli. Tzn to nie jest tak że to dirlewanger bo jak Tornado dokonywało zbrodni wojennych to po prostu ich zamknęli. To spora ilość ludzi szczególnie młodych, takie narwańce, młodzi wojownicy. Azow w całym swoim założeniu to tacy pożyteczni patrioci na wojnie, wysyłani w najgorsze rejony, w najgorsze walki. Ich znaczek to nie podobny symbol do tego SS ze wschodu tylko przynajmniej jak twierdzą połączenie liter N i I czyli Idea Nacji. Są to nacjonaliści. Misantrophic Division to już zupełnie inna sprawa, teoretycznie jakaś tam część ludzi z azowa to też członkowie tej organizacji ale faktycznie one ze sobą nie współpracują. Rozmawiałem z naprawdę jednymi z tych najgorszych azowistów i nie ma u nich wrogości, oczywiście jest zakłamanie historyczne (np. wołyń był słuszny) ale ogólnie to nie ma wrogości, ich nacjonalizm jest nastawiony typowo na Rosję. Oni nie patrzą na UPA jako organizacje walczącej z Polską a z Związkiem Radzieckim. To tak samo jak u nas, w Polsce większość ludzi kojarzy AK z walką przeciw Niemcom a tylko mała część wie na temat akcji wisła etc.

Dochodząc do sedna - Azow to max 1500 ludzi, jakiś tam mikro procent to naziole z MD. 1500 ludzi na 42.000.000 ludzi? To jest 0.00003 ludności. Nawet biorąc wszystkie bataliony ochotnicze ( a te 1500 to jest największy z nich) to ich może wyjdzie 10.000 ludzi. To jest tak nikły procent że myślę że w Polsce jest więcej hitlerowców. Te 1,6% to tak naprawdę stare dziadki, którym oddały głos własnie wnuki, którzy siedzą w prawym sektorze. To 72.000 ludzi - przy 100% frekwencji - uznajmy że było 50%. To już 36.000 ludzi. Może połowa to prawdziwy Prawy sek bo reszta to żony dzieci, dziewczyny, rodzice, dziadkowie - 18.000 ludzi. A może z tego, MOŻE połowa to naziole - 9.000 ludzi. 9000 ludzi, to nawet nie jest miasteczko a debile robią taką nagonkę jakby to były wyboru na adolfa gdzie naziole dostały 90% głosów :roll:

krasnal_hałabała

2018-02-04, 19:45
Filogyna napisał/a:



Ta, ta, a hailowanie zawsze związane jest z zamawianiem pięciu piw...


Propaganda NSDAP wykorzystało swastykę jako nawiązanie do tradycji Imperium Rzymskiego. Cel był taki, by przekonać ludzi o potędze rodzącego się w Niemczech nurtu politycznego. Konotacjami swastyki przed II ww była więc, krótko mówiąc, potęga.


Teraz, gdy wszyscy na świecie wiedzą, w co zamieszany był Hitler, swastyka przebrała konotacje jawnie:
a) antysemickie
b) imperialne
c) 'narodowo-suprematystyczne'
Jedynie kretyn albo neo-nazista może powiedzieć, że swastyka kojarzy mu się z indyjskim symbolem szczęścia. Polak ma zaś obowiązek pamiętać, z czym wiąże się ten symbol w kontekście JEGO rodziny, jego życia (nie ma chyba w Polsce rodziny, która nie odczułaby mordów nazistowskich na własnej skórze; dlatego trzeba być właśnie skończonym kretynem, by jako Polak być neo-nazistą).



Polak nie ma żadnego obowiązku, jesteśmy wolnymi ludźmi a jeśli nie to napisz mi że nie jesteśmy wolnymi ludźmi. Nie, nie jestem neonazistą i nie obchodzi mnie co o mnie myślisz ty twój kolega, nazizm opluł swastykę która jest solarnym symbolem szczęścia, jeśli nie wierzysz to sprawdź https://pl.wikipedia.org/wiki/Swastyka Nawet na Wikipedii masz napisane jaka jest etymologia swastyki, to że Hitler ją ukradł i wykorzystał do czynienia zła nie powinno być powodem do przypisywania swastyki nazistom ani zakazywania używania jej i wsadzania ludzi do więzień za pokazanie jej gdziekolwiek. Swastyka jest używana na terenach Polskich od setek lat, na grobach ludzi z XVIII wieku bywa że się pojawia. Przez takie przypisywanie swastyki tylko i wyłącznie Hitlerowi i nazistom spotykam ludzi na świecie jak i w internecie którzy twierdzą że Hitler ją wymyślił.

I każdy może powiedzieć że swastyka kojarzy mu się z symbolem szczęścia, Svasti oznacza w Hindi Pomyślność. I w ogóle co mnie tak atakujecie? podejrzanie wielki ból dupy macie z tego powodu.

Hitler nie wymyślił swastyki tylko ją zapożyczył, to tak jakby nazywać wszystkich którzy mają krzyż w domu Krzyżowcami i wsadzać ich do więzień za to że tysiąc lat temu jakieś pojeby szły na wyprawy krzyżowe.

józekdeluxe napisał/a:

@EvilDog

Najmądrzejszy wpis pod tym tematem.



Co ty nie powiesz? Krzyż celtycki też? Nie przerywaj. Jesteś taki oczytany.

Czyli temu upaińcowi chodziło o propagowanie szczęścia. Dam ci radę. Nie pisz już nic w internecie, skup się na prostszych rzeczach. Jedzenie, spanie, wydalanie etc.




Zabrzmiało to jak groźba, poczułem się zagrożony.

Loaloa

2018-02-04, 19:55
Taka ukraińska wersja tego nazipolactwa, które w lesie swastyki z wafelków na torcie układa. Jedni i drudzy warci siebie.

józekdeluxe

2018-02-04, 19:56
@krasnal

Ty jesteś k***a na serio głupi? Chcesz tu zabłysnąć wiedzą z podstawówki o pochodzeniu swastyki? Myślisz, że kogokolwiek obchodzi, że dla jakiegoś dzikusa to był kiedyś symbol czegoś dobrego, skoro pod tym znakiem zdarzyło się największe zło w dziejach tej planety. I dotknęło to właśnie naszych przodków.

Jak ktoś ci napluje w mordę i powie, że starożytni tak się pozdrawiali, to też będziesz zadowolony? To wsadź sobie w p*zdę te zajebiste legendy, bo to nie wykład Radzia Kotarskiego w reklamie banku tylko poważne sprawy, za które nasi dziadkowie oddali życie.

krasnal_hałabała

2018-02-04, 20:11
józekdeluxe napisał/a:

@krasnal

Ty jesteś k***a na serio głupi? Chcesz tu zabłysnąć wiedzą z podstawówki o pochodzeniu swastyki? Myślisz, że kogokolwiek obchodzi, że dla jakiegoś dzikusa to był kiedyś symbol czegoś dobrego, skoro pod tym znakiem zdarzyło się największe zło w dziejach tej planety. I dotknęło to właśnie naszych przodków.

Jak ktoś ci napluje w mordę i powie, że starożytni tak się pozdrawiali, to też będziesz zadowolony? To wsadź sobie w p*zdę te zajebiste legendy, bo to nie wykład Radzia Kotarskiego w reklamie banku tylko poważne sprawy, za które nasi dziadkowie oddali życie.




Twoi dziadkowie? tak bardzo ich szanujesz? to dlaczego wstawiasz takie zdjęcia?



I pewnie piszesz "polaczki robaczki" co? zadowoleni byliby z takiego naśmiewania się z Polski? Nie ucz mnie co to szacunek do przodków.

józekdeluxe

2018-02-04, 20:19
O k***a mamy detektywa na sali. Zajebista analogia. Kop dalej. Może coś lepszego znajdziesz :facepalm2: