18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraińska wdzięczność?!

AndyDy • 2022-05-12, 23:49
[ Komentarz dodany przez: Sunday: 2022-05-14, 13:49 ]
FAKE NEWS!

Cytat:

– Na ten moment nic nie wskazuje na to, żeby w zdarzeniu brali udział cudzoziemcy – zdradza nam prokurator Aleksandra Skrzyniarz z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.


źródło

Ukraińscy uchodźcy w Warszawie zaatakowali, pobili i zadźgali nożem miejscowego mieszkańca, który próbował stanąć w obronie polskich dziewcząt. Mężczyzna otrzymał kilka ran kłutych i według doniesień medialnych zmarł.
Jeśli za mocne to na harda z tym.


mwaski

2022-05-14, 19:24
Tytuł z dzisiejszej prasy: "Zbigniew Ziobro potwierdza: zabójcy z Nowego Światu byli Polakami"

Ciekawe, czy ujadające tutaj prawackie mendy teraz się w końcu przymkną :D

KapejloneK

2022-05-14, 21:57
mwaski napisał/a:

Tytuł z dzisiejszej prasy: "Zbigniew Ziobro potwierdza: zabójcy z Nowego Światu byli Polakami"
Ciekawe, czy ujadające tutaj prawackie mendy teraz się w końcu przymknąSkoro policja, puokuatua i nawet sam zbigniew ziobro mówią, że to nie ukrainiec, to oznacza, że to na bank był ukrainiec 8-)

tranzystor

2022-05-14, 22:10
mwaski napisał/a:

Tytuł z dzisiejszej prasy: "Zbigniew Ziobro potwierdza: zabójcy z Nowego Światu byli Polakami"

Ciekawe, czy ujadające tutaj prawackie mendy teraz się w końcu przymknąJak cytujesz, to całą wypowiedź a nie tytuł z Wyborczej

Cytat:

Podkreślił, że jak wynika z obecnych ustaleń, sprawcami nie byli obcokrajowcy. - Oczywiście ta sytuacja może się zmienić, bo postępowanie jest dynamicznie. Mamy bardzo bogaty materiał dowodowy zgromadzony już na tym etapie. Jestem przekonany, że jest kwestią czasu, kiedy sprawcy zostaną ustaleni - dodał prokurator generalny.póki co nie ustalili danych sprawcy, więc nie wiadomo jakiej był narodowości.

Wiewór

2022-05-14, 22:19
AbsolutnyBrakKarku napisał/a:

Jak ktoś zaczyna od kibiców to wiadomo, że szkoda dyskutować bo lewatywa. Idź chłopie zapadniętą klatę poćwicz i może jakieś sztuki walki. Na ukra nie wyglądasz tylko zniewieściałe g***o nazywające się facetem.Sory nie jestem pedałem. Nie chodzę na siłownie. Ale nie jestem homofobem. Rozumiem ze lubisz towarzystwo spoconych mężczyzn po sterydach

Diomedes

2022-05-15, 06:11
tranzystor napisał/a:

Jak cytujesz, to całą wypowiedź a nie tytuł z Wyborczej


póki co nie ustalili danych sprawcy, więc nie wiadomo jakiej był narodowości....no właśnie... sprawców nadal nie ustalili, ale już wiedzą, że zabójcą na pewno musiał być Polak....ciekawe jakim k***a cudem wiadomo, że to nie mógł być obcokrajowiec...a p*zdy sadisticowe już skamlają- "łoooo ukrów obrażajo".

nebelwerfer

2022-05-16, 13:37
Dot napisał/a:

merkel tusk, w sumie jedno gowno
Merkel Kaczyński chciałeś napisać, a raczej Olaf Scholz i Morawiecki. W sensie ja całą resztę twojej wypowiedzi jak najbardziej rozumiem, ale to PiS jest od dawna u władzy i to oni ogarniają ten temat. I idzie im średnio.

Morfi717

2022-05-17, 12:42
Tyle szumu o jakiegoś pojedynczego pojeba, nieważne z jakim paszportem. U mnie na osiedlu na Śródmieściu debile wymach*ją nożami i paralizatorami bez przerwy a milicja ma to w piździe, a bynajmniej nie są ukrami. Może bym wolał żeby nimi byli bo mógłbym wtedy próbować z tego robić medialną nagonkę i może ktoś by się tymi wyp***ami zajął a tak to wszyscy, łącznie z psami, mają to w piździe bo co ich obchodzi polski lump.

PS: lewactwo to zbrodnia.

Dzisiaj

2022-05-17, 23:13
k***a drugi raz widze takie cuda na sadolu :

- pierwsze cudo : komentarze zostaly wylaczone pod tematem jak ludzie zaczeli wk***iac sie na ukrów
- drugie cudo w tym temacie :

FAKE NEWS! duzymi literami na czerwono. Na podstawie stwierdzenia - "najprawdopodobniej..." :homer: inteligencji tej osoby nie bede komentowal bo zaraz sie rozplacze a ja dostane jakiegos warna... :/

Prosto i na temat : im gorzej w Polsze tym bardziej sie kacapy ciesza. Im wiekszy u nas syf - tym ruscy sie bardziej ciesza. Jak w Polukrainie poroba sie ukrainskie gangi, rzad bedzie wyjebywal miliardy miesiecznie na socjale dla ukrow - tym ruscy sie beda bardziej cieszyc.

Wygooglujcie kto jest szycha portalu sadistic oraz kwejk... oczywiscie kacap, ktory sie cieszy syfem jaki robi sie w Polsce. Dlatego na sadolu promowane jest ukrainskie scierwo.

tranzystor

2022-05-20, 18:30
Dzisiaj napisał/a:


Wygooglujcie kto jest szycha portalu sadistic oraz kwejk... oczywiscie kacap, ktory sie cieszy syfem jaki robi sie w Polsce. Dlatego na sadolu promowane jest ukrainskie scierwo.Wytłumacz dlaczego w temacie o wojnie na ukrainie dominują ukraińskie trolle, zamknięto temat z dyskusją bo pojawiały się opinie krytykujące ukrainców. Wszystkie tematy nawiązujące do ukrainy lub ukraińców w Polsce od razu są oblegane przez trolle wychwalające ukraińców i wstawiające ukraińską propagandę. Ruski właściciel portalu chce wybielać i wychwalać ukraińców?

Dlaczego na portalach lokalnych, jak są komentarze pod artykułami i sondy sytuacja jest odwrotna, Polacy krytykują ukraińców i podają argumenty. Zobacz np trójmiasto.pl jakie są nastroje w komentarzach.

To gdzie w końcu są te ruskie trolle?