18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

[tytuł FAKE] Ukraińska wdzięczność?!

AndyDy • 2022-05-12, 23:49
[ Komentarz dodany przez: Sunday: 2022-05-14, 13:49 ]
FAKE NEWS!

Cytat:

– Na ten moment nic nie wskazuje na to, żeby w zdarzeniu brali udział cudzoziemcy – zdradza nam prokurator Aleksandra Skrzyniarz z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.


źródło

Ukraińscy uchodźcy w Warszawie zaatakowali, pobili i zadźgali nożem miejscowego mieszkańca, który próbował stanąć w obronie polskich dziewcząt. Mężczyzna otrzymał kilka ran kłutych i według doniesień medialnych zmarł.
Jeśli za mocne to na harda z tym.



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-05-29, 10:56 ]
Marten19 napisał/a:

.Dawid Mirkowski, utalentowany kickboxer, znany ze swej religijności, posiadacz pięknych tatuaży z wizerunkami Matki Boskiej i Jezusa Chrystusa zamordował z zimną krwią człowieka, 8-ego maja, Warszawie, przy Nowym Świecie…
To kto pie**olił, że to Ukraińcy?




Lu7yn

2022-05-14, 10:30
Niestety ale propaganda już się rozsiała a sprawcą jest jednak Polak podaje warszawska policja :-D

ptasiek30

2022-05-14, 10:52
No i kilka dni później okazało się że to jednak POLAK użył NOŻĄ na tym człowieku, nawet się nie ma co spodziewać że ktokolwiek będzie miał jaja i przeprosi za fałszywe oskarżenia innych tylko dlatego że ich nienawidzi. Miejcie świadomość że to o was pisane są książki z czasów 2 wojny światowej w których szkaluje się Polaków bo to ten sam charakter wychodzi. Zawsze trzeba widzieć człowieka nie kolor skóry, narodowość czy inne tego typu cechy.

moskal88

2022-05-14, 10:59
Arashi91 napisał/a:

Rzecz w tym, że do nas nie przyjechali pracować. Nie myl przedwojennej migracji ekonomicznej z uchodźcami wszelkiej maści. Do nas uciekła bogatsza część ukrańskiego społeczeństwa (co widać po samochodach). To nie są ludzie, którzy będą tu pracować - mało tego masa z nich to zachodnia-antypolska Ukraina (czyli ta, która najgłośniej szczekała na Moskwę i pierwsza sp***oliła jak kacapska hołota ruszyła do ataku). Na pęczki mamy relacji jak reagowali, kiedy sugerowano im, że mogliby iść do pracy. Pobiorą wszelkie zapomogi i sp***olą jak tylko przestanie im się opłacać - a Ty będziesz za to biznesmenie płacił w podatkach i spłacał wiele dekad. Uchodźca NIE-równa się zysk niestety. To wyjątkowo naiwne podejście do tematu. Zasobem jest ktoś, kto przyjeżdża do Polski, chowa dumę w buty, idzie do pracy, płaci podatki, uczy się polskiego i przestrzega polskich zasad. To jest wartość. Niestety tutaj mamy zgraję nierobów, która albo (oby) wyjedzie jak walki ustaną, albo się zgettują (z pewnością nie będą się ani asymilować, ani pracować). Niestety te chorą sytuację albo popierają wyjątkowo naiwne osoby, albo stulejarze, którzy liczą, że może wreszcie zaliczą coś więcej niż strzał na monitor pod anime czy inne hentai gówno, bo Polki ich dawno przekreśliły.



Myślę, że spora część zostanie z tych bogatych i może nawet założy biznesy tutaj. Dodatkowo, niech będzie, że wróci (bo ma do czego) 1/2, to i tak mamy 1.5mln ludzi na plusie. Na początku nie będzie kolorowo, bo to matki z dziećmi, ale jak się ustabilizują, to matki zapewne pójdą do pracy, a dzieci zostaną spolszczone i tak mamy dzięki temu chociaż trochę polepszoną sytuację kryzysu demograficznego. A generalizowanie, że wszyscy to nieroby, jest raczej słąbe, część na 100%, natomiast myślę, że większość jednak nie. Mogę się mylić, ale tak samo ty możesz się mylić, tak więc czas pokaże.

Co do asymilacji, to już rola naszego rządu, żeby rozplanować to dobrze i nie tworzyć właśnie takich gett, sporo ułatwi to, że są nam jakby nie było kulturowo bliscy, duża część jest nam wdzięczna, więc są raczej pozytywnie nastawieni. Co do antypolskości, bywałem na Ukrainie i jakoś się nie spotkałem. Na pewno takie sytuacje były, ale czy nie lecisz za daleko z wyobrażeniem skali? Mamy ciężką historię, przez czyny obu stron (ich były w ch*j gorsze, przynajmniej w 20 wieku), ale były nawet ruchy na Ukrainie, które chciały przyłączenia Ukrainy do Polski.

Sian

2022-05-14, 11:26
To był Polaczek, ale ch*j, fama poszła...

stopwar

2022-05-14, 11:26
Moderatorzy, co wy kuźwa na usługach Kremla?
Co to za zakłamane goowno?
Mam tak samo wyjeb*ane na banderowców, jak i na kacapskich czubków. ale to już jest przegięcie.
To jest rozpowszechnianie fałszywych informacji.
Suchary,suchary, ale kłam jest dobry.
Potem się dziwić, że kacapski ambasadorek mówi o prawdziwych zdarzeniach, że to są fake'i.
Litości, pomimo historycznych zwad, w obecnej sytuacji. nie można wciskać banderowcom czynów, których nie popełnili.
Kłaniam się Załodze "sadistic.p"l i mam nadzieję, że ten temat skończy na śmietniku historii,

Sigonek

2022-05-14, 12:03
Dot napisał/a:

nie jestem za, nie jestem przeciw,



czyli nie masz własnego zdania, bo:
a) nie posiadasz elementarnej wiedzy politycznej, dotyczącej rozgrywek mocarstw i roli państw z gówna w tychże
b) masz jakiekolwiej pojęcie na temat polityki najwyższczego szczebla, ale boisz się wyrażać swoje poglądy, żeby nie narazić się na oddziaływanie słynnej lewicowej tolernajci, która bezwględnie gnoi przejawy niezależnego myślenia

Tak czy siak będziesz dymany przez establishment, który zarzucił strach przed mitycznym wirusem na rzecz nienawiści do Putina. Źródło NWO z rolą społeczeństw sprowadzonych do rang bydła zagrodowego, sterowanego centralnie przez media, pozostaje niezmiennie Wall Street i wąska grupa magnatów finansowych.

Teraz zadaj sobie kilka prostych:
Dlaczego z dnia na dzień zniknęła z mediów i życia społecznego pandemia na rzecz propagandy wojennej i zmasowanej dezinformacji ?
Dlaczego na tym gównianym portalu jest oddzielna sekcja "wojna na Ukrainie" bez możliwości odniesienia się do szamba tam zamieszczanego ?
Dlaczego na życzenie USA mam nagle pałać miłością do ukraińców, skoro nie tak dawno temu w bestialski sposób wymordowali setki tysięcy Polaków na Wołyniu i już zupełnie niedawno ogłosili rok 2022 rokiem Bandery i UPA ? (paradoksalnie nawet na sadolu jeszcze przed inwazją prawie NIKT tutaj nie lubił Ukraińców)
Dlaczego po raz pierwszy w historii ludzkości leczenie grypy polega na emisji obligacji państwowych i zadłużenie narodów europy na dwa pokolenai do przodu ?
KTO konkretnie korzysta na pandemii (mniej pracy, więcej kasy, profity polityczne itd.) KTO konkretnie korzysta na trzymaniu MAS w poczuciu permanentnego zagrożenia ?

k***A ZACZNIJCIE W KOŃCU MYŚLEĆ



stopwar

2022-05-14, 12:15
J*bał was kacapski pies.

habiTEK

2022-05-14, 12:26
Ponad połowa tutaj wysrywów negatywnych to ruska propaganda.
Ja sobie pozwolę coś powiedzieć z własnego doświadczenia.
Mam drukarnie w UK, pomogłem z samochodami, informacjami o medycznym transporcie, koszulkami itd.
Za wszystko [taniej, ale jednak] zapłacili, dziekowali na kazdym kroku. Bardzo dobrze zresztą mowią po Polsku.
Moja koleżanka uczy ukraińców w szkole, wszystkie dzieci do rany przyłóż, matki zainteresowane i pomagają
i w szkole i podjęły pracę. Moja Siostra mieszka blisko granicy, przyjechali zeby zarabiać i wysyłać pomoc do
Ukrainy.
A to że się zdarzą k***y głupie to bywa.
Przyominam np. filmik gdzie ukrainiec w Lublinie nawołuje, żeby sie 'zachowywać', bo zawsze mogą wrócić
do rozwalonych miast i dać się zabić.
Także RUSKIE j***nE TROLE WON.

stopwar

2022-05-14, 12:47
habiTEK napisał/a:

Ponad połowa tutaj wysrywów negatywnych to ruska propaganda.
Ja sobie pozwolę coś powiedzieć z własnego doświadczenia.
Mam drukarnie w UK, pomogłem z samochodami, informacjami o medycznym transporcie, koszulkami itd.
Za wszystko [taniej, ale jednak] zapłacili, dziekowali na kazdym kroku. Bardzo dobrze zresztą mowią po Polsku.
Moja koleżanka uczy ukraińców w szkole, wszystkie dzieci do rany przyłóż, matki zainteresowane i pomagają
i w szkole i podjęły pracę. Moja Siostra mieszka blisko granicy, przyjechali zeby zarabiać i wysyłać pomoc do
Ukrainy.
A to że się zdarzą k***y głupie to bywa.
Przyominam np. filmik gdzie ukrainiec w Lublinie nawołuje, żeby sie 'zachowywać', bo zawsze mogą wrócić
do rozwalonych miast i dać się zabić.
Także RUSKIE j***nE TROLE WON.



Ssij pałę pieskowa szmato z Londongradu.
j***ć banderowców, ale putinskie szmaty j***ć po dwakroć.
Dary to daj hamiltonowi, albo spuść się babci królowei do dupy.

kevlarus

2022-05-14, 12:48
Wszystkie osoby które popierały ściąganie tych ukraińskich zwierząt do polski są współwinne tego typu sytuacji - z naszym pejsatym rządem na czele, który z polakami ma tyle wspólnego, że jedynie mówią po polsku i bardziej wspierają ukraińców niż polaków.

stopwar

2022-05-14, 14:01
Ja was wszystkich zaraz podpie**olę pod ustawę o rozpowszechnianie fałszywych informacji.
Załoga ma ubaw i mięso, a halm*nowi *h*j w dupę.

kevlarus napisał/a:

Wszystkie osoby które popierały ściąganie tych ukraińskich zwierząt do polski są współwinne tego typu sytuacji - z naszym pejsatym rządem na czele, który z polakami ma tyle wspólnego, że jedynie mówią po polsku i bardziej wspierają ukraińców niż polaków.



Jeb*ć PiSlamabad. a ty orcza onuco ssij pałę wiadomo komu.
Jest jak jest, ale nawet zwierzę nie może być takim czubkiem.

Załogo, ale macie ubaw. W tym temacie jest tyle prawdy, co by ’Flodzia siorbała ’Halmanowi.
Z całym szacunkiem do Flodzi i szacownej Załogi.


KoniecZartow

2022-05-14, 14:20
kris1978 napisał/a:

A co te banderowskie sk***iele robią w Polsce? Tak samo jak Polska przyjęła kobiety i dzieci, powinna eksmitować młodych i zdolnych do walki do ich ojczyzny. Tam mogą sobie szaleć. U mnie w pracy, też jest kilku ukrów. Żaden nie wspomógł Ukrainy, pomimo że zarabiają więcej niż Polacy. Ba, nawet nie myślą żeby wracać i walczyć o ojczyznę. ch*j putinowski im w oko
.



Ale, żeby pobierać zasiłki dla ofiar wojny to pierwsi. Ha tfu na zjebów, ale jeszcze większe ha tfu, na te k***y z rządu, które do takich rzeczy dopuściły. Pomoc uchodźcom z upa - tak. Pomoc w waleniu w ch*ja - nie i jeszcze raz nie.

tranzystor

2022-05-14, 14:21
Lu7yn napisał/a:

Niestety ale propaganda już się rozsiała a sprawcą jest jednak Polak podaje warszawska policja


ptasiek30 napisał/a:

No i kilka dni później okazało się że to jednak POLAK użył NOŻĄ na tym człowieku,


Sian napisał/a:

To był Polaczek, ale ch*j, fama poszła...




Jakieś źródło tych wiadomości, bo skoro policja nie ustaliła tożsamości podejrzanego, to skąd wasza pewność?

Diomedes

2022-05-14, 14:43
habiTEK napisał/a:

Ponad połowa tutaj wysrywów negatywnych to ruska propaganda.
Ja sobie pozwolę coś powiedzieć z własnego doświadczenia.
Mam drukarnie w UK, pomogłem z samochodami, informacjami o medycznym transporcie, koszulkami itd.
Za wszystko [taniej, ale jednak] zapłacili, dziekowali na kazdym kroku. Bardzo dobrze zresztą mowią po Polsku.
Moja koleżanka uczy ukraińców w szkole, wszystkie dzieci do rany przyłóż, matki zainteresowane i pomagają
i w szkole i podjęły pracę. Moja Siostra mieszka blisko granicy, przyjechali zeby zarabiać i wysyłać pomoc do
Ukrainy.
A to że się zdarzą k***y głupie to bywa.
Przyominam np. filmik gdzie ukrainiec w Lublinie nawołuje, żeby sie 'zachowywać', bo zawsze mogą wrócić
do rozwalonych miast i dać się zabić.
Także RUSKIE j***nE TROLE WON.



k***a tak się składa, że przy granicy z UA mieszkam iiiii..... nie pie**ol bzdur, nie wciskaj tu j***nych cukierkowych obrazków z dupy wziętych, bo rzeczywistość nie jest taka piękna. Poza tym zasrańcu w języku polskim mówi się i pisze - "NA Ukrainę", a nie żadne "do", więc pie**ol się ze swoimi bajkami.

to...........10

2022-05-14, 19:24
Tytuł z dzisiejszej prasy: "Zbigniew Ziobro potwierdza: zabójcy z Nowego Światu byli Polakami"

Ciekawe, czy ujadające tutaj prawackie mendy teraz się w końcu przymkną :D