18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

[tytuł FAKE] Ukraińska wdzięczność?!

AndyDy • 2022-05-12, 23:49
[ Komentarz dodany przez: Sunday: 2022-05-14, 13:49 ]
FAKE NEWS!

Cytat:

– Na ten moment nic nie wskazuje na to, żeby w zdarzeniu brali udział cudzoziemcy – zdradza nam prokurator Aleksandra Skrzyniarz z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.


źródło

Ukraińscy uchodźcy w Warszawie zaatakowali, pobili i zadźgali nożem miejscowego mieszkańca, który próbował stanąć w obronie polskich dziewcząt. Mężczyzna otrzymał kilka ran kłutych i według doniesień medialnych zmarł.
Jeśli za mocne to na harda z tym.



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-05-29, 10:56 ]
Marten19 napisał/a:

.Dawid Mirkowski, utalentowany kickboxer, znany ze swej religijności, posiadacz pięknych tatuaży z wizerunkami Matki Boskiej i Jezusa Chrystusa zamordował z zimną krwią człowieka, 8-ego maja, Warszawie, przy Nowym Świecie…
To kto pie**olił, że to Ukraińcy?




jjkotulek

2022-05-13, 15:00
I to można komentować? A która to systemowa k***a założyła temat wojna na Ukrainie, bez możliwości komentowania? Dokładnie jak w ściekach głównego nurtu.

Pizdus

2022-05-13, 15:26
skywalker75 napisał/a:

Hej admini pobudka, ruskie szambo wyj***ło ma forum



A może ukraińskie co ?

dadar123 napisał/a:

pie**olona, ruska swołocz na portalu



A co masz z tego że tak bronisz ukra ?

madufo

2022-05-13, 16:31
Widzę, że Sadistic bez zmian pełen upośledzonych debili.
Policja ogłosiła, że nie ma informacji o narodowości, nagrywającym jest obcokrajowiec i wystaczy wejść w pierwszy lepszy artykuł na normalnej stronie.
Pelikany łykają gówno, albo przytulają ruble karakany i wyrzucają takie wysrywy.
Btw, napastnik mówi dość dobrym językiem Polskim (słychać na nagraniu bez cenzury)

Mokebe

2022-05-13, 16:43
Dot napisał/a:

merkel tusk, wszytko jedno gówno



Ale zauważyłeś, że Tusk nie rządzi już od paru dobrych lat?

:-D

z0...........ee

2022-05-13, 16:50
kris1978 napisał/a:

A co te banderowskie sk***iele robią w Polsce? Tak samo jak Polska przyjęła kobiety i dzieci, powinna eksmitować młodych i zdolnych do walki do ich ojczyzny. Tam mogą sobie szaleć. U mnie w pracy, też jest kilku ukrów. Żaden nie wspomógł Ukrainy, pomimo że zarabiają więcej niż Polacy. Ba, nawet nie myślą żeby wracać i walczyć o ojczyznę. ch*j putinowski im w oko
.



Wystarczy mieć Hiv i jesteś zwolniony ze służby w ua

Quassar

2022-05-13, 17:03
Mokebe napisał/a:

Ale zauważyłeś, że Tusk nie rządzi już od paru dobrych lat?



A co k***a mamy głosować na starego złodzieja z nadzieją że już nie będzie okradał no to ja sie nie dziwie że w Polsce jest sytuacja jaka jest jak debile sie kłócą co jest lepsze pis czy po a polska za obu tych parti zawsze miała źle ale debile dalej będą sie kłócić co jest lepsza a to gówno a nie wybór.

SirK.

2022-05-13, 18:06
teraz kto nie przyjmuje żadnej strony albo wykazuje braku aprobaty Ukraińcom jest już pro rosyjskim trolem, prawda jest taka ze są ludzie którzy nie opowiadają się za żadnej ze strony bo to dwa parszywe kraje złapały się za łby z jednej strony naród który nigdy nie wyszedł z komunizmu i nadal ciągnie stalinowskie praktyki a z drugiej orendownicy upa i bandery którzy do tej pory skandują jego hasła, czczą postać bandery i celebrują dni jego triumfów a masowych mordów na innych, tak wiec nie biorę niczyjej strony bo oboje są siebie warci.
cała ta medialna farsa na temat tej wojenki, wszystkie masmedia nawołują by uważać na rosyjska propagandę medialna i fałszywie newsy a w tym samym czasie podają tylko informacje przekazane przez Ukraińców, straty zniszczenia itd, Rosja straciła już wszystko i większość ludzi według mediów a Ukraina nie ma żadnych strat a nawet wzrost demograficzny bo odebrali kilka porodów, co za bzdury, nie biorąc żadnej strony a obiektywnie patrząc jak już chcą podawać dane to niech robią to rzetelnie a nie stronniczo bo to tez jest propaganda z tym ze ukraińska.
czy wykazywaliśmy takie zaangażowanie w pomoc w związku z konfliktami zbrojnymi w Syrii, Iraku, Iranie, Teheranie, Mozambiku, Wojnie domowej na srilance itd? Nie bo przecież to za daleko wiec mniej ważne bo „nas” nie sięgnie wiec nie ma o co trząść dupami

AbsolutnyBrakKarku

2022-05-13, 18:20
Sprawdźcie sobie kto w ostatnich latach najczęściej w Polsce napadał bądź mordował nożem, w Wawie dla przykładu. Oczywiście Ukry i to większą przewaga niz ataki murzynów w USA nad resztą. To jest j***na dzicz taka sama jak Ruski, a atakowanie nożem i noszenie takich sprzętów mają we krwi.

Najgorsze to, że Polak już mocno zlewaczał i śmierdzi fejsbuczkiem i rurkami, a Ukry potrafią mordę w urzędzie czy sklepie rozedrzeć, zrobić awanturę, zachowywać się agresywnie traktując nas jak miekkie p*zdy, i racja 90% Polaków położy uszy po sobie.

Co do tych wyzywających Polaków od ruskich onuc, jestem pewny, że wieczorami widząc grupki pijanych ukryw już sp***alją na drugą stronę ulicy jak szczur, a o reszcie pamiętajmy, że bander-brudasow u nas jest miliony już od lat, i tu na pewno jak i reszcie serwisów jest więcej ukropskich trolli jak kacapskich. Nie dajmy im rządzić na serwisach bo na ulicy już zaczynają, a media rynsztoku to już Ukro-Polin lansują. Andrzejek toć obiecał zniesienie granicy z tą dziczą.

Wiewór

2022-05-13, 18:20
Polskie gowno wikipialo.
Wiedziałem ze skończy się nienawiścią do Ukraińców i powiem szczerze ze polskie prostactwo wytrzymało dłużej niż myślałem.
Po pierwsze wiadomo tyle ze nie wiadomo nic co zaszło.
Po drugie to ze to Ukraińcy nic nie znaczy. Przypominam ze w tym tygodniu skazano kiboli którzy w biały dzień poćwiartowali na ulicy maczeta chłopa. I było do polscy patrioci.
Ruska agentura będzie teraz nakręcać spirale nienawiści do Ukraińców a polskie półgłówki oczywiscie łykną to po same jaja

Diomedes

2022-05-13, 18:51
Wiewór napisał/a:

Polskie gowno wikipialo.
Wiedziałem ze skończy się nienawiścią do Ukraińców i powiem szczerze ze polskie prostactwo wytrzymało dłużej niż myślałem.
Po pierwsze wiadomo tyle ze nie wiadomo nic co zaszło.
Po drugie to ze to Ukraińcy nic nie znaczy. Przypominam ze w tym tygodniu skazano kiboli którzy w biały dzień poćwiartowali na ulicy maczeta chłopa. I było do polscy patrioci.
Ruska agentura będzie teraz nakręcać spirale nienawiści do Ukraińców a polskie półgłówki oczywiscie łykną to po same jaja



tak tak p*zdo, taksiarzowi w Lublinie swego czasu to pewnie kosmita poderznął gardło, a w Kurowie piłkarza z lokalnego klubu to zaszlachtował krasnoludek.... ale "o tym niedobra mówić" no nie ? czyim ty k***a agentem jesteś, że chcesz cenzurować info i pouczać Polaków ???

Wiewór napisał/a:

Polskie gowno wikipialo.
Wiedziałem ze skończy się nienawiścią do Ukraińców i powiem szczerze ze polskie prostactwo wytrzymało dłużej niż myślałem.
Po pierwsze wiadomo tyle ze nie wiadomo nic co zaszło.
Po drugie to ze to Ukraińcy nic nie znaczy. Przypominam ze w tym tygodniu skazano kiboli którzy w biały dzień poćwiartowali na ulicy maczeta chłopa. I było do polscy patrioci.
Ruska agentura będzie teraz nakręcać spirale nienawiści do Ukraińców a polskie półgłówki oczywiscie łykną to po same jaja



...i jeszcze jedno gnido - jak ci się Polska nie podoba to wypie**alaj do siebie na Ukrainę.

antek1g

2022-05-13, 19:20




CrookerS napisał/a:

Mieszkam w malym miasteczku do 10 tys ludzi i tak samo sie dzieje z ukrami. Biedronka czy pepco to najebuja pelne koszyki, siana w portfelach maja w ch*j, i potrafia zrobic awanture ze trzeba za reklamowke zaplacic. Ukra wypatrzysz z daleka, bo ubrany jak menel, chodza dzien i noc bez celu. Do roboty sie nie garna bo to logiczne - jak te nasze lewackie k***y za free rozdaja. Ja rozumiem wszystko, ale wk***ia mnie tez to ze nie czuje sie jak u siebie w kraju.
p.s. nie zazdroszcze im siana bo sam zle nie mam ale k***a dodam ze ja place za autostrade a te k***y nie, chodz w 80% przypadkow maja lepsze fury ode mnie... Ja wypie**alajac do rajchu zaczelem zyc wedlug ich zasad, syfu nie robilem i nie pajacowalem bo wiedzialem ze nie jestem u siebie. Oczywiscie temat polonii za granica to temat rzeka. 90% to patusy i uciekajacy przed krajowymi listami gonczymi za pie**oly. j***na moda na pomaganie. Polski ch*j im wszystkim w ukrainski ryj.
I onuca ruska nie jestem, jestem Polakiem ktory zapie**ala w rajchu bo nie mam juz ochoty dla polskich dorobkiewiczow pracowac.



jesli uwazasz ze 90% polakow za granica to patusy to jestes zwyczajnie jebniety

rufusso

2022-05-13, 19:33
miedzianek napisał/a:

zrodlo to jak rozumiem 'tak uslyszalem'?
czy 'papa putin tak kazal powiedziec'?



wejdz na google cioto i od razu masz wyniki... kiedys psychiczni widzieli białe myszy a dzisiaj ruskich trolli... co za łeb z ciebie.

rulas napisał/a:

Kryptoukr czy płacą ci za pro ukro propagandę i bronienie tych zwyrodnialców?



typowo stary... oni nazywaja kazdego ruskim trollem a sami z masztem od flagi ukrainskiej w dupie trolluja

AbsolutnyBrakKarku

2022-05-13, 20:24
Wiewór napisał/a:

Polskie gowno wikipialo.
Wiedziałem ze skończy się nienawiścią do Ukraińców i powiem szczerze ze polskie prostactwo wytrzymało dłużej niż myślałem.
Po pierwsze wiadomo tyle ze nie wiadomo nic co zaszło.
Po drugie to ze to Ukraińcy nic nie znaczy. Przypominam ze w tym tygodniu skazano kiboli którzy w biały dzień poćwiartowali na ulicy maczeta chłopa. I było do polscy patrioci.
Ruska agentura będzie teraz nakręcać spirale nienawiści do Ukraińców a polskie półgłówki oczywiscie łykną to po same jaja



Jak ktoś zaczyna od kibiców to wiadomo, że szkoda dyskutować bo lewatywa. Idź chłopie zapadniętą klatę poćwicz i może jakieś sztuki walki. Na ukra nie wyglądasz tylko zniewieściałe g***o nazywające się facetem.

robocop

2022-05-13, 20:34
No i fake.
Przeproś Ukraińców i zastanów się, jak łatwo cie zmanipulować.