18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukrainiec w typowy dla siebie sposób morduje Polaka

Dr.Gero • 2017-09-18, 22:26
Nie żyje bramkarz Garbarni Kurów Grzegorz K. 32-letni piłkarz został zamordowany. Policja zatrzymała Siergieja V. Ukrainiec przyznał się do zbrodni.

Do zabójstwa doszło w nocy z soboty na niedzielę w Kurowie. W sobotę Garbarnia rozgrywała wyjazdowy mecz z Piastovią w klasie okręgowej (grupa Lublin) i po powrocie część piłkarzy wybrała się do baru. W nim doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy bramkarzem kurowskiego klubu a Siergiejem V.

Gdy ok. godziny 4 nad ranem Grzegorz K. wyszedł z baru, Ukrainiec poszedł za nim i na ulicy Wojska Polskiego zadał mu kilkanaście ciosów nożem. Ukradł ofierze portfel i usiłował wypłacić z bankomatu większą kwotę pieniędzy.

Policja ustaliła, że ostatnią osobą, z którą widziany był bramkarz Garbarni, był Siergiej V. Ukrainiec trafił do Kurowa przed kilkunastoma dniami i pracował w jednym z gospodarstw. Po zabójstwie próbował uciec na Ukrainę, ale policjanci zatrzymali go w autokarze kilka kilometrów przed przejściem granicznym w Dorohusku.

Siergiej V. przyznał się do zabójstwa. Powiedział, że zabił, bo mieszkaniec Kurowa go obraził.

Ukrainiec już wcześniej, w swoim kraju, był skazany na 15 lat pozbawienia wolności za zabójstwo.

Trafił do aresztu. Za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem grozi mu dożywocie.



Źródło: interia,pl

Ma...........ke

2017-09-18, 22:31

Wstalodziany

2017-09-18, 22:34
j***ny pies.
Szkoda, że nie można już go powlec za koniem i powiesić na suchym drzewie.

mateusos

2017-09-18, 22:40
Milo wiedziec ze sprawdzaja ludzi przed wjazdem do Polski. Niemcy maja uchodzcow Polska ma ukraincow.

Ba...........yk

2017-09-18, 22:43
Hmmm. Dwie h temu, rozmawiam z "sąsiadem" - chodź zobacz jakiego kota przewieźliśmy z Ukrainy.
Kot jak kot... jak się okazuje to kotka uborwianona w rude, białe, czarne łaty - czyli jej matka miała dużo tatów zanim doszło do zapłodnienia. Można śmiało powiedzieć że taka kotka to córka k***y bo zazwyczaj te mieszańce powstają takich "patologicznych" mieszanek.

Pokazuje mi tego małego sk***a i mówi: "tak nam się bardzo podobał, jak by ktoś mu siekierą połowę odrąbał i drugą połowę doszył z innego"

spoiler
Bo jak co to ta "siekiera" utkwiła mi w głowie. Dobrze że mam lepsze "obraniacze" .

Dodam że tego sąsiada Polskości nie jestem pewien... No nic, albo on mi albo ja go odpalę :)


A

doopa

2017-09-18, 23:47
@up naucz się po polsku pisać j***ny upowcu, lub milcz chamie, i klękaj przed Polskim Panem

MalcolmX

2017-09-18, 23:52
Tum k***om wbijają już w szkole do pustych łbów "bij Lacha!". Bandyckie plemię. Łopatą w łeb i do dołu z wapnem.

korinogaro

2017-09-19, 00:00
Gościa powinni odj***ć a nie utrzymywać...

lokalnywatażka

2017-09-19, 00:03
Tak się przed ciapakami skutecznie bronimy, że nie zauważamy jak zaczynają nas zalewać ukraińcy właśnie...

TB303

2017-09-19, 00:04
lokalnywatażka napisał/a:

Tak się przed ciapakami skutecznie bronimy, że nie zauważamy jak zaczynają nas zalewać ukraińcy właśnie...


A k***y PiS-owskie dalej się cieszą durnie, że ich "wspaniała partia" nie przyjmuje imigrantów :idzwch*j:

Al...........go

2017-09-19, 07:27
Szkoda, że jak polacy mordują i gwałcą na zachodzie tubylców to nie ma takiego odzewu. Też są tam tylko imigrantami jak imigranci z afryki.

Siberian_Meat_Grinder

2017-09-19, 07:58
mateusos napisał/a:

Milo wiedziec ze sprawdzaja ludzi przed wjazdem do Polski. Niemcy maja uchodzcow Polska ma ukraincow.



jeżeli nie był ścigany europejskim nakazem aresztowania i nie figurował w SISie (co byłoby trochę dziwne), to skąd mogli wiedzieć? Przecież nie mają dostępu do ukraińskich KSIPów itp, tak samo jak oni nie mają dostępu do naszych ...

no chyba że zachodzi tu pewna niejasność i autor zj***ł opis:

Dr.Gero napisał/a:

Ukrainiec już wcześniej, w swoim kraju, był skazany na 15 lat pozbawienia wolności za zabójstwo.



a Ukrainiec był już wcześniej skazany za zabójstwo i swoją karę na Ukrainie odbył ...



@AleDlaczego

AleDlaczego napisał/a:

Szkoda, że jak polacy mordują i gwałcą na zachodzie tubylców to nie ma takiego odzewu. Też są tam tylko imigrantami jak imigranci z afryki



stary - ogólnie słabe to ... pod każdym postem musisz wrzucić coś takiego. Nie wiem czy ma to na celu jakieś usprawiedliwianie innych nacji, czy zwykłe prymitywne szkalowanie swojej. Na początku było spoko, teraz jest słabe, będzie słabsze i w końcu irytujące. Może po prostu zacznij zakładać wątki jak to Polak zabił kogoś tam w bandycki sposób w innym kraju - takie coś będzie OK. Każdy bandzior zasługuje na takie samo potępienie.

Wiewór

2017-09-19, 08:58
Wiadomo, że Ukrainiec bo Polacy przecież nie mordują.
W ogóle to będzie problem ze śledztwem bo w policji nie ma już wydziałów zabójstw - wszystkie pozamykali przez zerową przestępczość w Polsce.

Dexterous

2017-09-19, 09:00
Oho, ból stulejek wyklętych za 3, 2... A nie, widzę, że już się zaczął :amused:

thcthc

2017-09-19, 09:36
cos mi sie wydaje, ze dlugo nie bedzie siedzial i nie chodzi o maly wyrok czy zwolnienie warunkowe :D