18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukrainiec w typowy dla siebie sposób morduje Polaka

Dr.Gero • 2017-09-18, 22:26
Nie żyje bramkarz Garbarni Kurów Grzegorz K. 32-letni piłkarz został zamordowany. Policja zatrzymała Siergieja V. Ukrainiec przyznał się do zbrodni.

Do zabójstwa doszło w nocy z soboty na niedzielę w Kurowie. W sobotę Garbarnia rozgrywała wyjazdowy mecz z Piastovią w klasie okręgowej (grupa Lublin) i po powrocie część piłkarzy wybrała się do baru. W nim doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy bramkarzem kurowskiego klubu a Siergiejem V.

Gdy ok. godziny 4 nad ranem Grzegorz K. wyszedł z baru, Ukrainiec poszedł za nim i na ulicy Wojska Polskiego zadał mu kilkanaście ciosów nożem. Ukradł ofierze portfel i usiłował wypłacić z bankomatu większą kwotę pieniędzy.

Policja ustaliła, że ostatnią osobą, z którą widziany był bramkarz Garbarni, był Siergiej V. Ukrainiec trafił do Kurowa przed kilkunastoma dniami i pracował w jednym z gospodarstw. Po zabójstwie próbował uciec na Ukrainę, ale policjanci zatrzymali go w autokarze kilka kilometrów przed przejściem granicznym w Dorohusku.

Siergiej V. przyznał się do zabójstwa. Powiedział, że zabił, bo mieszkaniec Kurowa go obraził.

Ukrainiec już wcześniej, w swoim kraju, był skazany na 15 lat pozbawienia wolności za zabójstwo.

Trafił do aresztu. Za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem grozi mu dożywocie.



Źródło: interia,pl

Siberian_Meat_Grinder

2017-09-19, 15:26
Abraxus napisał/a:

Ukraińca jak poprosisz o papier to ci wszystko przyniesie. U mnie w robocie Ukraińcy przynoszą prawo jazdy z każdą możliwą kategorią i wszystko zdane w jeden dzień.



też jeździłem na wschód (ale na Białoruś) robić kategorię C+E, bo taniej - jako gratis dostałem kat A :) nadmienię, że "BYĆ MOŻE" nawet nie musiałem rozwiązywać żadnych testów i wsiadać za kółko żadnego z pojazdów, na które uzyskałem uprawnienia :)

lucilla

2017-09-19, 16:27
@Maupajoke
Kolor żółty to szczyny.

nano50

2017-09-19, 16:51
Hranipex napisał/a:

@poligon6
Dla mnie banderowcem jest każdy ukrainiec.
Przynajmniej póki bandera i szuhewycz to ich bohaterowie.
Póki gloryfikują upa.
Tak samo każdy Niemiec byłby dla mnie faszystą gdyby stawiali hitlerowi pomniki. Gdyby ss i gestapo były uważane oficjalnie przez władze niemieckie za bohaterskie.
Tak na szczęście nie jest.

Mam prawo do takiej opinii Ty możesz mieć inną.




To nie zabił Ukrainiec tylko zwykły morderca jakich wiele. Narodowość tu nie ma nic do rzeczy. Oczywistym jest fakt, że Ukraińcy mają wyższe tendencje do popełniania zbrodni od Polaków jak i Polacy mają wyższe tendencje do popełniania przestępstw od Anglików i z tych samych powodów Anglicy Polakami gardzą.

Co do kultu Bandery to wcale nie jest tak, że jest jakimś wielkim bohaterem tam. Z racji, że historia ich narodu jest krótka, a Bandera był wielkim patriotą to sobie to pie**olone gówno zachwalają jakieś bezmózgi. Jednakże większa część Ukraińców ma go za zbrodniarza i marzą o pracy u Polaków. Wytłumaczył mi to dobrze znajomy z Ukrainy, który na moje pytanie o te ich ruchy banderowskie wyśmiał mnie i powiedział, żebym nie wierzył telewizji, bo ludziom praca u nas się marzy, a zadymy i całe te akcje kultu banderowskiego są organizowane przez nacjozjebów i ukraińskich kiboli (czt. przedstawicieli naszych polskich sebixów, którzy w UK tworzą slamsy).

Dlatego wypowiedzi oczerniające wszystkich Ukraińców to bzdury i zwłaszcza Polak powinien od takich stronić(Przecież cały świat się z nas śmieje i powinniśmy jakoś walczyć z takim patrzeniem). Wiadomo, że skoro masowo w milionach przyjeżdzają do Polski to poziom przestępczości też będzie rósł i często zbrodni będą też dokonywać Ukraińcy, jednak nie można tego wykorzystywać do nagonki.

Jeżeli jakiś Ukrainiec do mnie powie, że bandera był bohaterem to mu wyjebię w pysk, bo chociaż z szacunku do nas nie powinien się w naszym kraju obnosić z takimi poglądami.

Tak samo Ukraińcy wcale nam pracy nie kradną, bo pracują głównie tam, gdzie nikt nie chce i to dużo ciężej i lepiej niż my(zbiory w Polsce itp, itd). Tak samo jest w UK. Zatrudniłem kilkadziesiąt osób i może 4-5 Anglików. Anglicy robili u nas max 1-2 tygodnie lub byli całkowitymi pijakami, bo żaden normalny Anglik nie idzie pracować fizycznie, za to płakać, że imigranci z innych krajów kradną robotę za nędzne 6-10 funtów za godzinę to każdy potrafi. Tak samo jest u nas. W całym mieście w moim regionie ogłoszenia o pracę, ale warunki już zaczynają mało komu pasować.

aaaaaaaaaaaaaa

2017-09-19, 19:01
@nano50

Całkiem mądrze piszesz.
To nie jest tak, że obwiniam cały naród ukraiński za Wołyń, wielu Ukraińców pomagało Polakom.
Tylko wk***ia mnie robienie bohatera ze zbrodniarza. I to robi ukraińskie państwo. Nie tylko nacjonaliści i kibole.
A Polska im pomaga. Im, czyli ukraińskiemu państwu.
Co do pracujących Ukraińców w PL. Lepsi oni, niż niepracujący Ciapaki.

Może trochę nie po sadolsku Ci odpowiedziałem... ale z mądrym na udry nie ma co iść ;)

hulliken

2017-09-19, 19:40
Maupajoke napisał/a:

Obrazek



Nasza nie lepsza, biel symbolizuje skłonność do poddaństwa, natomiast czerwień przywiązanie do wartości komunistycznych.

aaaaaaaaaaaaaa

2017-09-19, 20:53
hulliken napisał/a:



czerwień przywiązanie do wartości komunistycznych.



k***a, jakżeśmy obrali czerwień jako jedną z barw to k***a lenin miał minus kilkaset lat

mit2

2017-09-19, 22:04
hulliken napisał/a:

Nasza nie lepsza, biel symbolizuje skłonność do poddaństwa, natomiast czerwień przywiązanie do wartości komunistycznych


Toś pie**olnął :facepalm:

tranzystor

2017-09-20, 00:06
W końcu, jak to Antoni powiedział - bracia ukraińcy, z którymi mały długą wspólną historię. Tylko, że oni kontynuują pewne tradycje chyba wobec naszego narodu :mrgreen:

poligon6 napisał/a:



A pracownika trzeba przeszkolić, zarejestrować ponieść wstepne opłaty, nic dziwnego ze pracodawca woli zainwestować w Ukrainca który porobi mu kilka miesiecy, do tego najczesciej z nadgodzinami bo inaczej robotnikowi z Ukrainy sie nie opłaca. Do tego ci ludzie pracuja a nie symuluja prace jak czesć januszy. Rachunek jest więc prosty.




Czyli ukraińca nie trzeba przeszkolić i ponosić wstępnych opłat? Jedynie za ukraińca płacą jakiś symboliczny ZUS (bo na 1/125 etatu) i symboliczne podatki (z czego sporo dostanie zwrotu na granicy, szczególnie jak porobi u nas zakupy).
Do tego pracowici ukraińcy? To jest mniejszość wśród nich. A nawet spośród tych pracowitych, odsetek to ludzie cokolwiek potrafiący. Widziałem jak "pracują". Ale wykonują proste czynności, do których nie ma naszych pracowników.
Janusze biznesu zatrudnią ukraińca, bo obecne przepisy w Polsce promują takie rozwiązanie, zamiast ułątwiać zatrudnienie Polaków.