18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukrainiec w typowy dla siebie sposób morduje Polaka

Dr.Gero • 2017-09-18, 22:26
Nie żyje bramkarz Garbarni Kurów Grzegorz K. 32-letni piłkarz został zamordowany. Policja zatrzymała Siergieja V. Ukrainiec przyznał się do zbrodni.

Do zabójstwa doszło w nocy z soboty na niedzielę w Kurowie. W sobotę Garbarnia rozgrywała wyjazdowy mecz z Piastovią w klasie okręgowej (grupa Lublin) i po powrocie część piłkarzy wybrała się do baru. W nim doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy bramkarzem kurowskiego klubu a Siergiejem V.

Gdy ok. godziny 4 nad ranem Grzegorz K. wyszedł z baru, Ukrainiec poszedł za nim i na ulicy Wojska Polskiego zadał mu kilkanaście ciosów nożem. Ukradł ofierze portfel i usiłował wypłacić z bankomatu większą kwotę pieniędzy.

Policja ustaliła, że ostatnią osobą, z którą widziany był bramkarz Garbarni, był Siergiej V. Ukrainiec trafił do Kurowa przed kilkunastoma dniami i pracował w jednym z gospodarstw. Po zabójstwie próbował uciec na Ukrainę, ale policjanci zatrzymali go w autokarze kilka kilometrów przed przejściem granicznym w Dorohusku.

Siergiej V. przyznał się do zabójstwa. Powiedział, że zabił, bo mieszkaniec Kurowa go obraził.

Ukrainiec już wcześniej, w swoim kraju, był skazany na 15 lat pozbawienia wolności za zabójstwo.

Trafił do aresztu. Za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem grozi mu dożywocie.



Źródło: interia,pl

Volfodzio

2017-09-19, 11:44
Normalnie jak facet faceta obrazi to następuje wymiana ciosów, ryje puchną, ktoś może straci ząb i tyle, sprawa załatwiona... Dziwny to zwyczaj za obrazę wpie**alać komuś kosę w plery (kilka razy), a później okradać trupa... Kiedyś za takie coś wieszano, bez zbędnego pie**olenia bo było jasne, że takiego czynu dokonuje osoba co do której nie ma już ratunku i nadziei. Co innego dać w ryj i okraść co innego zaj***ć za drobniaki.

aaaaaaaaaaaaaa

2017-09-19, 12:23
j***ć banderowców. Dziwię się że tylu upaińców jest w Polsce.
Wypie**olić ich wszystkich niech k***y walczą w Donbasie.

Wiewór

2017-09-19, 12:51
@up tylu ich jest bo twój ukochany PIS ich tu importuje bo się polskim pracodawcom nie chce płacić Polakom.

aaaaaaaaaaaaaa

2017-09-19, 12:58
Up
Po czym wnosisz?
Gdybyś usłyszał co myślę o PIS..... byś zatkał uszy :mrgreen:

Wiewór

2017-09-19, 13:06
Myślałem, że PIS bo retoryka PIS:)

aaaaaaaaaaaaaa

2017-09-19, 13:09
Taką mam opinię o upaińcach i nic tego nie zmieni.
Nawet podejrzenie, że popieram PIS.

poligon6

2017-09-19, 13:16
Cytat:

tylu ich jest bo twój ukochany PIS ich tu importuje bo się polskim pracodawcom nie chce płacić Polakom.



Kolejne bzdury Ukraincy pojawili sie o wiele wczesniej tylko nie w takiej ilości i raczej jako pracownicy sezonowi. Ale już pod koniec rzadów PO w takim Wrocławiu byli widoczna mniejszością. A jak się Polakom nie chcee robic to co sie dziwić, przyjdzie popracuje 3 tygodnie i jak mu sie nie podoba to idzie na zwolnienie. A pracownika trzeba przeszkolić, zarejestrować ponieść wstepne opłaty, nic dziwnego ze pracodawca woli zainwestować w Ukrainca który porobi mu kilka miesiecy, do tego najczesciej z nadgodzinami bo inaczej robotnikowi z Ukrainy sie nie opłaca. Do tego ci ludzie pracuja a nie symuluja prace jak czesć januszy. Rachunek jest więc prosty.

Cytat:

j***ć banderowców. Dziwię się że tylu upaińców jest w Polsce.
Wypie**olić ich wszystkich niech k***y walczą w Donbasie.



Banderowcy siedzą głownie w Przemyslu i nie szukaja pracy, troche jest potomków akcji Wisła na pomorzu. A ci co przyjeżdzaja pracować raczej nie maja czasu latać z czerwono-czarnymi szmatami.

tarcer123

2017-09-19, 13:35
Po co dożywocie? Dlaczego by go nie powiesić? To my mamy jeszcze tego śmiecia utrzymywać do końca życia w zamian za to że zabił naszego rodaka?

natking

2017-09-19, 13:41
Sergiej V (piąty) brzmi jak jakiś król Ukrainy :D A w ogóle co to k***a jest Garbarnia Kurów :amused:

poduszka

2017-09-19, 14:02
ch*j, i tak w wiezieniu bedzie miał lepiej niż na ukrainie

aaaaaaaaaaaaaa

2017-09-19, 14:10
@poligon6
Dla mnie banderowcem jest każdy ukrainiec.
Przynajmniej póki bandera i szuhewycz to ich bohaterowie.
Póki gloryfikują upa.
Tak samo każdy Niemiec byłby dla mnie faszystą gdyby stawiali hitlerowi pomniki. Gdyby ss i gestapo były uważane oficjalnie przez władze niemieckie za bohaterskie.
Tak na szczęście nie jest.

Mam prawo do takiej opinii Ty możesz mieć inną.

Wiewór

2017-09-19, 14:24
@up a co z bandytami przeklętymi? Nasza władza też gloryfikuje tych bandziorów i stawia im pomniki.

aaaaaaaaaaaaaa

2017-09-19, 14:25
@up.
Na ich temat mam podobną opinię jak Ty.
Tylko jednak różnica jest między upa a wyklętymi/przeklętymi.

SpeedyG

2017-09-19, 14:53
Ukraińcy są poj***ni, niby w porządku ale gdyby tylko mógł to wsadzi nóż w plecy, taki zakłamany naród. Już wolę tych starych Ukraińców co mówią, że oni to nie ukraińcy tylko kozacy i jak naszych dziadów z szablą gonili.
Poza tym to brawo dla rządu i dla polskich "bizmesmemów" że zatrudniają to swołocz bez wymogu orzeczenia o niekaralności.
Ja wiem, że w Odessie można pewnie kupić taki papierek, ale na to trzeba mieć dolary. Patologia nigdy nie ma kasy, więc z automatu zostaliby u siebie.

Wiewór

2017-09-19, 15:00
Polska "innowacja" w gospodarce opiera się na taniej sile roboczej. Polskie biznesmany potrafią zarabiać tylko na własnych pracownikach. Wszędzie tylko liczy się cena, cena i cena.
Przetargi państwowe wygrywa cena.
Jak się skończy tania siła robocza to ten kraj pie**olnie bo polska gospodarka nie potrafi nic innego poza wyzyskiem Polaków.

Ukraińca jak poprosisz o papier to ci wszystko przyniesie. U mnie w robocie Ukraińcy przynoszą prawo jazdy z każdą możliwą kategorią i wszystko zdane w jeden dzień.