18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina 2022 TEMAT ZBIORCZY - TYLKO ZDJĘCIA I FILMY

~Angel • 2022-02-25, 12:31
EDIT: 11.09.2023

INFOTMACJA
W związku z nagminnym usuwaniem lub oznaczaniem materiałów jako +18 przez YT. o d dnia dzisiejszego tj. 11.09.2023 zostaje wprowadzony bezwzględny zakaz stawiania wszelkich materiałów z YOUTUBE do tego tematu. Proszę nie uploadować materiałów z kanału Raporty z Ukrainy na serwery - osoby zainteresowane tym kanałem zapraszamy na YT


28.06.2022


ZASADY PANUJĄCE W TYM TEMACIE:
- BEZWZGLĘDNY ZAKAZ ZWRACANIA SIĘ DO INNYCH UŻYTKOWNIKÓW ORAZ KOMENTOWANIA INNYCH POSTÓW. MASZ COŚ DO POWIEDZENIA INNEMU UŻYTKOWNIKOWI T PRZEKAŻ MU TO W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ.
- NIE PISZEMY W POSTACH RAD, PRZEMYŚLEŃ PRÓŚB I SWOICH ŻALI
- WRZUCAMY MATERIAŁY BEZPOŚREDNIO ZWIĄZANE Z DZIAŁANIAMI MILITARNYMI NA UKRAINIE - ŻADNYCH ANALIZ, POGADANEK Z YT, ARTYKUŁÓW Z PORTALI INFORMACYJNYCH, MEMÓW, ŚMIESZNYCH OBRAZKÓW ITD.
- WRZUCANE MATERIAŁY DOBRZE ABY MIAŁY OPIS SYTUACJI - MIEJCE AKCJI ITD. ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY (NIE JEST TO KONIECZNE ALE MILE WIDZIANE)
- POSTY ZAWIERAJĄCE W/W MATERIAŁ ORAZ ZAWIERAJĄCE KOMENTARZ DO INNEGO MATERIAŁU CZY ZWROT DO USERA RÓWNIEŻ BĘDĄ USUWANE A ICH AUTORZY ORZYMAJĄ BANA.
- WIDZISZ MATERIAŁ PROPAGANDOWY CZY TO STRONY UKRAIŃSKIEJ CZY ROSYJSKIEJ MOŻESZ GO SPROSTOWAĆ TAK JAK BYŁO TO WCZEŚNIEJ UŻYWAJĄC TAGU MODSPROSTOWANIE MA ZAWIERAĆ INFORMACJE ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY - TAKI POST ZOSTANIE DODANY DO TEGO MATERIAŁU

- AUTORZY POSTÓW NIEZGODNYCH Z W/W ZASADAMI OTRZYMAJA BANA.

PROPAGANDA TO ELEMENT WOJNY INFORMACYJNEJ I KAŻDA ZE STRON WIELOKROTNIE UDOWODNIŁA ŻE ROBI TO DOSKONALE. ZAPEWNE CZĘŚC MATERIAŁÓW ZAMIESZCZANYCH PRZEZ RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW MOŻE MIEĆ CHARAKTER DEZINFORMACYJNY - MY NIE JESTEŚMY W STANIE WERYFIKOWAC KAŻDEGO MATERIAŁU KTÓRY JEST ZAMIESZCZANY W TYM TEMACIE WIEC JAK WIDZICIE TEGO TYPU MATERIAŁY TO ZAMIAST WYPISYWAC SWOJE MĄDROŚCI TO POŚWIĘĆCIE TEN CZAS NA PORZĄDNE SPROSTOWNIE.
AUTORZY WRZUCAJĄCY UDOWODNIONĄ PROPAGANDĘ ZOSTANA POZBAWIENI MOŻLIWOŚCI PISANIA KOMENTARZY


Proszę nie uploadować materiałów z kanału Raporty z Ukrainy na serwery - osoby zainteresowane tym kanałem zapraszamy na YT
spoiler

pazuzu

2023-09-13, 09:09
W Sewastopolu doszło do eksplozji w rejonie Zatoki Południowej, gdzie rosyjscy okupanci budują statki. Ruskie przyznali się do trzech trafień rakietą manewrującą w fabrykę i uszkodzeń dwóch naprawianych tam okrętów wojennych.Okręt podwodny z napędem spalinowo-elektrycznym „Rostów nad Donem” i duży statek desantowy „Mińsk” zostały uszkodzone w wyniku ataku na Sewastopol


~VeIture

2023-09-13, 14:02
Łady się skończyły... futra się skończyły... rowery się skończyły... pielmieni się skończyły... no to teraz pora na worek ziemniaków za zmarłego syna.

Ja k***A pie**olę, popie**olony w ch*j k***a naród.


PanFajek

2023-09-13, 19:56
Artyleria 80 brygady precyzyjnym uderzeniem całkowicie neutralizuje grupę rosyjskich żołnierzy.Ukraińskie uderzenie na Sewastopol - okręt podwodny Rostów nad Donem został co najmniej uszkodzony. Okręt desantowy Mińsk nadaje się tylko na złom.


palićruskązarazę

2023-09-14, 14:01
wypalanie ruskiej puszkii kolejna bolszewicka puszka na złom


PanFajek

2023-09-14, 20:53
Zdobyczny T90M, okolice Robotyne.Skutki wczorajszego uderzenia w okręt desantowy Mińsk.Rusek przyjmuje bezpośrednie uderzenie drona. Okolice Verbove.Ukraińscy żołnierze jadą przez wioskę zniszczoną ostrzałem artyleryjskim.


Granatnik Mk 19 trafił w bariery minowo-wybuchowe Rosjan w kierunku Kupiańska.


NoYes

2023-09-15, 00:19
Nasi bracia ukraińscy, nasi obrońcy nadziali się na ostrzał , gdzieś na odcinku donieckim


66vodka66

2023-09-15, 11:30
Arta piechoty morskiej wypala ruskich najeźdźcówUkraiński dron kamikaze FPV uderza w rosyjski BREM-1 w kierunku Kupiańska.Dronowanko ruskiego sprzetu


PanFajek

2023-09-15, 18:12
Spacer wśród śpiących moskali.Ukraiński atak na rosyjską pozycję.Eksplozja rosyjskiego czołgu. Zaporoże.


PrawdaJestJedna

2023-09-15, 21:25
Cytat:

Czyszczenie magazynów ciąg dalszy. Rosyjski 1430 pułk chwali się czołgami T-55 przygotowywanymi na front:Cytat:

Ukraińscy żołnierze montują Starlinka gdzieś w okolicy miejscowości Kreminna:Cytat:

Rosyjska haubica 2A65 Msta-B prowadzi ostrzał gdzieś na okupowanych terenach:Cytat:

Rosjanie celują amunicją kasetową w coś, co wygląda jak elektrownia w Kurachowie. Wiele bomb spadło do jeziora w pobliżu tego miasta w obwodzie donieckim. Data nieznana:Cytat:

Według doniesień AFU odzyskując część utraconych stanowisk pojmała kilku rosyjskich żołnierzy. Kierunek nieznany:Cytat:

Uderzenie drona kamikadze w czołg:Cytat:

Ofensywa Ukraińców pod Nowomorskoj. Jeden z ich oddziałów został wzięty do niewoli. Żołnierze rosyjskiego batalionu Wostok pojmali ich w trakcie bitwy na granicy Zaporoża i DPR, relacjonuje założyciel batalionu [...] Więźniowie są rozbierani do pełnej rewizji, ale palą nasze papierosy, zjadają nasze suche racje żywnościowe - ani jednego cholernego smarka... No, to już było wygrali swoje – mają szczęście. Nadejdzie czas, kiedy wrócą do domu cali i zdrowi:Cytat:

Ukraiński dron trzydziestej brygady zmechanizowanej bombarduje pozycje wroga, na skutek czego rosyjski żołnierz otwiera bratobójczy ogień w rannego kolegę. Nie wiadomo, czy było to celowe lub przez ogłuszenie i przypadek. Niektórzy sugerowali w komentarzach też tak, iż z drugiej strony nie widać trafień na ziemi od kul, a ten klip rzekomo pochodzi z dłuższego filmu, w którym czołg i pięciu Ukraińców atakują ten okop. Rosjanin prawdopodobnie strzela we wszystkie strony, bo Ukraińcy przełamali linię okopów. Bez względu na to, potwierdzone jest z pewnością samo trafienie z drona:Mag21

2023-09-15, 23:17
Konkurs o złote widły stepana w lotach


PanFajek

2023-09-16, 09:45
Materiał z walki na kierunku Tokmak.Zniszczony rosyjski system obrony powietrznej „Strela-10” i martwy członek załogi w kierunku Kupiańsk.Grupa rosyjskich żołnierzy została wyeliminowana precyzyjnym uderzeniem ukraińskiej artylerii. Kierunek Sumy.


dziadek3

2023-09-16, 09:59
takie tam na przepustce ...

Abccba

2023-09-16, 13:41
Ukry pod ostrzałemOstrzał ukropówLatający ukr


Mag21

2023-09-16, 17:49
Kolejny konkurs w lotach o złote widły stepana, tym razem mamy rekord

X