18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina 2022 TEMAT ZBIORCZY - TYLKO ZDJĘCIA I FILMY

~Angel • 2022-02-25, 12:31
28.06.2022


ZASADY PANUJĄCE W TYM TEMACIE:
- BEZWZGLĘDNY ZAKAZ ZWRACANIA SIĘ DO INNYCH UŻYTKOWNIKÓW ORAZ KOMENTOWANIA INNYCH POSTÓW. MASZ COŚ DO POWIEDZENIA INNEMU UŻYTKOWNIKOWI T PRZEKAŻ MU TO W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ.
- NIE PISZEMY W POSTACH RAD, PRZEMYŚLEŃ PRÓŚB I SWOICH ŻALI
- WRZUCAMY MATERIAŁY BEZPOŚREDNIO ZWIĄZANE Z DZIAŁANIAMI MILITARNYMI NA UKRAINIE - ŻADNYCH ANALIZ, POGADANEK Z YT, ARTYKUŁÓW Z PORTALI INFORMACYJNYCH, MEMÓW, ŚMIESZNYCH OBRAZKÓW ITD.
- WRZUCANE MATERIAŁY DOBRZE ABY MIAŁY OPIS SYTUACJI - MIEJCE AKCJI ITD. ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY (NIE JEST TO KONIECZNE ALE MILE WIDZIANE)
- POSTY ZAWIERAJĄCE W/W MATERIAŁ ORAZ ZAWIERAJĄCE KOMENTARZ DO INNEGO MATERIAŁU CZY ZWROT DO USERA RÓWNIEŻ BĘDĄ USUWANE A ICH AUTORZY ORZYMAJĄ BANA.
- WIDZISZ MATERIAŁ PROPAGANDOWY CZY TO STRONY UKRAIŃSKIEJ CZY ROSYJSKIEJ MOŻESZ GO SPROSTOWAĆ TAK JAK BYŁO TO WCZEŚNIEJ UŻYWAJĄC TAGU MODSPROSTOWANIE MA ZAWIERAĆ INFORMACJE ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY - TAKI POST ZOSTANIE DODANY DO TEGO MATERIAŁU

- AUTORZY POSTÓW NIEZGODNYCH Z W/W ZASADAMI OTRZYMAJA BANA .

PROPAGANDA TO ELEMENT WOJNY INFORMACYJNEJ I KAŻDA ZE STRON WIELOKROTNIE UDOWODNIŁA ŻE ROBI TO DOSKONALE. ZAPEWNE CZĘŚC MATERIAŁÓW ZAMIESZCZANYCH PRZEZ RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW MOŻE MIEĆ CHARAKTER DEZINFORMACYJNY - MY NIE JESTEŚMY W STANIE WERYFIKOWAC KAŻDEGO MATERIAŁU KTÓRY JEST ZAMIESZCZANY W TYM TEMACIE WIEC JAK WIDZICIE TEGO TYPU MATERIAŁY TO ZAMIAST WYPISYWAC SWOJE MĄDROŚCI TO POŚWIĘĆCIE TEN CZAS NA PORZĄDNE SPROSTOWNIE.
AUTORZY WRZUCAJĄCY UDOWODNIONĄ PROPAGANDĘ ZOSTANA POZBAWIENI MOŻLIWOŚCI PISANIA KOMENTARZY
spoiler

Samiec_alfa45

2023-03-26, 17:06
Okopy pod Awdijewka


joleen33

2023-03-26, 19:51
Jednym z filarów sukcesów Rosji w wojnie z Ukrami była dezinformacja i szybkie zniechęcenie zachodu do jakiejkolwiek pomocy Ukrainie. Plany kryminalisty z Kremla nigdy nie ograniczały się do samej Ukrainy a działania militarne o mniejszej skali miały objąć także Polskę. (Vide: https://wgospodarce.pl/informacje/125120-rosja-chce-sie-zajac-polska-najnowsze-doniesienia )
Wstaiwam jedno źródło dla uwiarygodnienia ale innych jest cała masa, w tym wiele anglojęzycznych. Szczególnie rozmowy w Genewie pomiędzy Rus a USA gdzie ruskie postawili ultimatum,z także odnośnie polski. Zagrożona miała zostać co najmniej militarna niepodległość państwa polskiego. Dlatego tez, gdy czytam bzdury dotyczące tego że to jest wojną która nas nie dotyczy a powinna się rozstrzygnąć tylko pomiędzy ukr a rus zbiera mnie na wymioty. Tylko dlatego że ruskich udało się usadzić na dupie na Ukrainie możemy dzisiaj spać spokojnie ;) Ukraińców trzeba rozliczyć za Wołyń, wymagać przyznania prawdy historycznej, czy wręcz pokajania się za to... Ale spokojnie :) najpierw trzeba obić mordę bolszewikom, bo oni znają tylko argumenty siłowe i sa, byli i będą dla naszej państwowości bezpośrednim zagrożeniem. Nie jest możliwa pokojowa koegzystencja z tym narodem bez uprzedniego pobicia go do nieprzytomności. Taka mentalność.
Nie dajcie się zwieść ruskiej propagandzie. Dla niej teraz sukcesem jest już nie pokonanie ruskich a samo zniechęcenie do wojny. Dobrze zdają sobie sprawę z tego, że w innym wyoqdku, co najmniej, nie utrzymają zdobyczy z inwazji, a być może i tych z 2014 r.

Polska jest najważniejsza, a ja nie mam wątpliwości, że w naszym interesie jest maksymalne osłabienie Rosji, tym bardziej że ponosimy jedynie koszt gospodarczy ;) a uwierzcie mi, dzisiaj to my moglibyśmy ginąć w okopach, bo chyba nikt z nas nie dopuszcza możliwości, by pozwolić ruskiemu dyktować nam warunki życia w naszym kraju.


Zniszczenie ruskiego systemu walki elektronicznej R 330 Zithiel i modlący się o szybką śmierć kierowca tegoż

~mg_schutze

2023-03-26, 21:43
Jak z kierowcy kamaza stać się pilotem?
Wystarczy wjechać na minę TM 62M
Kriski

2023-03-26, 22:10
Kolejna wycieczka po nowym parku rozrywki wagnerowców


10th Samodzielna górska brygada (szarotki) udostępnili materiał filmowy ze zniszczenia wrogiego BMP-1 z Javelina


Ukraiński dron niszczy wrogów, dwóch G200 jeden G300


W Bachmucie straż graniczna zniszczyła komórkę wagnerowców
Zwiad lotniczy zarejestrował miejsce koncentracji wroga.
bojownicy zlikwidowali pozycję atakami moździerzowymi. "Wagnerivci" stracili około 15 najemników i częściowo - ich zdolności bojowe

RussianBigBoy

2023-03-26, 22:28
ciołek failuje z granatem :lol:rocknrolla85

2023-03-27, 14:00
Putinowscy wyzwoliciele gniją w okopach.


Kokejna mobilizacja :lol:


Tego chyba nie rozchodzą.


Jestem_na_nie

2023-03-27, 15:38
Dwóch ziomeczków już użyźnia ziemię ale uśmiech na ustach siedzi


Kriski

2023-03-27, 16:27
62 brygada zmechanizowana odsyła czerwone larwy na łono Lenina


Naczelny Dowódca Sił Zbrojnych Ukrainy Załużny odznaczył starszego szeregowego Rusłana Zubariewa (predator) z 92 Oddzielnej brygady zmechanizowanej odznaką Złotego Krzyża i wręczył mu broń-nagrodę


Ukraińska artyleria odkrywa grupę czerwonych larw


Kriski

2023-03-27, 17:04


Kiedyś 9w średniowieczu) mówiło się że pod mostem trolle mieszkają
Jak widać i dziś można jakiegoś ruzzkiego trolla upolować:


Siły specjalne SZU po raz kolejny pieką larwy jednorazówką

Kriski

2023-03-27, 17:22
Buty spadły, już po ruskim

DezynsekcjaDeratyzacja

2023-03-27, 19:21
Dezynsekcja za pomocą snajperki.


X