18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina 2022 TEMAT ZBIORCZY - TYLKO ZDJĘCIA I FILMY

~Angel • 2022-02-25, 12:31
28.06.2022


ZASADY PANUJĄCE W TYM TEMACIE:
- BEZWZGLĘDNY ZAKAZ ZWRACANIA SIĘ DO INNYCH UŻYTKOWNIKÓW ORAZ KOMENTOWANIA INNYCH POSTÓW. MASZ COŚ DO POWIEDZENIA INNEMU UŻYTKOWNIKOWI T PRZEKAŻ MU TO W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ.
- NIE PISZEMY W POSTACH RAD, PRZEMYŚLEŃ PRÓŚB I SWOICH ŻALI
- WRZUCAMY MATERIAŁY BEZPOŚREDNIO ZWIĄZANE Z DZIAŁANIAMI MILITARNYMI NA UKRAINIE - ŻADNYCH ANALIZ, POGADANEK Z YT, ARTYKUŁÓW Z PORTALI INFORMACYJNYCH, MEMÓW, ŚMIESZNYCH OBRAZKÓW ITD.
- WRZUCANE MATERIAŁY DOBRZE ABY MIAŁY OPIS SYTUACJI - MIEJCE AKCJI ITD. ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY (NIE JEST TO KONIECZNE ALE MILE WIDZIANE)
- POSTY ZAWIERAJĄCE W/W MATERIAŁ ORAZ ZAWIERAJĄCE KOMENTARZ DO INNEGO MATERIAŁU CZY ZWROT DO USERA RÓWNIEŻ BĘDĄ USUWANE A ICH AUTORZY ORZYMAJĄ BANA.
- WIDZISZ MATERIAŁ PROPAGANDOWY CZY TO STRONY UKRAIŃSKIEJ CZY ROSYJSKIEJ MOŻESZ GO SPROSTOWAĆ TAK JAK BYŁO TO WCZEŚNIEJ UŻYWAJĄC TAGU MODSPROSTOWANIE MA ZAWIERAĆ INFORMACJE ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY - TAKI POST ZOSTANIE DODANY DO TEGO MATERIAŁU

- AUTORZY POSTÓW NIEZGODNYCH Z W/W ZASADAMI OTRZYMAJA BANA .

PROPAGANDA TO ELEMENT WOJNY INFORMACYJNEJ I KAŻDA ZE STRON WIELOKROTNIE UDOWODNIŁA ŻE ROBI TO DOSKONALE. ZAPEWNE CZĘŚC MATERIAŁÓW ZAMIESZCZANYCH PRZEZ RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW MOŻE MIEĆ CHARAKTER DEZINFORMACYJNY - MY NIE JESTEŚMY W STANIE WERYFIKOWAC KAŻDEGO MATERIAŁU KTÓRY JEST ZAMIESZCZANY W TYM TEMACIE WIEC JAK WIDZICIE TEGO TYPU MATERIAŁY TO ZAMIAST WYPISYWAC SWOJE MĄDROŚCI TO POŚWIĘĆCIE TEN CZAS NA PORZĄDNE SPROSTOWNIE.
AUTORZY WRZUCAJĄCY UDOWODNIONĄ PROPAGANDĘ ZOSTANA POZBAWIENI MOŻLIWOŚCI PISANIA KOMENTARZY
spoiler

holbi

2023-02-07, 12:50
No i jak bolszewickie onuce? Dalej będziecie chwalić postępy ruskiego bydła?


sobekkk

2023-02-07, 19:47
ubytek kacapów wg statystyk podawanych przez ukr... rozpędzają się :mrgreen:
(czerwona linia - średnia z 10 dni)

BuziaczekPL

2023-02-07, 20:49
troche z wojny w Ukrainie

kolejne materiałyobysmy nigdy nie mieli dylematu rodzina czy łojcyzna


PanTao2000

2023-02-07, 20:53
cały ruski konwój poszedł w p*zdu, czekamy na filmik
gruz 200
Tomz

2023-02-07, 22:51
Dla wszystkich fanatyków dronowania orków. Kilka naprawdę zajebistych ujęć/akcji. A wszytsko dzięki uprzejmości drużyny A!dronowanie ....Kolejna perełka dla maniaków dronowania. Orkowy trup ściele się gęsto...Granaty lecą z nieba na puste orków łby.Bachmut, walki trwająTłumaczenie z translatora:

" Kolejny dramat w 3 aktach: ork zobaczył naszego drona kamikadze i postanowił... szturchnąć go kijem

W rezultacie, jak mówi ork z przechwyconej rozmowy, „jego twarz została oderwana”Zmiana dwóch orków w chmurę dymuCiekawe efekty specjalne. To z czołgu tak nak***iają? :-oNiezła wrzutka prosto do włazu.Zatrzymany orkowy atak, trochę sprzętu, dużo zwłok dookołaPiękne trafienie


paniczmax

2023-02-07, 23:10
walka w zwarciu między jednostkami Sił Zbrojnych Rosji a Siłami Zbrojnymi Ukrainy podczas walk o wieś Nowosełowskoje, Ługańska Republika Ludowastraty ZSU
Materiał filmowy Legionu Gruzińskiego przedstawiający zabitych Rosjan w bitwie
Nagranie z drona ukraińskiego drona (prawdopodobnie polskiej amunicji krążącej) i ataku artyleryjskiego na wojska rosyjskie w rejonie Kardaszynki w obwodzie chersońskim.


Tomz

2023-02-07, 23:42
Nie ma takiego kopania!Szkoda że dron nie miał jeszcze jednego ładunku...Ruski BMP rozerwał się na miniek***a, u ruskich znowu jakiś pożar. Tym razem rafineria. Co se deje ziom!?


Manhunt66

2023-02-08, 01:40
Panie Oreczku, papieroski są dla zarządu, dla pana jest granat z drona.~tedwaha

2023-02-08, 15:16
W Wugldarze bez zmian... Orki zaczynają się już przyzwyczajać :mrgreen:Z kamerą wśród zwierząt


Tomz

2023-02-08, 21:37
Takie tam czołgiemBardzo ładny grób sobie wykopał, taki kwadratowy :-)Chyba nie było :roll:-1 BMPZabawa czołgamiKolejny orkowy mistrz lotówDzisiaj to ewidentnie "czołgowy" dzień.Ruskie czołgi też mają okazję się pokazać :lol:Ruska puszka trafionaLegendarny utwór przewijający się ostatnio w filmikach z frontu


~mg_schutze

2023-02-08, 21:57
Ukry się zdenerwowały troszkę. Podobno wagnerity.


Tomz

2023-02-08, 23:43
MSTA-C i coś tam jeszcze rozj***ne precyzyjnym ostrzałem ukraińskiej artyleriiDzien jak codzien w Bachmucie.No k***a coś pięknego, kolrjny ruski czołg rozj***ny z roznachem, :shock: może być nowy rekord wysokości lotu wieży.A tutaj podobno pożegnalne wideo orka. Wódy zabrakło?Kulig oraz inne zabawy orków na śniegu. Wszytsko to w scenerii przepięknie rozświetlonej błyskami ukraińskiej artylerii.Jescze jeden rusek zdronowany


Kriski

2023-02-09, 11:46
Madyar – zwiad drona SZU. Przedmieścia Bahmut. Przeglądanie okopów orków, kilka trafień artyleryjskich, kilka ładunków zrzuconych z dronów. Dzisiejszy poranek.

X